D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To tylko pokazuje, że nie ważne jest to czy drużyna spada do Ligii niżej, bo piłkarze z Rezerw w piłkę grać potrafią i jak dostają prawdziwą szansę, to potrafią ją wykorzystać a u nas wieczny strach o to, że jak wychowanek wejdzie do składu to drużyna się zawali i będziemy wszystko przegrywać.
51
Można go bronić, bo wyniki i czasem naprawdę gramy dobrze, ale to co on robi w meczach gdy nie idzie, to przechodzi ludzkie pojęcie. Zmiany w 85 minucie i to jeszcze zdejmowanie najlepszych na boisku a zostawianie na boisku "hamulców", to jest sabotaż...
Wyciąga wnioski, ale wyciągnąć ich nie może i ciągle to samo w tych trudnych meczach.
83
I jeszcze w 93 minucie zmiana, Cillessen za Ter Stegena.
1
Co raz bardziej ten Valverde mnie wkurza.
0
Pique kolejna wyprawa po zakupy...
1
Szkoda, ze w meczu nie wygląda na gotowego, bo masa głupich strat wynikające ze spadku koncentracji, to są jednak objawy zmęczenia.
0
Żeby się uczył, młody musi zacząć patrzeć jak grają najlepsi.
1
Ale dziwny fetysz xD
2
Po co takie komentarze, nikt nie wymaga takich rewolucji. Ale taki Rakitic od paru meczy oddycha rękawami a on nadal gra w 1 skladzie, mimo że jest najgorszy na boisku ostatnio.
2
Dembele po 3 słabszych meczach też wypadł z łask Valverde, znowu ważne mecze go omijają.
0
Oby nie, bo walkower będzie.
1
Tak jak kiedyś pisałem, Malcom do ulubieńców Valverde się nie zalicza a i silna linia ataku nie pozwoli mu za często grać(bo Coutinho i Dembele stoją wyżej w hierarchii od Malcoma), podobny przypadek co z Paco.
1
Spoko, każdemu się zdarza, nikt nie jest perfekcyjny :)
18
Na "papieże" powiadasz? xD
0
No bo jestem za Manchesterem, a Mahreza sprzedałem przed tą kolejką, marne pocieszenie ale pocieszenie.
0
Co on zrobił xDDD
Dobrze, że go wywaliłem z Fantasy przed tą kolejką.
0
No i pięknie, oby strzelili.
0
Lovren co dziś czyści.
0
Guardiola strasznie ofensywnie wyszedł.
4
Dobry mecz Bednarka, niestety ustawienie trener musiał zmienic na bardziej ofensywne, padło na Jana najmniej doświadczonego.
0
To, że u nas typowy lis pola karnego może się nie sprawdzić. U nas napastnik zawsze ma odpowiednią jakość nie tylko do strzelania bramek. U Piątka takiej jakości nie widzę, nie jest napastnikiem kompletnym.
3
A mógł mniej doliczyć xDD
0
No to Alexis tylek Mourinho ratuje.
0
Canal +now (38 kanał)
0
Co za powrót United.
0
Wenger i Zidane.
5
Na bank, Borussia jest mocna w tym sezonie. Grają ofensywnie, więc Paco będzie miał mnóstwo okazji do strzelania, narazie jest bezbłędny, Co ma to kończy.
1
Grali najlepszą piłkę, miał pecha że trafiał na mocne drużyny w półfinałach LM.
1
Piękny wieczór się szykuje, jeszcze Real niech przegra i będzie perfekt.
0
A tu rozpacz jak Barca przegra raz na rok xD