D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dziś jak ktoś ma czas, to fajny maraton meczów:
13:00 Atletico - Deportivo Alaves (Canal+Sport)
15:30 Schalke 04 - Borussia Dortmund (Eleven Sports 2)
18:30 Chelsea - Manchester City (Canal+Sport 2)
20:45 Espanyol - Fc Barcelona (Canal+)
1
bo tak było na początku jak były mecze ogórkowe, a teraz pojawiły się lepsze mecze, to Eleven i nc+ wybierają te ciekawsze. Czemu Nc+ ma rezygnować z derbow Barcelony czy Atletico - Barcelona, tylko po to żeby zadowolić posiadaczy Eleven.
11
Gdzie tak było ustalone? Bylo ustalone, że Eleven i nc+ na zmianę maja pierwszeństwo do wybierania meczu a to od nich zależy, który mecz wybiorą za ciekawszy.
0
Jak Eleven wybierze Barcelonę, albo nc+ Real, to wtedy będzie.
1
Tak samo jak pytanie codziennie o to dlaczego mecz leci tu a nie tu. A od początku sezonu wiadomo, że Eleven i nc+ maja na zmianę prawo wyboru pierwszego meczu i to nie znaczy, że będą wybierać co tydzień na zmianę Real albo Barce, tylko wybiorą mecz, który uważają za bardziej atrakcyjny.
Taj się ułożyło, ze 3 tygodnie temu nc+ wybierali jako pierwsze i wybrało Atletico-Barca, za tydzień Eleven wybrał ich zdaniem ciekawszy mecz Realu z Valencia, więc Barca na canal+ a teraz nc+ uznało, że derby Barcelony są ciekawsze od meczu Realu i takim sposobem 3 spotkania na nc+.
0
Typowy Jugol i typowe Juve nie da sobie nic złego zrobić w tej lidze.
4
Bykunn :D
5
To BarcaInfo zniszczy Tiki-Take :D
11
Vidal zapewne zostanie na rok jeszcze, pokazuje że jest piłkarzem klasy światowej i godnie zastępuje Ivana.
Jest Arthur, który zachwyca i spokojnie może zająć jego miejsce, plus mlodzi z La Masii.
82
Odejdzie razem z nim.
12
To będzie piekielnie trudny wyjazd, ja tam się bardzo boję tego meczu, oni zawsze na nas się mobilizuja na 200%, a w tym roku jeszcze nawet dobrze grają, będzie ciężko.
4
Chociaż lubię de Jonga, to uważam że jeśli chcemy dać szansę Alenii i Puiqowi, to nie ma miejsca dla niego, zbyt wielu młodych piłkarzy będzie. Ja jestem zwolennikiem dania prawdziwej szansy naszej 2 z La Masii.
10
Akurat Pirlo to stoi tuż za nimi, kapitalny piłkarz.
2
Bykunn, znowu sprawa jest :D
3
Pavard top5 najlepszych PO a przez cały sezon w klubie gra na ŚO :D
1
W sumie, to ciekawe że wszystko tak poszło do przodu, wiedza, sprzęt itd. a niektórych rekordów w Lekkoatletyce do tej pory nie da się poprawić a nawet się do nich zbliżyć.
1
+ nie kupił piłkarzy klasowe jak np. United (Pogba, Alexis), tylko większość to młodych i perspektywicznych. Taki Sane, który teraz jest kozakiem, wtedy byl no name, którego mało kto znał.
1
Ja tam bym mu radził, żeby został jeszcze z 1 sezon, udowodnił swoją wartość i dopiero wtedy ruszać do lepszych klubów.
2
Bawi mnie to jak Pele, Maradona muszą mówić jacy to oni byli wielcy i że nikt się z nimi równać nie może. LEO siedzi cichutko i nie gada takich rzeczy.
Jak ktoś musi mówić, że jest najlepszy to znaczy że nie jest najlepszy. Jak Messi skończy karierę, pewnie zostanie przez wielu ogłoszony najlepszym piłkarzem w historii i to będzie prawda.
2
Technicznie napewno byli na wysokim poziomie, przypomina mi się trn challenge Bonka w które podbija piłkę 50 razy siedząc z wielką lekkością, nawet Lewy robiąc to nie wyglądal tak dobrze jak Prezes.
3
Mirosławski podziękował Ćwiąkale za współpracę, więc to już pewne, że idzie do nc+. Dobry trensfer canal+, strzał w stopę Eleven
4
To masz mocny sen, że spałes do tej pory :D
4
Jakbym powiedział co myślę, poszedłbym do więzienia.
2
Przecież nadal nic nie powiedział, nc+ tez wrzuciło zdjęcie na którym można zobaczyć Ćwiąkałe.
4
Radom.
5
Ćwiąkała się wkurzył, że 3 mecze Barcelony z rzędu na nc+, więc postanowił tam przejść.
3
Ja to dziś zobaczyłem, a chyba nowość, bo wczoraj Polsat kończył 26 lat, to ciężko jakbyś słyszał tydzień temu...
3
Sterling powinien dostać.
108
"Polsat kończy dziś 26 lat, z czego 13 lat to reklamy."
xD
1
Powinien być nakaz grać samymi młodymi Polakami, na arenie międzynarodowej gorzej już się skompromitowac nie można a przynajmniej Ci młodzi dostaliby szansę na rozwój a nie patrzenie jak jakiś 35 letni szrot zabiera mu minuty, bo musi grać, bo dostał chorą pensje...