2

Dla mnie gol na konto Suareza, w 2 minucie źle podał co było konsekwencją tego zdarzenia.

0

Prosili się o bramkę...

3

Chumi nieodblokowany jeszcze.

1

Neymar JR!!!

0

Jak większość meczów Atletico.

4

Nasz chłopak z rezerw.

1

Jeśli wysłali, to znaczy że jest już w drodze. Idzie pocztą, a biorąc pod uwagę Wszystkich Świętych, to się zejdzie pewnie

37

Może z dziewczyną.

2

Alena bardzo przyzwoita zmiana, dużo bardziej mi się podobał niż Denis.

33

Ramos.

0

O 13:20 na canal+sport będzie.

9

Busquets przez cały rok gra tak jak Modric, wczoraj La Zabawa z pomocnikami Realu. Najbardziej niedoceniany piłkarz, bo to jest jakiś żart że on nigdy w topce nie był najlepszych piłkarzy a często nawet nie jest nominowany do top30.

0

Trochę śmiesznie będzie jak Modric dostanie ZP za dobre MŚ.

W dzisiejszym meczu kompletnie niewidoczny, zresztą jak od początku sezonu.

7

How was Spain? xD

0

Żeby zamiast Roberto był Dembele.

0

Dobrze, że jest Benzema.

1

Rafinha do zmiany i to juz.

0

W co my gramy? W bierki?

0

Ohoho już im się typowa Barcelona w II połowie załączyla.

0

Budzić się kurła!!!

0

Gruby na bramke!

3

Roberto dziś jak profesor, jest wszędzie.

0

Gruby....

7

Rafinha jednak nadal pokazuje, dlaczego nie jest piłkarzem, który na stałe zagości w 1 składzie w takim klubie jak Barcelona.

4

Busquets jak ja go uwielbiam.

0

Roberto kozak.

8

Szukał Messiego xD

0

Wolski i Olłowski

73

Masz błąd w tej linijce:

因為旗幟連接著我們

1

Odriozola to też przegryw jak Semedo. Miałbyc zmiennikiem Carvajala a jak on grać nie może, to i tak nie gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?