D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To od niego zależy, bo pewnie ma jakąś klauzule. A sam by pewnie chciał, bo Jednak Ajax się nie utrzyma w elicie a trenować Barcelonę, to szczyt marzeń.
4
Pewnie brak zasięgu w Liverpoolu.
9
No z Ajaxem to pokazał. Bez drużyny uja wygrasz żaden piłkarz sam nic nie wygra.
0
Legia też dublety wygrywa a też się niej wszyscy śmieją, że taki słaby mistrz itp.
1
Jakie maksimum wyciąga Klopp z piłkarzy, to jest Mistrzostwo Świata. Milner, Henderson, Origi wczoraj grali jak najlepsi piłkarze na świecie a my mając najlepszych gramy jak amatorzy. Dlaczego Panie Valverde?
0
Valencia złapała formę, ten finał PK to też będzie ciężki mecz a z takim podejściem jak dziś, to nie będzie co tam zbierać.
0
Kiedyś bym płakał, teraz to już wywalone, oni mieli wywalone to czemu ja mam się martwić.
0
Vincent Kompany!
45
Ale trzeba powiedzieć prawdę, Douglas odszedł i skończyły się tryplety.
2
Jak za Suareza ktoś Ci da 70mln,to Ty geniusz sprzedaży jesteś.
4
Nie robi kroku wstecz, bo Ajax się na tym poziomie nie utrzyma, tak jak ostatnio Monaco. Tu ma większe szanse na rozwój i puchary, ale teen klub się musi ogarnąć.
4
No, bo to by coś zmieniło, bo opaska daje taką władze, że Pique i inni boją się odezwać. Opaska to tylko symbol.
0
Bardziej chodziło mi o 1 bramkowa przewagę, takich meczów było masa.
0
Późno, chłopie jest 9:30.
0
Czy naprawdę tylko my i drużyny przeciwne to widzimy, że nasza gra polega na geniuszu Messiego? Valverde jeszcze nie ogarnął, że każdy wie jak gramy? Przecież tam nie ma innej opcji w ataku.
My gramy tragicznie, większość meczów to wymeczone 1 bramkowa przewaga, po golu Messiego, ale co wystarczy na Huesce to niestety nie na Liverpool.
Od odejścia Neymara, wraz z przyjściem Valverde(może Ney usłyszał co mówi i postanowił uciec?), gra jest tragiczna i pudrowana przez przebłyski Leo, ale ile można?
"Wygrywa Ligę i PK malo?", tak naprawdę to bardziej drużyny z Madrytu przegrywają niż my, jak nie z Leganes się kompromituja to sami przez brak transferów. To nie my jesteśmy tacy mocni tylko oni jeszcze słabsi. LM nasz weryfikuje po raz kolejny, jesteśmy słabi i tyle.
6
Największe pretensje, to trzeba mieć do tych pseudo transferów, Coutinho jest tak żałosny że na to patrzeć się nie da, żadnego wsparcia w ataku, stoją jak słupy i się patrzą co Messi wymyśli.
Neymar wracaj!
0
Granie bez skrzydłowych, to chyba nie jest dobry pomysł. Taki Mane wczoraj to z naszymi robił co chciał. A u nas na skrzydle Coutinho, co gra jak Andre Gomes(chociaż to i tak komplement), a drugiego skrzydła nie ma xD
0
Ciekawy jestem co oni robią na treningu, czemu jedynym pomysłem na grę jest Messi, tyle milionów na transfery a jedyne co robimy to liczymy na cud Leo, gdy jego odetną od gry, to wyglądamy jak drużyna b-klasy.
0
Pomoc jest cała do wymiany, mam nadzieję że przestaną już grać Busquets z Rakiticiem w każdym meczu, oni się nadają na tempo meczu z Levante a nie na Liverpool. Przychodzi De Jong, to mam nadzieję że będą grać razem z Arturem w praktycznie każdym meczu, gorzej od tych chodziarzy się grać nie da.
0
Nie głupi pomysł.
3
Valverde to dobry wujek, wszystko jest dobrze jak idzie dobrze, ale jak coś się wali, to już się wali.
Mieliśmy już w tym sezonie takie mecze, nawet z Realem w PK, gdzie w I meczu też zasłużyli na więcej, ale Vinicius to nie Mane czy Salah.
Gadanie o wyciągnięciu wniosków, a ciągle to samo robią, niczego się nie nauczyli.
1
Wczoraj widziałeś.
1
Klopp, jako jedyny za wziąłby ich w obroty.
3
To żeśmy wydali hajs za Neymara, jeden w ogóle nie pomógł a drugi tak grał, że lepiej jakby nie grał.
1
Widziałem, dał 3 setki naszym. Ok, to nie był kosmiczny występ, ale co on miał sam zrobić?
0
To twoje zdanie, ale coś mi się zdaję że tydzień temu po meczu tego nie pisałeś.
40
Tydzień temu Messi noszony na rękach itd. A dziś mieszany z błotem przez swoich kibiców, wstyd mi za was.
Jak przez tydzień zmieniły się wasze odczucia, dziś już się nie nadaje na Kapitana, nie ma mentalności zwycięzcy (chociaż wygrał tyle).
Największy kozioł ofiarny, jakby to on wczoraj najbardziej zawalił.
1
Kompletnie nic? Dał conajmniej 3 setki( Alba, Coutinho i Suarez), Wszystkie strzały nasze to jego albo wypracowane przez niego, sam meczu nie wygra.
7
Zazdroszczę im Kloppa, to jaką on ma w sobie pasję, to coś niesamowitego, patrzysz na niego i az chce się za niego umierać. A teraz patrzysz na wiecznie smutnego i niezadowolenego Valverde i wszystkiego się odechciewa.
1
Naprawdę do niego trzeba mieć najmniejsze pretensje, to nie on stracił 4 bramkim