108

"Polsat kończy dziś 26 lat, z czego 13 lat to reklamy."
xD

1

Powinien być nakaz grać samymi młodymi Polakami, na arenie międzynarodowej gorzej już się skompromitowac nie można a przynajmniej Ci młodzi dostaliby szansę na rozwój a nie patrzenie jak jakiś 35 letni szrot zabiera mu minuty, bo musi grać, bo dostał chorą pensje...

0

1 pytanie : oryginał?
2 pytanie: pelna wersja?
3 pytanie: w jaki sposób się zatrzymuje, jakiś błąd wyskakuje czy co?

0

Zaznaczyłem opcje: "Nie jestem robotem"

1

pewnie to ten z tych co obwinia Leo za wszystko, nawet za głód w Afryce...

43

Śmiesznie, że w takich państwach lepiej się znają na piłce.

10

Benzema najlepszy defensywy napastnik na świecie.

1

Robert Lewandowski, tylko nie gra w reklamach.

0

Czekaj jeszcze na wpis siostry Ronaldo na Instagramie czy Twitterze xD

1

Jesteś mistrzem tych obrazków, zawsze jak coś wrzucasz to się zaśmieje :D

0

Zapomniałem o nim. Masz rację, byl najlepszy.

3

Dla mnie już Mbappe powinien wygrać, na Mundialu najlepszy czysto piłkarsko.

36

Śmieszne jest to, że 3 najlepszych piłkarzy świata jest teraz w domu.
Jeden gra w Call of Duty, drugi robi nogi na siłowni a Leo siedzi z dzieciakami i popija Yerba Mate.

Niby Modric najlepszy, a z 80% głosujących jakby miała do wyboru Messiego bez formy a Modricia w formie, to i tak wybrałaby Leo.

Lubie Modricia, ale to żart że on wygrał ZP, Xavi czy Iniesta w swojej najlepszej formie byli o klasę lepsi od niego a ZP nie mają.

Luka wygrał, bi jest grzecznym chłopcem, który pobiegł na Mundialu za 3, bo przecież wielkiej magii w jego grze nie było, to była praca całego zespołu i doszli do finału dzięki ambicji i walecznosci.

1

No jak ma dostać Złotą Piłkę, to musiałby to być forma kosmiczna, więc raczej by dostał taki upgrade.

0

Po 1 Nie ma szans na taką historie a po 2 to w połowie sezonu dostałby upgrade.

3

Przecież tak było, jak Messi ciągnął za uszy Argentyne w 2014 roku, to i tak na koniec wszyscy mówili, że zawiódł...

0

Kante przez Neymarem czy Suarezem tylko dlatego, że Francja wygrała MS, bo sezon w Chelsea miał słabiutki.

0

A co tu porównywać? Jak to kompletnie inni piłkarze, pozycja itd.

0

O i takie powinno być pytanie na koniec roku i "eksperci" wybierają do kogo trafia ZP.

7

Tak samo jak się kiedyś urodzi geniusz w San Marino co będzie ladowal po 5 bramek na mecz a z Reprezentacja nawet na Mundial nie wejdzie, to ma być przez to pokrzywdzony? Dla mnie jest to kompletnie bez sensu, że nagroda jest przyznawana za osiągnięcia drużyny. Ile Modric miał meczów w którym się powiedziało "WOW co za pilkarz", chyba na palcach jednej ręki bym policzył i to nie dyskrykinacja dlatego, ze jest pomocnikiem itp. bo Iniesta czy Xavi w swojej najlepszej formie, co mecz byli piłkarzami, ze się wstawalo i biło brawo.

70

Neymar 12 xDDD

Gdyby, to był normalny plebiscyt to byłby w top3, nikt po Messim nie ma takich umiejętności i wpływu na grę, żadne tam Modricir czy Griezmanny, którzy zagrają wybitnie raz na 10 spotkań.

1

Neymar to top3, jeśli plebiscyt byłyby normalne, indywidualnie to jest piłkarski rzeźnik.

0

Mi i tak mecz Barcelony lepiej się oglądało, jakiej by padaki nie grali, to nie zamienię na inny mecz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Takie obrazki cieszą mnie najbardziej. Wychowankowie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziwnie piszesz 3 liga :D

4

Tym bardziej, że piłkarzy o jego profilu mamy.

1

Oczywiście, ale nie po każdym złym zagraniu czy dryblingu; wchodzić tu i jechać po nim, po podjął złą decyzję...
Taki jest ten Leo, podejmuje dziwne decyzję, czasem za bardzo kombinuje, ale jakby tego nie robił to nie byłby najlepszy w Historii.

0

Digne świetny, Mina przyzwoity a Gomes słabiutko(niewykorzystal setki)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?