5

Pogba po odejściu Mourinho, to zostanie najlepszym napastnikiem w Premier League :D

2

Liverpool trudne mecze teraz, Arsenal i City.

Jak wygrają oba, to naprawdę zacznę wierzyc w te Mistrzostwo.

5

Jak przegraja, to wtedy będziemy dyskutować, równie dobrze mogą wygrać i zbliżyć się na 4 punkty.

2

No tak, bo przecież w piłce nożnej porażki i słabsze mecz się nie zdarzają. No koniec liczą się trofea, a o ile mi wiadomo to nadal żadnego nie przegrał.

23

Typowe, 2 porażki i już mieszanie z błotem. Sezon się nie skończył jeszcze.

1

Delph xDD.

19

Nie wiem czy się doczekasz odpowiedzi, bo znam ludzi co wpłacaja pieniądze, ale takich co wypłacaja to chyba nie ma xD

18

"Zachowaj reszte wstrętny bydlaku!"

0

O jakim ty serialu piszesz?

2

On bardzo często dodaje informacje na swoim Instagramie odnośnie 6 sezonu, wcześniej pisał że sezon 6 nadchodzi.
Myślę, że jest dobrze zorientowany w tym temacie i podaje pewne informacje.

9

Dominic Purcell( Lincoln Burrows) :
Netflix negocjuje zakup 6 sezonu Prison Break

3

Od Setiena nawet nie trzeba, u niego na kilometr widać nasze DNA.

Co do wieku, to nie jest on taki stary, spokojnie mógłby kilka lat poprowadzić Barcelonę, a później oddać ją Xaviemu.

16

Dla mnie to tylko Setien jak Valverde zdecyduje się odejść.

2

Valencia wiedziała co robi dając klauzule o wygranie ZP przez Gomesa.

https://zapodaj.net/9171357db642a.png.html

0

Albo będzie grał 3 obrońców.

3

Ale Rakitic pewnie nadal w 1 składzie.

76

To uczucie gdy jedziesz w sobotę do Lidla a tam parking nie ram pam pam pam.

25

69 ( ͡° ͜ʖ ͡°).

1

Jest o tym artykuł na stronie.

1

To tak samo jakbyś spytał czemu nie gra drużyna z Premier League.

15

Serio? A to Niespodzianka.

1

Coś jak Tottenham, Pochettino uwielbiany, noszony na rękach a jedyne trofea to: "Dobry dwumecz z ReLem, wyżej od Arsenalu i prawie wygrany dwumecz z Juventusem"

Tak wiem zrobili wiele dobrego tam, ale trofeów jak nie było tak nie ma.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Nadal się zastanawiam jak Messi strzelił 91 bramek w jednym sezonie, teraz wydaje się że dużo strzela bramek a ma "tylko" 50.

G. O. A. T

8

"Bez Leo gramy lepiej, powinien odejść, skończył się!"

Kocham tego geniusza!

1

z miodem.

2

Zdecydowanie za późno do nas trafił, piłkarz z absolutnego topu.

9

Tak gra 5 zawodnik świata, to ciekawe jak gra ten 1?:D

1

Mam nadzieję, że Denis :D

7

xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?