0

Alba zjada Marcelo na śniadanie, nie wiem jakim cudem nie byl w drużynie roku...

3

Messi dziś lepiej podaję niż strzela.

0

Zemści się to, tak coś czuję...

0

A co tu trudnego, 3 bramki różnicy.

3

Roberto odchodzi do Legii, bramka ba pożegnanie.

1

Colgate dziś w formie :D

0

Cillessen na spokoju sobie jointa zapali :D

1

Ale Dania leje wszystkich w piłkę ręczną, w piątek Francuzów a dziś Norwegow w Finale.

15

Coutinho to cień piłkarza, tragicznie się na niego patrzy, tak jakby cała radość z niego uciekła.

0

Na kłopoty kochany Leo Messi!

3

Oczywiście na wypożyczeniu.

12

Uff, co za wspaniałe wiadomości od 2 dni.

3

Wysłał mu SMS-a: "Come to Barcelona".

1

Mnie zaboli, jesteśmy Barcelona i walczymy o wszystko.

0

Dobrze, że rewanż u siebie i z wściekłym Messim.

1

i jeszcze Ballack.

11

Mikky Kiemeney (dziewczyna De Jong'a):
"30 grudnia 2015r. udaliśmy się na Camp Nou i obejrzeliśmy mecz naszego wymarzonego klubu"

"23 stycznia 2019r, to dzień w którym możemy powiedzieć światu, że idziesz grać do swojego wymarzonego klubu. Sprawiłes, że twoje wielki marzenia stało się rzeczywistością. Nie mogę się już doczekać aż będziemy wspólnie cieszyć się każdą minutą i przeżywać razem twoje Marzenie"


https://zapodaj.net/443f6e1df3a3c.jpg.html

0

Trololololo xD.

18

Już jutro:
Rabiot podpisuje 5-letni kontrakt z PSG.

2

By było"Weź no pożycz trochę kasy, bo mam horom curke"

0

No i Pele jeszcze.

1

Jakby przeżył to naprawdę cud by byl, ale ciężko mieć nadzieję jak od poniedziałku nie ma żadnej wiadomości od niego.

Współczuję jego rodzinie, bo to niewyobrażalne przez co muszą przechodzić, żyją jeszcze tym 1% procentem nadziei a na końcu prawdopodobne ta nadzieja zostanie zabrana. Płakać się chce...

2

U mnie tak samo, nawet im się zadzwonić dzwonkiem nie chce.

1

Brzmi jak fejk, jak policja ich znalazła to już powinna krążyć po internecie informacja o tym że żyje, a takiego czegoś nie ma.

7

Dryblingi mu nie idą, a ma najlepszą średnią w Europie. Chciałbym żeby każdemu tak nie szło.

0

Murawa do wymiany co mecz, bo boisko zaorane.

0

Szczerze w to wątpię, za duży koszt transferu i pensji.

0

Wyjmij kij z tylka.

0

Szuka ziomka do spóźnienia się na trening :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?