D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Matematyk xDD.
0
2 minuty życia po królewsku xD
5
Z ortografiom niemam problemuw, wszystko na lózie robie.
0
Dmuchawe mu włączają.
0
"Stoch o 0,2 sekundy przed Stjernenem"
9
Hue hue, przegrał mecz, słaby jest.
Klopp przegrywa, Valverde przegrywa, Guardiola przegrywa, kurła nie ma już dobrych trenerów.
1
Jak chce taką pensje, to niech spada na drzewo. A to, że się świetnie zapowiada, nie jest żadną gwarancją. Na świecie jest sporo utalentowanych obrońców, którzy nie będą chcieli zarabiać jak najlepsi piłkarze na świecie.
2
Nawet jakby była konkurencja to i tak by ich przeskoczyl.
1
Kobayashi w innej lidze.
1
Bernardo Silva wczoraj przebiegł 13.7km. WOW!
2
Bernardo to dziś chyba maraton przebiegł xD
1
Co za mecz w II połowie :o
3
Wpuszcza obrońce Geniuszu :D
2
City, ale tylko ze względu na Guardiole.
1
Sane jak ja im zazdroszczę tego kota!
0
Zasłużył Liverpool na bramkę.
0
Nie.
6
Aguero Ty kocie!
0
Jakie milimetry xDD
0
Jaki cyrk xDDD.
1
I dwa metry mułu.
6
Chodzi o to, że Rewolucja123 to fanatyk Valverde, który jest uważany za nudnego i defensywnego trenera. Więc Rosbseh podał argument, dlaczego przez Rewolucje jest uważany za trenera nie dla Barcelony.
8
A filozofia Cruyffa nie ma przecież nic wspólnego z Barceloną...
17
No i co że grał w Barcelonie? Douglas czy Czyhrynskij tez grali a DNA nie mają...
15
Jak u niego nie widać DNA Barcelony, to chyba nikt go nie ma...
0
I szampany wystrzelił lepiej niż w sylwestra.
6
Ja bardziej ufam Mario, on wie lepiej. Zresztą jak zawsze. Bądź jak Mario.
7
Prędzej to on namówi go na transfer do PSG.
0
Dużo jak na rezerwowego Borussii. Chociaż płacą za potencjał.
Dortmund umnie w transfery.
2
W Juventusie genialny sezon, w United w tamtum sezonie również dobrze gral. W samej lidze 7 bramek i 10 asyst, teraz miał gorsze 2 miesiące i słaby...