13

Przepraszam, ale gdzie ty żyłeś przez ostatnie miesiące? Przecież od dawna to wiadomo.

17

Rok 2088
Denis Suarez: To będzie mój sezon!

0

Ter Stegen; Roberto - Pique - Lenglet - Alba; Rakitic - Busquets - Vidal; Coutinho - Suarez - Messi

1

Spokojnie z Leonesą Malcom znajdzie się na ławce.

63

Zawsze mówiłem, że nie pasuje do Barcelony.

1

No, Socjopata coś o tym wie xD

16

Z twojego pierwszego komentarza to nie wynikało. Napisałeś: "Losowanie ich Króla" a nie Pucharu ich Króla.

0

Nie wydaje mi się, nigdzie tak długo za granicą nie gral aby spełnić wymagania. Chyba, że ma jakąś żonę z Europy jak Cou.

12

Ronaldo idealny przykład, że nie ma ludzi brzydkich są tylko biedni.

14

Może tylko wypożyczenie a nie transfer defintywny.

1

Klasy.

3

Z całym szacunkiem do Dembele, ale on to może Neymarowi jedynie buty czyścić. Neymar daje show, zachowuje się jak pajac, ale to jeden z tych piłkarzy dla których się przychodzi na stadion. Do R10 mu daleko, ale to właśnie Ney jest najbardziej magiczny jeśli chodzi o sztuczki techniczne.

18

Rok 2087, La Rambla zastanawia się nad sprzedażą Rakiticia, MarioVeb! Odpowiada: W Barcelonie pracują rozsądni ludzie i go nie sprzedadzą.

0

To chyba dopiero z 2 raz w karierze.

28

Na ostatnich zgrupowaniach:
https://zapodaj.net/5cc2a7e7aae83.png.html

0

Gdy tam przechodził był w dołku siatkarskim, po słabych sezonach. Na Mistrzostwach wystrzelił z formą i to tez w ostatnich meczach.
+ To samo co wyżej, w Szczecinie zbierają mocną ekipę.

0

Hazard i Neymar.

0

Verratti i te jego kółeczka.. Ehh

0

Szymański jak u nas Rakitic, na skrzydle gra.

0

Nie podoba mi się ten skład, ta pomoc taka biedna w stylu Rakitic-Paulinho-Gomes.

0

Tak, tak samo Canal+ nie ma na Cyfrowym Polsacie.

0

Nie masz Polsat sport, bo to są kanały tylko dla abonentów Cyfrowego Polsatu, na tych premium jest tylko LM.

11

Jaki hattrick na wyjeździe? Coś ty brał? Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

0

Jak masz dużo coinsow, to kupuj a jak nie to lepiej wzmocnić za to cały skład, a nie tylko jedną pozycję.

0

Bo w 99% przypadków jak wypożyczasz zawodnika z opcją wykupu, to chcesz się go pozbyć, rzadko się zdarza że jakiś piłkarz łapie niesamowitą formę i chcesz go jednak zatrzymać.

1

bo z jednego adresu IP, chyba tylko raz można.
Inaczej bym nagral cokolwiek, wrzucił, obejrzał milion razy i byłbym bogaty.

0

Zależy czy jest opcja wykupu czy konieczność.
Jeśli opcja, to klub może się nie zgodzić

26

Jak ja kocham ludzi hipokrytow, Fabian przez 99% spotkań jest najlepszym punktem drużyny i nie raz ratował dupsko, a po jednym słabszym meczu już hejt w necie, że słaby bramkarz i Szczęsny go zjada...

0

Pytanie, lepiej z dubbingiem czy w oryginale?

7

Tak.
Chyba tylko Busquets nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?