D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pogba po odejściu Mourinho, to zostanie najlepszym napastnikiem w Premier League :D
2
Liverpool trudne mecze teraz, Arsenal i City.
Jak wygrają oba, to naprawdę zacznę wierzyc w te Mistrzostwo.
5
Jak przegraja, to wtedy będziemy dyskutować, równie dobrze mogą wygrać i zbliżyć się na 4 punkty.
2
No tak, bo przecież w piłce nożnej porażki i słabsze mecz się nie zdarzają. No koniec liczą się trofea, a o ile mi wiadomo to nadal żadnego nie przegrał.
23
Typowe, 2 porażki i już mieszanie z błotem. Sezon się nie skończył jeszcze.
1
Delph xDD.
19
Nie wiem czy się doczekasz odpowiedzi, bo znam ludzi co wpłacaja pieniądze, ale takich co wypłacaja to chyba nie ma xD
18
"Zachowaj reszte wstrętny bydlaku!"
0
O jakim ty serialu piszesz?
2
On bardzo często dodaje informacje na swoim Instagramie odnośnie 6 sezonu, wcześniej pisał że sezon 6 nadchodzi.
Myślę, że jest dobrze zorientowany w tym temacie i podaje pewne informacje.
9
Dominic Purcell( Lincoln Burrows) :
Netflix negocjuje zakup 6 sezonu Prison Break
3
Od Setiena nawet nie trzeba, u niego na kilometr widać nasze DNA.
Co do wieku, to nie jest on taki stary, spokojnie mógłby kilka lat poprowadzić Barcelonę, a później oddać ją Xaviemu.
16
Dla mnie to tylko Setien jak Valverde zdecyduje się odejść.
2
Valencia wiedziała co robi dając klauzule o wygranie ZP przez Gomesa.
https://zapodaj.net/9171357db642a.png.html
0
Albo będzie grał 3 obrońców.
3
Ale Rakitic pewnie nadal w 1 składzie.
76
To uczucie gdy jedziesz w sobotę do Lidla a tam parking nie ram pam pam pam.
25
69 ( ͡° ͜ʖ ͡°).
1
Jest o tym artykuł na stronie.
1
To tak samo jakbyś spytał czemu nie gra drużyna z Premier League.
15
Serio? A to Niespodzianka.
1
Coś jak Tottenham, Pochettino uwielbiany, noszony na rękach a jedyne trofea to: "Dobry dwumecz z ReLem, wyżej od Arsenalu i prawie wygrany dwumecz z Juventusem"
Tak wiem zrobili wiele dobrego tam, ale trofeów jak nie było tak nie ma.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Nadal się zastanawiam jak Messi strzelił 91 bramek w jednym sezonie, teraz wydaje się że dużo strzela bramek a ma "tylko" 50.
G. O. A. T
8
"Bez Leo gramy lepiej, powinien odejść, skończył się!"
Kocham tego geniusza!
1
z miodem.
2
Zdecydowanie za późno do nas trafił, piłkarz z absolutnego topu.
9
Tak gra 5 zawodnik świata, to ciekawe jak gra ten 1?:D
1
Mam nadzieję, że Denis :D
7
xD.