0

Wywal do kosza, bo tylko 90minut

8

"Trzeba pochwalić zespół Radziec... Rosyjski."

4

Czemu ten w żółtym nie strzelał? Taka piłka.

1

Zdjąć ofensywnego zawodnika i wstawić obrońce xD
Może trzeba im powiedzieć, że przegrana nie daje im awansu i nie ma czego bronić.

9

Czemu nie gra Rashford? Tylko ten typ co ma wykończenie na poziomie kamienia polnego.

9

Szwecja jest żałosna. Przegrywają, ale i tak autobus trzeba nadal stawiać, później wybije 90minuta i zacznie im się spieszyć i pewnie jakiegoś farfocla wcisną.

0

Typowy Sterling xDD

6

No i pięknie, nie lubię Anglii, ale jeszcze bardziej autobusów.

1

Wczoraj LM, dziś LE.
Niech Szwedzi stracą bramkę, to może przestaną murowac...

2

Nie kupują, pomocy im nie zbawi, bo mają lepszych, nawet na ławce.

14

Paulinho odchodzi, więc lecimy po Renato Augusto, wczoraj strzelił bramkę, gra w Chinach, podobna charakterystyka do Paulinho. A za rok się okaże, że też na tym transferze zarobimy :D

1

Długo oczekiwane, ciekawe czy zdetronizują Froome'a w końcu. Quintana co roku miał wygrywać, a zaawse w cieniu, bez jakiejkolwiek próby ataku, mam nadzieję, że w tym TdF coś pokaże.

1

Nie no, Belgia też była faworytem do wygrania.

0

Dziś to było, Nie wiesz co zrobić z piłką, podaj do Hazarda, on zawsze ma plan.
Fantastyczny zawodnik, oby nie zawitał w Realu, bo on tam pokaże pełen potencjał.

21

Eden Hazard dziś 10/10 udanych dryblingow. Magik!

3

Lukaku to jest czołg, jak on ruszy, to nie da się go zatrzymać.

20

Ale ten mecz jest genialny i jeszcze komentarz Laskowskiego. Coś pięknego, oby więcej takich meczów, a nie PKS-ów.

0

Own Goal!

0

Nie kop z dzioba.

3

Paulinho myślami w Chinach :D

4

Z jednej strony szkoda Paulinho, ale 50mln to świetna cena za 30-letniego piłkarza, jakby nie zaakceptowali, to nigdy ten transfer by się nam nie zwrócił a tak się zwróci i to z nawiązką.

19

Może bije jakiś rekord Guinnessa, za rok do nas wróci za 60mln, a później z powrotem do Chin za 70mln :D
Chce być w ciągłej grze.

0

Nie, masz słabe info, domu jeszcze nie kupił, dopiero jego "żona" z dziećmi ogląda katalogi :D

3

To był świetny mecz? Aha.
Bez żadnego kluczowego podania, żadnego wpływu na bramki nie miał, trochę pobiegł, przyaktorzył i tyle.

9

bo Mbappe dziś zagrał świetny mecz...

0

No jajca niezłe, tego to się nie spodziewałem, nie po roku gry, ale w końcu zarobimy na transferze 30-latka :D

2

Dobrze, że nie z Portugalią :D

19

Przez całą połowę się bronili, to Godinowi się coś pomyliło i zamiast dobić, to wybił piłkę aby oddalić zagrożenie.

7

Lloris najsłabszy punkt reprezentacji xD

0

Powiem wam, że jajca z tym Paulinho. Strasznie to dziwne, że po roku ma odejść, może na chleb brakuje, to te parę milionów więcej od Chinoli uratuje mu życie.
Kompletnie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, to się kupy nie trzyma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?