D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barkley świetna asysta :)
0
Jak Suarez xDDD
Na pustaka za łatwo :D
WOW!
0
Bernardo Silva co to za grajek jest :o
3
Prison Break mój pierwszy serial i najlepszy jaki oglądałem, pamiętam tą pustkę po 4 sezonie, płakałem na końcu. Żaden serial nie wzbudził we mnie takich emocji, dobrze jednak ze wrócili, bo lubię tych wariatów, nieważne co nakręca dla mnie to będzie The Best. 6 sezon nadchodzi.
0
Aspas 1987r. | Suarez 1987r.
To niezły następca xDDD
Może Ibrahimović? :D
3
bo się okazało, że piła do przodu i sprint, to jednak za mało żeby zostać wybitnym pilkarzem.
0
Największym rozczarowaniem dla mnie jest Inter, zrobili fajne transfery a straszną padake grają.
0
Espanyol co raz bliżej strefy spadkowej, oby tak dalej :)
3
Brawo Schalke, jazda z Bayernem!
18
Nawet mi ich nie szkoda.
0
Polak Rodak i kapitan strzela bramkę.
Edit. Own goal jednak :)
4
Fajnie jakby za rok już dostał z 5 pełnych meczów w lidze. Grzech zmarnować tego pilkarza.
0
Człowieku, spójrz w dłuższym wymiarze czasowym. Nie ma zawodnika na świecie, który utrzymuje co mecz najwyższy poziim, nawet Messi.
20
I jeszcze United w formie, szykuje się fajny mecz. Bez Neymara, Cavaniego i z Marquinhosem na ŚP xDD
6
Komentarz usunięty
0
Za Wolny byl na rozbiegu :D
#suchar
0
Tak szybko biegał, że az go widać nie bylo.
3
Tego Lucasa to strasznie nie lubię, typ wygląda na takiego cwaniaczka w sumie tak samo jak jego brat.
0
Jest.
0
Tak. Tam często są takie kwiatki. Ale jak ktoś dobrze pisał, tam to i Buffon na napastniku i tak mecz by wygrali.
0
Ja niestety byłem pazerny i postawiłem, że Borussia wygra i obie strzela...
0
A ja już ptaszka na kuponie zaznaczyłem w meczu Borussii a tu taki troll.
2
Ale bym sobie obejrzał nudne 0:0 w meczu Atletico - Real, ale mi by to radość sprawiło.
5
Teraz połowa La Rambli:
"Wszystkiego dobrego, ale nie najlepszego. Żeby za dobrze mu się nie wiodło, bo zostanie na kolejny sezon"
98
To niezły gotowiec Mourinho zostawił w UTD, Solskjaer teraz tylko zbiera efekty jego ciężkiej pracy.
2
Zgadza się.
9
Redakcjo o co tu chodzi, że jak edytuj się komentarz, to wyskakują jakieś dziwne rzeczy, typu:(
19
Bramka Roberto z PSG, to był cud który zdarzyć się nie mógł.
3
Znajdź mi trenera, który zawsze wszystko wygrywa...
"Najlepsze pokolenie od lat", bo przecież trener nie ma wpływu na rozwój piłkarzy... U niego nawet Jeffren, Cuenca czy Tello wyglądali przyzwoicie i wychodzili na ważne mecz(np. Cuenca z Chelsea.)
0
Może to tylko zawodnicy z lig europejskich.