1

Kurła patrzę a tu Brożek w Wiśle się rozgrzewa, on przypadkiem nie zakończył kariery w Wiśle? :D

3

Szkoda go, bo był za słaby na Barcelone i został "zniszczony" Psychicznie. Teraz ciężko się odbudować, ale niech mu się wiedzie jak najlepiej.

0

Czyli typowy Gomes z Barcelony, swoim zejściem sprawia, że drużyna gra lepiej.
G E N I U S Z

5

Jak gra Gomes? Bo według Sofascore.com najgorszy na boisku po Colemanie.

0

Myślę, że Julen zostanie do El Clasico, ale jak przegra to historia zatoczy koło i wyleci jak Benitez.

4

Ale mocno panikuje, gdy faktycznie mu się coś dzieje, bo wiele razy upada po kopach w nogi, a wstaje podciaga getry i gra dalej. Zawsze ten atak paniki ma, gdy jest to poważny uraz.

0

Trochę zmieniłem moja wypowiedź, bo bardziej chodziło mi o to, że dla mnie to jedyny piłkarz, po którym rozpoznam "poważną" kontuzje.

Faktycznie Hazard ma podobnie.

39

Messi, to chyba dla mnie jedyny piłkarz, który jak leży na murawie dłużej niż 15 sekund, to wiem że naprawdę go boli a kontuzja jest poważna.

0

Prędzej wyjdzie Vidal niż Malcom.

0

Minęło 1,5 roku, a on tak naprawdę niczego się nie nauczył. Jedzie na naturalnym talencie, ale na taki klub to za mało, bo częściej irytuje niż zachwyca swoją grą.
Neymar irytowal, ale potrafił dać Show i coś ekstra, u Francuza tego nie ma i jest ogromna luka, po jego odejściu.

0

Po reakcjach Valverde na nieudane dryblingi Dembele, to myślę że nie należy on do ulubieńców trenera.

0

Od 70 minuty same straty.

8

Byłem wielkim zwolennikiem jego transferu, ale po 1,5 roku nie wygląda jak piłkarz na Barcelonę. Przebłyski to za mało, tu potrzeba regularnosci, której francuzowi brakuje.

3

Niestety Dembele przestał się rozwijać a nawet się cofać, zgubił swoją lekkość i drybling. Gra jak za karę z kijem w tyłku.

6

Jak gra lepsza, to musiało się coś złego stać i radość z meczu już nie taka sama...

0

Spuchla mu, niedobrze...

1

Leo wstawaj!

1

Shakira ma dziś spokojną noc :D

1

Dobrze, że poszedł do Borussii i nie marnuje swojej kariery, bo ma papiery na wielkie granie. A u nas byłby wiecznym rezerwowym, bo Waldek nie ma jaj.

0

Alcacer!!! Co za gol, co za piłkarz!

3

Ja bym się nie cieszył, bo Wenger to świetny trener i w takim Realu gdzie mu wszystkich najlepszych nie wykupią, może się sprawdzić.

0

Niesamowity Sancho strzela na 1:0!

1

Jaki to jest dzban :D

1

Co tam się dzieje? :D

0

No ładny :).

0

Morales!

0

Jak przegra najbliższe mecze z Sevillą, Interem i Realem to może zarząd by się zastanowił.

0

No co, jak się zakochali to fajnie, niech sobie żyją.

13

Przepraszam, ale gdzie ty żyłeś przez ostatnie miesiące? Przecież od dawna to wiadomo.

17

Rok 2088
Denis Suarez: To będzie mój sezon!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?