2

To tylko pokazuje, że nie ważne jest to czy drużyna spada do Ligii niżej, bo piłkarze z Rezerw w piłkę grać potrafią i jak dostają prawdziwą szansę, to potrafią ją wykorzystać a u nas wieczny strach o to, że jak wychowanek wejdzie do składu to drużyna się zawali i będziemy wszystko przegrywać.

51

Można go bronić, bo wyniki i czasem naprawdę gramy dobrze, ale to co on robi w meczach gdy nie idzie, to przechodzi ludzkie pojęcie. Zmiany w 85 minucie i to jeszcze zdejmowanie najlepszych na boisku a zostawianie na boisku "hamulców", to jest sabotaż...
Wyciąga wnioski, ale wyciągnąć ich nie może i ciągle to samo w tych trudnych meczach.

83

I jeszcze w 93 minucie zmiana, Cillessen za Ter Stegena.

1

Co raz bardziej ten Valverde mnie wkurza.

0

Pique kolejna wyprawa po zakupy...

1

Szkoda, ze w meczu nie wygląda na gotowego, bo masa głupich strat wynikające ze spadku koncentracji, to są jednak objawy zmęczenia.

0

Żeby się uczył, młody musi zacząć patrzeć jak grają najlepsi.

1

Ale dziwny fetysz xD

2

Po co takie komentarze, nikt nie wymaga takich rewolucji. Ale taki Rakitic od paru meczy oddycha rękawami a on nadal gra w 1 skladzie, mimo że jest najgorszy na boisku ostatnio.

2

Dembele po 3 słabszych meczach też wypadł z łask Valverde, znowu ważne mecze go omijają.

0

Oby nie, bo walkower będzie.

1

Tak jak kiedyś pisałem, Malcom do ulubieńców Valverde się nie zalicza a i silna linia ataku nie pozwoli mu za często grać(bo Coutinho i Dembele stoją wyżej w hierarchii od Malcoma), podobny przypadek co z Paco.

1

Spoko, każdemu się zdarza, nikt nie jest perfekcyjny :)

18

Na "papieże" powiadasz? xD

0

No bo jestem za Manchesterem, a Mahreza sprzedałem przed tą kolejką, marne pocieszenie ale pocieszenie.

0

Co on zrobił xDDD
Dobrze, że go wywaliłem z Fantasy przed tą kolejką.

0

No i pięknie, oby strzelili.

0

Lovren co dziś czyści.

0

Guardiola strasznie ofensywnie wyszedł.

4

Dobry mecz Bednarka, niestety ustawienie trener musiał zmienic na bardziej ofensywne, padło na Jana najmniej doświadczonego.

0

To, że u nas typowy lis pola karnego może się nie sprawdzić. U nas napastnik zawsze ma odpowiednią jakość nie tylko do strzelania bramek. U Piątka takiej jakości nie widzę, nie jest napastnikiem kompletnym.

3

A mógł mniej doliczyć xDD

0

No to Alexis tylek Mourinho ratuje.

0

Canal +now (38 kanał)

0

Co za powrót United.

0

Wenger i Zidane.

5

Na bank, Borussia jest mocna w tym sezonie. Grają ofensywnie, więc Paco będzie miał mnóstwo okazji do strzelania, narazie jest bezbłędny, Co ma to kończy.

1

Grali najlepszą piłkę, miał pecha że trafiał na mocne drużyny w półfinałach LM.

1

Piękny wieczór się szykuje, jeszcze Real niech przegra i będzie perfekt.

0

A tu rozpacz jak Barca przegra raz na rok xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?