0

Barkley świetna asysta :)

0

Jak Suarez xDDD
Na pustaka za łatwo :D
WOW!

0

Bernardo Silva co to za grajek jest :o

3

Prison Break mój pierwszy serial i najlepszy jaki oglądałem, pamiętam tą pustkę po 4 sezonie, płakałem na końcu. Żaden serial nie wzbudził we mnie takich emocji, dobrze jednak ze wrócili, bo lubię tych wariatów, nieważne co nakręca dla mnie to będzie The Best. 6 sezon nadchodzi.

0

Aspas 1987r. | Suarez 1987r.

To niezły następca xDDD

Może Ibrahimović? :D

3

bo się okazało, że piła do przodu i sprint, to jednak za mało żeby zostać wybitnym pilkarzem.

0

Największym rozczarowaniem dla mnie jest Inter, zrobili fajne transfery a straszną padake grają.

0

Espanyol co raz bliżej strefy spadkowej, oby tak dalej :)

3

Brawo Schalke, jazda z Bayernem!

18

Nawet mi ich nie szkoda.

0

Polak Rodak i kapitan strzela bramkę.
Edit. Own goal jednak :)

4

Fajnie jakby za rok już dostał z 5 pełnych meczów w lidze. Grzech zmarnować tego pilkarza.

0

Człowieku, spójrz w dłuższym wymiarze czasowym. Nie ma zawodnika na świecie, który utrzymuje co mecz najwyższy poziim, nawet Messi.

20

I jeszcze United w formie, szykuje się fajny mecz. Bez Neymara, Cavaniego i z Marquinhosem na ŚP xDD

6

Komentarz usunięty

0

Za Wolny byl na rozbiegu :D

#suchar

0

Tak szybko biegał, że az go widać nie bylo.

3

Tego Lucasa to strasznie nie lubię, typ wygląda na takiego cwaniaczka w sumie tak samo jak jego brat.

0

Jest.

0

Tak. Tam często są takie kwiatki. Ale jak ktoś dobrze pisał, tam to i Buffon na napastniku i tak mecz by wygrali.

0

Ja niestety byłem pazerny i postawiłem, że Borussia wygra i obie strzela...

0

A ja już ptaszka na kuponie zaznaczyłem w meczu Borussii a tu taki troll.

2

Ale bym sobie obejrzał nudne 0:0 w meczu Atletico - Real, ale mi by to radość sprawiło.

5

Teraz połowa La Rambli:
"Wszystkiego dobrego, ale nie najlepszego. Żeby za dobrze mu się nie wiodło, bo zostanie na kolejny sezon"

98

To niezły gotowiec Mourinho zostawił w UTD, Solskjaer teraz tylko zbiera efekty jego ciężkiej pracy.

2

Zgadza się.

9

Redakcjo o co tu chodzi, że jak edytuj się komentarz, to wyskakują jakieś dziwne rzeczy, typu:(

19

Bramka Roberto z PSG, to był cud który zdarzyć się nie mógł.

3

Znajdź mi trenera, który zawsze wszystko wygrywa...

"Najlepsze pokolenie od lat", bo przecież trener nie ma wpływu na rozwój piłkarzy... U niego nawet Jeffren, Cuenca czy Tello wyglądali przyzwoicie i wychodzili na ważne mecz(np. Cuenca z Chelsea.)

0

Może to tylko zawodnicy z lig europejskich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?