D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi się od razu skojarzył z nim.
1
Do Baszczynskiego?
2
Bardzo dobry mecz gra Cucurella, trochę się go dziwnie ogląda, bo gra niby na LS a często schodzi do środka i gra jako ofensywny pomocnik.
Dużo dobrych decyzji, gra odpowiedzialnie pracuje na całej długości boiska, brak strat. Fajnie się na niego patrzy, dobrze że został wypożyczony, bo trzymać go w 3 lidze to grzech. Będą z niego ludzie.
+Masip świetny mecz, masa udanych interwencji. Ci nasi byli 3 bramkarze dobrze sobie radzą w nowych klubach, bo i Oier też pokazuje klasę.
9
Szkoda, ze Messi wyleciał na 2 spotkania, mógłby trochę zbliżyć się do Ronaldo, ale i tak myślę że go łyknie na koniec kariery.
0
To i posterunkowy zaraz się pojawi xD
2
La Rambla płonie!
0
Dembele jak na specarniaku.
2
No, to teraz strzeli skorpionem z połowy boiska.
1
Jego, albo De Ligta
1
#TeamMalcom.
1
Nie podoba mi się Dembele, zero współpracy, brak tych automatyzmow.
0
Ale mi się podoba gra dzisiejsza, obawiałem się meczu a narazie pięknie grają.
0
Żadne zaskoczenie.
1
Messi skreślony, jaja ze stali Valverde ma xD
1
Dla mnie zerowe.
1
Polski program, to i większość o Ekstraklasie. W Hiszpanii, Anglii itd. też gadają o swojej lidze a nie o innych.
7
No, a pytanie było o JEGO najgorszy sezon, więc wszystko się zgadza.
3
To słabe te cuda, bo w ostaniej kolejce też strzelił.
3 bramki w 4 ostatnich meczach w lidze.
0
Liczby go bronią, Semedo przez 2 lata chyba żadnej asysty.
3
Roberto co wrzucił :o
0
Zamknął mnie hejtera... :D
0
Dembele styl Realu, wrzuta, wrzuta, wrzuta z każdej pozycji.
0
On kiedyś był dokładny w Barcelonie?
2
Rayo zasługuje na 3 punkty, grają jakby to oni byli 1 a my 19.
0
bo on nie pasuje do Barcelony, gościu nie ogarnia gry na małej przestrzeni. Jak nie ma przed sobą hektarów, to jest beznadziejny.
0
Fajny ten Alena...
1
Munir wchodzi, to Rayo może się pakować.
0
O ile w meczach u siebie jakoś to wygląda, to mecze wyjazdowe jakiś dramat w naszym wykonaniu a szczególnie te z ogorami...
8
"Bez Messiego piłkarze się mobilizuja i grają lepiej, bo każdy daje z siebie maksa i mamy więcej możliwości w ataku."
60 minuta i 1 strzał celny xD
0
Jak pisałem kiedyś, to nie mecze z Realem czy Interem nas zweryfikuj, tylko takie spotkania jak z Rayo na wyjeździe. Od dawna mamy problem z grą z ogorkami na wyjeździe.