0

Mi się od razu skojarzył z nim.

1

Do Baszczynskiego?

2

Bardzo dobry mecz gra Cucurella, trochę się go dziwnie ogląda, bo gra niby na LS a często schodzi do środka i gra jako ofensywny pomocnik.
Dużo dobrych decyzji, gra odpowiedzialnie pracuje na całej długości boiska, brak strat. Fajnie się na niego patrzy, dobrze że został wypożyczony, bo trzymać go w 3 lidze to grzech. Będą z niego ludzie.

+Masip świetny mecz, masa udanych interwencji. Ci nasi byli 3 bramkarze dobrze sobie radzą w nowych klubach, bo i Oier też pokazuje klasę.

9

Szkoda, ze Messi wyleciał na 2 spotkania, mógłby trochę zbliżyć się do Ronaldo, ale i tak myślę że go łyknie na koniec kariery.

0

To i posterunkowy zaraz się pojawi xD

2

La Rambla płonie!

0

Dembele jak na specarniaku.

2

No, to teraz strzeli skorpionem z połowy boiska.

1

Jego, albo De Ligta

1

#TeamMalcom.

1

Nie podoba mi się Dembele, zero współpracy, brak tych automatyzmow.

0

Ale mi się podoba gra dzisiejsza, obawiałem się meczu a narazie pięknie grają.

0

Żadne zaskoczenie.

1

Messi skreślony, jaja ze stali Valverde ma xD

1

Dla mnie zerowe.

1

Polski program, to i większość o Ekstraklasie. W Hiszpanii, Anglii itd. też gadają o swojej lidze a nie o innych.

7

No, a pytanie było o JEGO najgorszy sezon, więc wszystko się zgadza.

3

To słabe te cuda, bo w ostaniej kolejce też strzelił.

3 bramki w 4 ostatnich meczach w lidze.

0

Liczby go bronią, Semedo przez 2 lata chyba żadnej asysty.

3

Roberto co wrzucił :o

0

Zamknął mnie hejtera... :D

0

Dembele styl Realu, wrzuta, wrzuta, wrzuta z każdej pozycji.

0

On kiedyś był dokładny w Barcelonie?

2

Rayo zasługuje na 3 punkty, grają jakby to oni byli 1 a my 19.

0

bo on nie pasuje do Barcelony, gościu nie ogarnia gry na małej przestrzeni. Jak nie ma przed sobą hektarów, to jest beznadziejny.

0

Fajny ten Alena...

1

Munir wchodzi, to Rayo może się pakować.

0

O ile w meczach u siebie jakoś to wygląda, to mecze wyjazdowe jakiś dramat w naszym wykonaniu a szczególnie te z ogorami...

8

"Bez Messiego piłkarze się mobilizuja i grają lepiej, bo każdy daje z siebie maksa i mamy więcej możliwości w ataku."

60 minuta i 1 strzał celny xD

0

Jak pisałem kiedyś, to nie mecze z Realem czy Interem nas zweryfikuj, tylko takie spotkania jak z Rayo na wyjeździe. Od dawna mamy problem z grą z ogorkami na wyjeździe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?