D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dla mnie gol na konto Suareza, w 2 minucie źle podał co było konsekwencją tego zdarzenia.
0
Prosili się o bramkę...
3
Chumi nieodblokowany jeszcze.
1
Neymar JR!!!
0
Jak większość meczów Atletico.
4
Nasz chłopak z rezerw.
1
Jeśli wysłali, to znaczy że jest już w drodze. Idzie pocztą, a biorąc pod uwagę Wszystkich Świętych, to się zejdzie pewnie
37
Może z dziewczyną.
2
Alena bardzo przyzwoita zmiana, dużo bardziej mi się podobał niż Denis.
33
Ramos.
0
O 13:20 na canal+sport będzie.
9
Busquets przez cały rok gra tak jak Modric, wczoraj La Zabawa z pomocnikami Realu. Najbardziej niedoceniany piłkarz, bo to jest jakiś żart że on nigdy w topce nie był najlepszych piłkarzy a często nawet nie jest nominowany do top30.
0
Trochę śmiesznie będzie jak Modric dostanie ZP za dobre MŚ.
W dzisiejszym meczu kompletnie niewidoczny, zresztą jak od początku sezonu.
7
How was Spain? xD
0
Żeby zamiast Roberto był Dembele.
0
Dobrze, że jest Benzema.
1
Rafinha do zmiany i to juz.
0
W co my gramy? W bierki?
0
Ohoho już im się typowa Barcelona w II połowie załączyla.
0
Budzić się kurła!!!
0
Gruby na bramke!
3
Roberto dziś jak profesor, jest wszędzie.
0
Gruby....
7
Rafinha jednak nadal pokazuje, dlaczego nie jest piłkarzem, który na stałe zagości w 1 składzie w takim klubie jak Barcelona.
4
Busquets jak ja go uwielbiam.
0
Roberto kozak.
8
Szukał Messiego xD
0
Wolski i Olłowski
73
Masz błąd w tej linijce:
因為旗幟連接著我們
1
Odriozola to też przegryw jak Semedo. Miałbyc zmiennikiem Carvajala a jak on grać nie może, to i tak nie gra.