0

35. 4 minuty starty.

7

MOTM: Rakitic

Kapitalny hamulec Barcelony, Atletic miał dziś z niego dużo pożytku.

0

Rakitic wizja poziom pacholek xD

0

Atak na sędziego :D

0

On tak gra, raz zagra na poziomie kosmicznym a w 2 meczu dno dna.

0

Kurek dziś świetny, oby tak dalej!

0

Ja myślę, że gra wygląda podobnie, tylko teraz robimy więcej błędów indywidualnych, bo te bramki sami sobie strzelamy a właściwie Pique.

0

Pamiętam, że jak zamawiałem od nich, to była opcja do wyboru transport w sobotę ze dodatkową opłatą.

0

A teraz spójrzmy na terminarz, może być wielka tragedia. 6 piekielnie ciężkich spotkań.

3

Tylko Zidane na trenera, przyjdzie razem ze swoim paktem z diabłem i będziemy wszystko farcić.

Najgorsze jest to, że w ofensywnie gramy tak samo jak w tamtym roku, ale teraz doszła tragiczna obrona, to ona nam przegrywa mecze.

0

jednak Sevilla a Leganes to spora różnica

1

no to są jaja xDDD

2

Suarez sam ostatnio powiedział, że żałuję że grał tak często, bo nie miał sił w meczu z Romą.

Nawet u profesjonalistów pełna regeneracja mięśni trochę trwa i nie da się efektywnie pracować przez cały rok co 3 dni.

1

Gdyż ponieważ inni byli gorsi.

1

Dla Munira ważny sprawdzian, jak zagra dobrze to może częściej się będzie z ławki podnosił, ale jak zagra piach, to Suarez pewnie będzie grał wszystko od deski do deski.

1

Jest.

9

I tak nie jesteśmy traktowani poważnie, gdy Roberto dostał czerwo i był to praktycznie jedyny jego wybryk w karierze, to i tak mu dowalili dużą karę, a gracz Realu w podobnej a nawet gorszej sytuacji dostał mniejszą.

2

Thauvin odnalazł swoje miejsce na ziemi, tamten rok świetny i teraz zaczął Jeszcze lepiej a w takim Newcastle przepadł.
W sumie to nadal młody piłkarz, ciekawe czy ktoś się po niego zgłosi.

51

Grudzień 2017:
Defoe odbiera nagrodę ze najładniejsza bramkę miesiące w Anglii. (Wtedy Salah strzelił swoją "najładniejsza")

Wrzesień 2018:
Salah odbiera nagrodę Puskasa za bramkę roku.

Czyli wygrała bramka, która nawet nie była w miesiącu najładniejsza w lidze angielskiej xD

6

Polaki rodaki grają, oni kiedyś Bayern puścili z ogórkiem zamiast hitu, więc wybór nie dziwi, tym bardziej że to też hit kolejki.

0

Racja, ale przychodził jako gwiazda Ligi Angielskiej, więc oczekiwania były dużo większe.

28

Rok 2012 i najgorsze transfery La Liga według "Marca" :
1. Luka MODRIC do Realu Madryt
2. Alex SONG do Barcelony
3. Floro FLORES do Granady

Rok 2018, Luka Modric przerywa dominację Ronaldo i Messiego w plebiscytach indywidualnych.

Piękna Historia, może jest jeszcze szansa dla Denisa Suareza?

1

Nie mam tej listy, ale Modric wygrał z dużą przewagą, bo otrzymał 29% głosów a 2 Ronaldo miał 19%, więc ZP pewnie też Modric wygra.

9

Polka xDDD

5

Myślę, że brak Messiego w trójce już to pokazał.

0

Wiadomo, że angielska. Jest faworyzowana przez Fife.

48

W Manchesterze, Paryżu i Monachium.

2

Comedy Central.

1

Zły link, to Ronaldo jest The Best!

2

bo pewnie nie zostanie The Best.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?