D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Neymar coś Ty zrobił, dlaczego żeś od nas odszedł. Sportowo na tym dużo straciliśmy.
3
Chyba 10x gorszy. Neymar po Messim to najlepszy piłkarz pod względem czystych umiejętności.
3
Remis i na bramki tak średnio się zanosi.
0
Kurna a myślałem, że mecz o 21.
0
Word.
0
Pytanie przyjaciele, zawiesił mi się laptop podczas gdy pisałem ważną pracę, zostaje tylko reset? Czy jest jakaś możliwość żeby ten dokument jeszcze odzyskać czy przepadł już?
Ps. Wkładalem już do ryżu, nie pomogło.
89
Biednemu to zawsze wiatr w antenę.
0
Marko Marin, kiedyś niemiecki Messi a dziś piłkarz Crveny Zvezdy.
6
"Marco Asensio otrzymał od Sanitas Medical nagrodę dla najzdrowszego zawodnika ubiegłego sezonu."
Co to za nagrody xDD
2
Zgadza się, ale ma również dużo humoru.
3
Nietykalni.
72
Na pewno nie byłoby tak kolorowo, jak się niektórym zdaje. Nawet za niego były słabsze mecze.
0
Nie, po prostu zaczął bym kibicować innej drużynie, ostatnio Liverpool dobrze gra, Juve też wygrywa wszystko narazie. Coś by się znalazło.
6
Wszystko dlatego, że postawiłem obie strzela xD
22
Kapitalna forma Rakiticia, niech zostaje do końca kariery.
Żartowałem.
7
Nie wiem jak wy, ale ja strasznie nie mogę się przekonać do tej LM na Polsacie, słaby komentarz, studio. Dużo LM straciła w porównaniu do nc+.
0
Ja tam bym chciał żeby Henry został naszym trenerem, nie mówię że teraz, ale kiedyś. Piłkarz którego lubiło się za nic, jeden z pierwszych idoli, fajnie byłoby go widzieć z powrotem.
7
Są liderem a przegrywają u siebie ze Śląskiem 0:4, ekstraklasa xDD
0
Ale tak szczerze, to Malcom moim zdaniem dużo nie pogra w tym sezonie, widać po Valverde że chce dać pełne zaufanie Dembele i Francuz gra praktycznie wszystko od początku a Suarez i Messi są nie do ruszenia, więc Malcom będzie grał 1 na 5 spotkań, albo za Dembele na końcówki.
0
I tak tylko trybuny będą.
2
Trzeba 3 bramkarzy powoływać? Bo trochę to bez sensu.
0
Mniej w reklamach grają od pilkarzów, to i wygrywają.
7
A gdzie Konstytucja na trybunach?
1
Jak genialnie ogląda się Kurka, GOAT w tych ostatnich meczach, siatkarz kompletny, wszystko widzi.
2
Kim jesteś i co zrobiłeś z Kurkiem?
1
Tak, chyba nie dostałeś bo nie grałeś w 18.
0
35. 4 minuty starty.
7
MOTM: Rakitic
Kapitalny hamulec Barcelony, Atletic miał dziś z niego dużo pożytku.
0
Rakitic wizja poziom pacholek xD
0
Atak na sędziego :D