0

@DC7 bardziej: Zostaje! 

2

Mam nadzieję tylko, że nowy trener nie dołączy się do kółka wzajemnej adoracji, tylko zrobi prawdziwą rewolucję w składzie, bez żadnych sentymentow. 

0

@Kwasiak98 czy dobry to się okaże za rok, ale tu zmiana jest potrzebna, bo po tyłu kompromitacjach Valverde nie jest wstanie tego podnieść. 

1

@plutonio porównuj Monaco do Barcelony, tam jest takie szambo ze Jardim nie dawał rady 

0

Czyli zarząd będzie w gorącej wodzie kąpany i zwolni Valverde? :D

0

@KamQiX Valverde tu wątpię żeby ktoś widział, Henry to jeden z moich idoli tamtej Barcelony. 

2

@Dejvv Magda Gessler tylko do rewolucji, nikt inny. 

2

Romero po wojaku xD

5

@Kamiloza91 ja tam mogę nie wygrywać LM przez najbliższe 5 lat, o ile styl w jakim będziemy odpadac się poprawi, bo można odpasc z klasą a my od 2 lat jesteśmy frajerami w Europie. 

0

@Rewolucja123 przekonamy się za rok,  stagnacja będzie jeszcze gorszym wyborem. 

9

@messi564 no co Ty nie powiesz? xD

9

@NeroTFP MarioVeb! 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dzięki Valverde za wszystko, ale twój czas się skończył, prochu już nie wymyśli. 

6

Dawać tego Martinez i do tego Henry, coś pięknego :) 

18

@BarcaInfo i bardzo dobrze, De Ligt to kapitalny piłkarz, ale dosyć już dawania pensji na poziomie legend klubu za friko. Źle to w ostatnich latach wygląda, kosmiczne pensje a jakości brak. 

1

Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić. 

0

Atalanta to świetny przykład klubu jak można nie wydając wielkich pieniędzy budować klub na młodych piłkarzach. Wzór do naśladowania przez innych. 

0

Gruby na bramkę! 

0

Po Mistrzostwo Świata! 

0

Tahiti jeszcze gorszy paździerz gra niż my :D

6

@BarcaInfo brakuje tej bezczelności na boisku, wszyscy stoją i się patrzą co Messi wymyśli. 

4

@NGTRX to Marca, więc kibice z Madrytu wolą Valverde za sterami. 

0

@Showman orzeł z Polski. 

0

Kiedyś 11 wychowanków w składzie a za chwilę zostanie tylko sam Messi. 

0

Co raz bardziej wątpię w to, że Valverde odejdzie. Wczoraj na konferencji nic nie powiedział, Bartomeu tak samo. Chyba że się z tym przespał i zmadrzal. 

0

@GeraltzKatalonii patrząc na skald Argentyny, to wyjście z grupy będzie sukcesem. 

0

@DonAndrzejos problem de Ligta jest Raiola, on będzie chciał jak najwięcej hajsu. A Barcelona podobno oferuje najmniej. 

0

@krzychu1526 tak jak lubię Stana, to to się nie powinien wypowiadać. Zawodnikami Legi i Lecha są Ci co steruja, a piłkarze na boisku to tylko narzędzia, bo jaki sens jest grać Legia vs Zagłębie Sosnowiec, jak już na starcie ten z Legii miałby dużo lepszych piłkarzy. 

1

@Momalsino jak Waldek zostanie, to tak będzie wyglądać. Nie wierzę w to, że on coś zmieni. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?