3

i Messi.

1

Rafinha ogarnia taktyke, Dembele wyłącza myślenie i zapomina co to taktyka.

0

Świecicki. Osobiście Wolski mi się przejadł.

2

Nie zrozumiałeś, on prosi o hejt.

4

Szach Mat Valverde.

11

To żeś wytypował xDDD

0

Ha, spóźniłes się kolego, BarcaInfo szybsze palce, długie lata treningów. Musisz ćwiczyć dalej :)

44

Ciężko będzie z samym Rafinha na 11 piłkarzy Realu.

8

Odważnie Valverde, ja bym go z lewej ustawił.

0

Tez taki obstawiam, jedyne wątpliwości mam z Roberto, czy zagra na PO czy trochę wyżej za Rafinhe a Semedo na PO.

1

Obstawiam, że BarcaInfo będzie 1 ze składami.

9

Betis: Pau Lopez - Mandi, Bartra, Feddal - Guerrero, Guardado, Carvalho, Firpo - Inui, Moron, Canales

Sevilla: Vaclik - Mercado, Kjaer, Sergi Gomez - Navas, Mesa, Banega, Guilherme Arana - Nolito, Silva, Sarabia

0

Jest gdzieś w TV, czy internet?
Edit. I Frenkie gol :D

15

Niecałe 15 minut do hejtu.

0

Ciekawe czy Semedo zagra, moim zdaniem powinien.

2

I mecz na tym Nou Camp.

2

No dobra to derby Krakowa dziś o 16:00 na Camp Nou.

4

Gran Derbi :D.

0

Piękna bramka Ronaldo

0

Jak jeden, to około 300mb.
Edit. Jeśli wszystkie trwają po 53 minuty, to 250mb w jakości HD.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

48

Byli chyba niżej jak się sezon rozpoczynał i była kolejność alfabetyczna.

0

Espanyol naprawdę się ogarnął w tym sezonie, wyjazd do nich będzie jeszcze trudniejszy niż zwykle. Ciekawe czy do Pucharów się złapią?

0

Moim zdaniem lepszy dla Barcy, więcej inteligencji i świadomy swoich obowiązków na boisku.

16

Tak jak nie będzie drugiego Messiego, to tak samo tyczy się Busquetsa, dla mnie najlepszy DP w historii, lepszego nie zobaczę.

Inteligencja, technika, brak układu nerwowego, mimo że jest strasznie wolny, to swoim ustawieniem kapitalnie zasłania każdą strefę boiska, doskonale wychodzi spod pressingu, z taką lekkością, mimo swojego wzrostu, robi to z wielką elegancją.
Geniusz na swojej pozycji.

0

Świecickiego się świetnie słucha, jeden z najlepszych komentatorów/ekspertów strasznie dużo wie, ale do czasu jak mu się włączy tryb "antyBarca", tak jak po meczu z PSG.

21

Tak średnio, to impreza nowożeńców, więc tak średnio jak ich trochę "przyćmisz"

0

Myślę, że Pep wyciąga wnioski. W tamtym roku trochę pechowo odpadli, bo w rewanżu byli zdecydowanie lepsi a błędy sędziego w I połowie sprawiły, że ich szansę na odrobinie strat, mocno spadły.

4

Zgadzam się, ostatnio po porażkach pisał, że będzie cud jak jakieś trofeum wygramy, a teraz piszę że drużyna powoli wchodzi w sezon i się rozkręca.

0

To dla mnie te ogarnie, że nie zacznie pokazywać swojego potencjału częściej niż raz na 45 minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?