7

Dziś jak ktoś ma czas, to fajny maraton meczów:

13:00 Atletico - Deportivo Alaves (Canal+Sport)
15:30 Schalke 04 - Borussia Dortmund (Eleven Sports 2)
18:30 Chelsea - Manchester City (Canal+Sport 2)
20:45 Espanyol - Fc Barcelona (Canal+)

1

bo tak było na początku jak były mecze ogórkowe, a teraz pojawiły się lepsze mecze, to Eleven i nc+ wybierają te ciekawsze. Czemu Nc+ ma rezygnować z derbow Barcelony czy Atletico - Barcelona, tylko po to żeby zadowolić posiadaczy Eleven.

11

Gdzie tak było ustalone? Bylo ustalone, że Eleven i nc+ na zmianę maja pierwszeństwo do wybierania meczu a to od nich zależy, który mecz wybiorą za ciekawszy.

0

Jak Eleven wybierze Barcelonę, albo nc+ Real, to wtedy będzie.

1

Tak samo jak pytanie codziennie o to dlaczego mecz leci tu a nie tu. A od początku sezonu wiadomo, że Eleven i nc+ maja na zmianę prawo wyboru pierwszego meczu i to nie znaczy, że będą wybierać co tydzień na zmianę Real albo Barce, tylko wybiorą mecz, który uważają za bardziej atrakcyjny.

Taj się ułożyło, ze 3 tygodnie temu nc+ wybierali jako pierwsze i wybrało Atletico-Barca, za tydzień Eleven wybrał ich zdaniem ciekawszy mecz Realu z Valencia, więc Barca na canal+ a teraz nc+ uznało, że derby Barcelony są ciekawsze od meczu Realu i takim sposobem 3 spotkania na nc+.

0

Typowy Jugol i typowe Juve nie da sobie nic złego zrobić w tej lidze.

4

Bykunn :D

5

To BarcaInfo zniszczy Tiki-Take :D

11

Vidal zapewne zostanie na rok jeszcze, pokazuje że jest piłkarzem klasy światowej i godnie zastępuje Ivana.
Jest Arthur, który zachwyca i spokojnie może zająć jego miejsce, plus mlodzi z La Masii.

82

Odejdzie razem z nim.

12

To będzie piekielnie trudny wyjazd, ja tam się bardzo boję tego meczu, oni zawsze na nas się mobilizuja na 200%, a w tym roku jeszcze nawet dobrze grają, będzie ciężko.

4

Chociaż lubię de Jonga, to uważam że jeśli chcemy dać szansę Alenii i Puiqowi, to nie ma miejsca dla niego, zbyt wielu młodych piłkarzy będzie. Ja jestem zwolennikiem dania prawdziwej szansy naszej 2 z La Masii.

10

Akurat Pirlo to stoi tuż za nimi, kapitalny piłkarz.

2

Bykunn, znowu sprawa jest :D

3

Pavard top5 najlepszych PO a przez cały sezon w klubie gra na ŚO :D

1

W sumie, to ciekawe że wszystko tak poszło do przodu, wiedza, sprzęt itd. a niektórych rekordów w Lekkoatletyce do tej pory nie da się poprawić a nawet się do nich zbliżyć.

1

+ nie kupił piłkarzy klasowe jak np. United (Pogba, Alexis), tylko większość to młodych i perspektywicznych. Taki Sane, który teraz jest kozakiem, wtedy byl no name, którego mało kto znał.

1

Ja tam bym mu radził, żeby został jeszcze z 1 sezon, udowodnił swoją wartość i dopiero wtedy ruszać do lepszych klubów.

2

Bawi mnie to jak Pele, Maradona muszą mówić jacy to oni byli wielcy i że nikt się z nimi równać nie może. LEO siedzi cichutko i nie gada takich rzeczy.

Jak ktoś musi mówić, że jest najlepszy to znaczy że nie jest najlepszy. Jak Messi skończy karierę, pewnie zostanie przez wielu ogłoszony najlepszym piłkarzem w historii i to będzie prawda.

2

Technicznie napewno byli na wysokim poziomie, przypomina mi się trn challenge Bonka w które podbija piłkę 50 razy siedząc z wielką lekkością, nawet Lewy robiąc to nie wyglądal tak dobrze jak Prezes.

3

Mirosławski podziękował Ćwiąkale za współpracę, więc to już pewne, że idzie do nc+. Dobry trensfer canal+, strzał w stopę Eleven

4

To masz mocny sen, że spałes do tej pory :D

4

Jakbym powiedział co myślę, poszedłbym do więzienia.

2

Przecież nadal nic nie powiedział, nc+ tez wrzuciło zdjęcie na którym można zobaczyć Ćwiąkałe.

4

Radom.

5

Ćwiąkała się wkurzył, że 3 mecze Barcelony z rzędu na nc+, więc postanowił tam przejść.

3

Ja to dziś zobaczyłem, a chyba nowość, bo wczoraj Polsat kończył 26 lat, to ciężko jakbyś słyszał tydzień temu...

3

Sterling powinien dostać.

108

"Polsat kończy dziś 26 lat, z czego 13 lat to reklamy."
xD

1

Powinien być nakaz grać samymi młodymi Polakami, na arenie międzynarodowej gorzej już się skompromitowac nie można a przynajmniej Ci młodzi dostaliby szansę na rozwój a nie patrzenie jak jakiś 35 letni szrot zabiera mu minuty, bo musi grać, bo dostał chorą pensje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?