D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DC7 bardziej: Zostaje!
2
Mam nadzieję tylko, że nowy trener nie dołączy się do kółka wzajemnej adoracji, tylko zrobi prawdziwą rewolucję w składzie, bez żadnych sentymentow.
0
@Kwasiak98 czy dobry to się okaże za rok, ale tu zmiana jest potrzebna, bo po tyłu kompromitacjach Valverde nie jest wstanie tego podnieść.
1
@plutonio porównuj Monaco do Barcelony, tam jest takie szambo ze Jardim nie dawał rady
0
Czyli zarząd będzie w gorącej wodzie kąpany i zwolni Valverde? :D
0
@KamQiX Valverde tu wątpię żeby ktoś widział, Henry to jeden z moich idoli tamtej Barcelony.
2
@Dejvv Magda Gessler tylko do rewolucji, nikt inny.
2
Romero po wojaku xD
5
@Kamiloza91 ja tam mogę nie wygrywać LM przez najbliższe 5 lat, o ile styl w jakim będziemy odpadac się poprawi, bo można odpasc z klasą a my od 2 lat jesteśmy frajerami w Europie.
0
@Rewolucja123 przekonamy się za rok, stagnacja będzie jeszcze gorszym wyborem.
9
@messi564 no co Ty nie powiesz? xD
9
@NeroTFP MarioVeb!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dzięki Valverde za wszystko, ale twój czas się skończył, prochu już nie wymyśli.
6
Dawać tego Martinez i do tego Henry, coś pięknego :)
18
@BarcaInfo i bardzo dobrze, De Ligt to kapitalny piłkarz, ale dosyć już dawania pensji na poziomie legend klubu za friko. Źle to w ostatnich latach wygląda, kosmiczne pensje a jakości brak.
1
Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić.
0
Atalanta to świetny przykład klubu jak można nie wydając wielkich pieniędzy budować klub na młodych piłkarzach. Wzór do naśladowania przez innych.
0
Gruby na bramkę!
0
Po Mistrzostwo Świata!
0
Tahiti jeszcze gorszy paździerz gra niż my :D
6
@BarcaInfo brakuje tej bezczelności na boisku, wszyscy stoją i się patrzą co Messi wymyśli.
4
@NGTRX to Marca, więc kibice z Madrytu wolą Valverde za sterami.
0
@Showman orzeł z Polski.
0
Kiedyś 11 wychowanków w składzie a za chwilę zostanie tylko sam Messi.
0
Co raz bardziej wątpię w to, że Valverde odejdzie. Wczoraj na konferencji nic nie powiedział, Bartomeu tak samo. Chyba że się z tym przespał i zmadrzal.
0
@GeraltzKatalonii patrząc na skald Argentyny, to wyjście z grupy będzie sukcesem.
0
@DonAndrzejos problem de Ligta jest Raiola, on będzie chciał jak najwięcej hajsu. A Barcelona podobno oferuje najmniej.
0
@krzychu1526 tak jak lubię Stana, to to się nie powinien wypowiadać. Zawodnikami Legi i Lecha są Ci co steruja, a piłkarze na boisku to tylko narzędzia, bo jaki sens jest grać Legia vs Zagłębie Sosnowiec, jak już na starcie ten z Legii miałby dużo lepszych piłkarzy.
1
@Momalsino jak Waldek zostanie, to tak będzie wyglądać. Nie wierzę w to, że on coś zmieni.