D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
35. 4 minuty starty.
7
MOTM: Rakitic
Kapitalny hamulec Barcelony, Atletic miał dziś z niego dużo pożytku.
0
Rakitic wizja poziom pacholek xD
0
Atak na sędziego :D
0
On tak gra, raz zagra na poziomie kosmicznym a w 2 meczu dno dna.
0
Kurek dziś świetny, oby tak dalej!
0
Ja myślę, że gra wygląda podobnie, tylko teraz robimy więcej błędów indywidualnych, bo te bramki sami sobie strzelamy a właściwie Pique.
0
Pamiętam, że jak zamawiałem od nich, to była opcja do wyboru transport w sobotę ze dodatkową opłatą.
0
A teraz spójrzmy na terminarz, może być wielka tragedia. 6 piekielnie ciężkich spotkań.
3
Tylko Zidane na trenera, przyjdzie razem ze swoim paktem z diabłem i będziemy wszystko farcić.
Najgorsze jest to, że w ofensywnie gramy tak samo jak w tamtym roku, ale teraz doszła tragiczna obrona, to ona nam przegrywa mecze.
0
jednak Sevilla a Leganes to spora różnica
1
no to są jaja xDDD
2
Suarez sam ostatnio powiedział, że żałuję że grał tak często, bo nie miał sił w meczu z Romą.
Nawet u profesjonalistów pełna regeneracja mięśni trochę trwa i nie da się efektywnie pracować przez cały rok co 3 dni.
1
Gdyż ponieważ inni byli gorsi.
1
Dla Munira ważny sprawdzian, jak zagra dobrze to może częściej się będzie z ławki podnosił, ale jak zagra piach, to Suarez pewnie będzie grał wszystko od deski do deski.
1
Jest.
9
I tak nie jesteśmy traktowani poważnie, gdy Roberto dostał czerwo i był to praktycznie jedyny jego wybryk w karierze, to i tak mu dowalili dużą karę, a gracz Realu w podobnej a nawet gorszej sytuacji dostał mniejszą.
2
Thauvin odnalazł swoje miejsce na ziemi, tamten rok świetny i teraz zaczął Jeszcze lepiej a w takim Newcastle przepadł.
W sumie to nadal młody piłkarz, ciekawe czy ktoś się po niego zgłosi.
51
Grudzień 2017:
Defoe odbiera nagrodę ze najładniejsza bramkę miesiące w Anglii. (Wtedy Salah strzelił swoją "najładniejsza")
Wrzesień 2018:
Salah odbiera nagrodę Puskasa za bramkę roku.
Czyli wygrała bramka, która nawet nie była w miesiącu najładniejsza w lidze angielskiej xD
6
Polaki rodaki grają, oni kiedyś Bayern puścili z ogórkiem zamiast hitu, więc wybór nie dziwi, tym bardziej że to też hit kolejki.
0
Racja, ale przychodził jako gwiazda Ligi Angielskiej, więc oczekiwania były dużo większe.
28
Rok 2012 i najgorsze transfery La Liga według "Marca" :
1. Luka MODRIC do Realu Madryt
2. Alex SONG do Barcelony
3. Floro FLORES do Granady
Rok 2018, Luka Modric przerywa dominację Ronaldo i Messiego w plebiscytach indywidualnych.
Piękna Historia, może jest jeszcze szansa dla Denisa Suareza?
1
Nie mam tej listy, ale Modric wygrał z dużą przewagą, bo otrzymał 29% głosów a 2 Ronaldo miał 19%, więc ZP pewnie też Modric wygra.
9
Polka xDDD
5
Myślę, że brak Messiego w trójce już to pokazał.
0
Wiadomo, że angielska. Jest faworyzowana przez Fife.
48
W Manchesterze, Paryżu i Monachium.
2
Comedy Central.
1
Zły link, to Ronaldo jest The Best!
2
bo pewnie nie zostanie The Best.