D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
i Messi.
1
Rafinha ogarnia taktyke, Dembele wyłącza myślenie i zapomina co to taktyka.
0
Świecicki. Osobiście Wolski mi się przejadł.
2
Nie zrozumiałeś, on prosi o hejt.
4
Szach Mat Valverde.
11
To żeś wytypował xDDD
0
Ha, spóźniłes się kolego, BarcaInfo szybsze palce, długie lata treningów. Musisz ćwiczyć dalej :)
44
Ciężko będzie z samym Rafinha na 11 piłkarzy Realu.
8
Odważnie Valverde, ja bym go z lewej ustawił.
0
Tez taki obstawiam, jedyne wątpliwości mam z Roberto, czy zagra na PO czy trochę wyżej za Rafinhe a Semedo na PO.
1
Obstawiam, że BarcaInfo będzie 1 ze składami.
9
Betis: Pau Lopez - Mandi, Bartra, Feddal - Guerrero, Guardado, Carvalho, Firpo - Inui, Moron, Canales
Sevilla: Vaclik - Mercado, Kjaer, Sergi Gomez - Navas, Mesa, Banega, Guilherme Arana - Nolito, Silva, Sarabia
0
Jest gdzieś w TV, czy internet?
Edit. I Frenkie gol :D
15
Niecałe 15 minut do hejtu.
0
Ciekawe czy Semedo zagra, moim zdaniem powinien.
2
I mecz na tym Nou Camp.
2
No dobra to derby Krakowa dziś o 16:00 na Camp Nou.
4
Gran Derbi :D.
0
Piękna bramka Ronaldo
0
Jak jeden, to około 300mb.
Edit. Jeśli wszystkie trwają po 53 minuty, to 250mb w jakości HD.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
48
Byli chyba niżej jak się sezon rozpoczynał i była kolejność alfabetyczna.
0
Espanyol naprawdę się ogarnął w tym sezonie, wyjazd do nich będzie jeszcze trudniejszy niż zwykle. Ciekawe czy do Pucharów się złapią?
0
Moim zdaniem lepszy dla Barcy, więcej inteligencji i świadomy swoich obowiązków na boisku.
16
Tak jak nie będzie drugiego Messiego, to tak samo tyczy się Busquetsa, dla mnie najlepszy DP w historii, lepszego nie zobaczę.
Inteligencja, technika, brak układu nerwowego, mimo że jest strasznie wolny, to swoim ustawieniem kapitalnie zasłania każdą strefę boiska, doskonale wychodzi spod pressingu, z taką lekkością, mimo swojego wzrostu, robi to z wielką elegancją.
Geniusz na swojej pozycji.
0
Świecickiego się świetnie słucha, jeden z najlepszych komentatorów/ekspertów strasznie dużo wie, ale do czasu jak mu się włączy tryb "antyBarca", tak jak po meczu z PSG.
21
Tak średnio, to impreza nowożeńców, więc tak średnio jak ich trochę "przyćmisz"
0
Myślę, że Pep wyciąga wnioski. W tamtym roku trochę pechowo odpadli, bo w rewanżu byli zdecydowanie lepsi a błędy sędziego w I połowie sprawiły, że ich szansę na odrobinie strat, mocno spadły.
4
Zgadzam się, ostatnio po porażkach pisał, że będzie cud jak jakieś trofeum wygramy, a teraz piszę że drużyna powoli wchodzi w sezon i się rozkręca.
0
To dla mnie te ogarnie, że nie zacznie pokazywać swojego potencjału częściej niż raz na 45 minut.