D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
108
"Polsat kończy dziś 26 lat, z czego 13 lat to reklamy."
xD
1
Powinien być nakaz grać samymi młodymi Polakami, na arenie międzynarodowej gorzej już się skompromitowac nie można a przynajmniej Ci młodzi dostaliby szansę na rozwój a nie patrzenie jak jakiś 35 letni szrot zabiera mu minuty, bo musi grać, bo dostał chorą pensje...
0
1 pytanie : oryginał?
2 pytanie: pelna wersja?
3 pytanie: w jaki sposób się zatrzymuje, jakiś błąd wyskakuje czy co?
0
Zaznaczyłem opcje: "Nie jestem robotem"
1
pewnie to ten z tych co obwinia Leo za wszystko, nawet za głód w Afryce...
43
Śmiesznie, że w takich państwach lepiej się znają na piłce.
10
Benzema najlepszy defensywy napastnik na świecie.
1
Robert Lewandowski, tylko nie gra w reklamach.
0
Czekaj jeszcze na wpis siostry Ronaldo na Instagramie czy Twitterze xD
1
Jesteś mistrzem tych obrazków, zawsze jak coś wrzucasz to się zaśmieje :D
0
Zapomniałem o nim. Masz rację, byl najlepszy.
3
Dla mnie już Mbappe powinien wygrać, na Mundialu najlepszy czysto piłkarsko.
36
Śmieszne jest to, że 3 najlepszych piłkarzy świata jest teraz w domu.
Jeden gra w Call of Duty, drugi robi nogi na siłowni a Leo siedzi z dzieciakami i popija Yerba Mate.
Niby Modric najlepszy, a z 80% głosujących jakby miała do wyboru Messiego bez formy a Modricia w formie, to i tak wybrałaby Leo.
Lubie Modricia, ale to żart że on wygrał ZP, Xavi czy Iniesta w swojej najlepszej formie byli o klasę lepsi od niego a ZP nie mają.
Luka wygrał, bi jest grzecznym chłopcem, który pobiegł na Mundialu za 3, bo przecież wielkiej magii w jego grze nie było, to była praca całego zespołu i doszli do finału dzięki ambicji i walecznosci.
1
No jak ma dostać Złotą Piłkę, to musiałby to być forma kosmiczna, więc raczej by dostał taki upgrade.
0
Po 1 Nie ma szans na taką historie a po 2 to w połowie sezonu dostałby upgrade.
3
Przecież tak było, jak Messi ciągnął za uszy Argentyne w 2014 roku, to i tak na koniec wszyscy mówili, że zawiódł...
0
Kante przez Neymarem czy Suarezem tylko dlatego, że Francja wygrała MS, bo sezon w Chelsea miał słabiutki.
0
A co tu porównywać? Jak to kompletnie inni piłkarze, pozycja itd.
0
O i takie powinno być pytanie na koniec roku i "eksperci" wybierają do kogo trafia ZP.
7
Tak samo jak się kiedyś urodzi geniusz w San Marino co będzie ladowal po 5 bramek na mecz a z Reprezentacja nawet na Mundial nie wejdzie, to ma być przez to pokrzywdzony? Dla mnie jest to kompletnie bez sensu, że nagroda jest przyznawana za osiągnięcia drużyny. Ile Modric miał meczów w którym się powiedziało "WOW co za pilkarz", chyba na palcach jednej ręki bym policzył i to nie dyskrykinacja dlatego, ze jest pomocnikiem itp. bo Iniesta czy Xavi w swojej najlepszej formie, co mecz byli piłkarzami, ze się wstawalo i biło brawo.
70
Neymar 12 xDDD
Gdyby, to był normalny plebiscyt to byłby w top3, nikt po Messim nie ma takich umiejętności i wpływu na grę, żadne tam Modricir czy Griezmanny, którzy zagrają wybitnie raz na 10 spotkań.
1
Neymar to top3, jeśli plebiscyt byłyby normalne, indywidualnie to jest piłkarski rzeźnik.
0
Mi i tak mecz Barcelony lepiej się oglądało, jakiej by padaki nie grali, to nie zamienię na inny mecz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Takie obrazki cieszą mnie najbardziej. Wychowankowie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziwnie piszesz 3 liga :D
4
Tym bardziej, że piłkarzy o jego profilu mamy.
1
Oczywiście, ale nie po każdym złym zagraniu czy dryblingu; wchodzić tu i jechać po nim, po podjął złą decyzję...
Taki jest ten Leo, podejmuje dziwne decyzję, czasem za bardzo kombinuje, ale jakby tego nie robił to nie byłby najlepszy w Historii.
0
Digne świetny, Mina przyzwoity a Gomes słabiutko(niewykorzystal setki)