1

Matematyk xDD.

0

2 minuty życia po królewsku xD

5

Z ortografiom niemam problemuw, wszystko na lózie robie.

0

Dmuchawe mu włączają.

0

"Stoch o 0,2 sekundy przed Stjernenem"

9

Hue hue, przegrał mecz, słaby jest.

Klopp przegrywa, Valverde przegrywa, Guardiola przegrywa, kurła nie ma już dobrych trenerów.

1

Jak chce taką pensje, to niech spada na drzewo. A to, że się świetnie zapowiada, nie jest żadną gwarancją. Na świecie jest sporo utalentowanych obrońców, którzy nie będą chcieli zarabiać jak najlepsi piłkarze na świecie.

2

Nawet jakby była konkurencja to i tak by ich przeskoczyl.

1

Kobayashi w innej lidze.

1

Bernardo Silva wczoraj przebiegł 13.7km. WOW!

2

Bernardo to dziś chyba maraton przebiegł xD

1

Co za mecz w II połowie :o

3

Wpuszcza obrońce Geniuszu :D

2

City, ale tylko ze względu na Guardiole.

1

Sane jak ja im zazdroszczę tego kota!

0

Zasłużył Liverpool na bramkę.

0

Nie.

6

Aguero Ty kocie!

0

Jakie milimetry xDD

0

Jaki cyrk xDDD.

1

I dwa metry mułu.

6

Chodzi o to, że Rewolucja123 to fanatyk Valverde, który jest uważany za nudnego i defensywnego trenera. Więc Rosbseh podał argument, dlaczego przez Rewolucje jest uważany za trenera nie dla Barcelony.

8

A filozofia Cruyffa nie ma przecież nic wspólnego z Barceloną...

17

No i co że grał w Barcelonie? Douglas czy Czyhrynskij tez grali a DNA nie mają...

15

Jak u niego nie widać DNA Barcelony, to chyba nikt go nie ma...

0

I szampany wystrzelił lepiej niż w sylwestra.

6

Ja bardziej ufam Mario, on wie lepiej. Zresztą jak zawsze. Bądź jak Mario.

7

Prędzej to on namówi go na transfer do PSG.

0

Dużo jak na rezerwowego Borussii. Chociaż płacą za potencjał.

Dortmund umnie w transfery.

2

W Juventusie genialny sezon, w United w tamtum sezonie również dobrze gral. W samej lidze 7 bramek i 10 asyst, teraz miał gorsze 2 miesiące i słaby...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?