D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wywal do kosza, bo tylko 90minut
8
"Trzeba pochwalić zespół Radziec... Rosyjski."
4
Czemu ten w żółtym nie strzelał? Taka piłka.
1
Zdjąć ofensywnego zawodnika i wstawić obrońce xD
Może trzeba im powiedzieć, że przegrana nie daje im awansu i nie ma czego bronić.
9
Czemu nie gra Rashford? Tylko ten typ co ma wykończenie na poziomie kamienia polnego.
9
Szwecja jest żałosna. Przegrywają, ale i tak autobus trzeba nadal stawiać, później wybije 90minuta i zacznie im się spieszyć i pewnie jakiegoś farfocla wcisną.
0
Typowy Sterling xDD
6
No i pięknie, nie lubię Anglii, ale jeszcze bardziej autobusów.
1
Wczoraj LM, dziś LE.
Niech Szwedzi stracą bramkę, to może przestaną murowac...
2
Nie kupują, pomocy im nie zbawi, bo mają lepszych, nawet na ławce.
14
Paulinho odchodzi, więc lecimy po Renato Augusto, wczoraj strzelił bramkę, gra w Chinach, podobna charakterystyka do Paulinho. A za rok się okaże, że też na tym transferze zarobimy :D
1
Długo oczekiwane, ciekawe czy zdetronizują Froome'a w końcu. Quintana co roku miał wygrywać, a zaawse w cieniu, bez jakiejkolwiek próby ataku, mam nadzieję, że w tym TdF coś pokaże.
1
Nie no, Belgia też była faworytem do wygrania.
0
Dziś to było, Nie wiesz co zrobić z piłką, podaj do Hazarda, on zawsze ma plan.
Fantastyczny zawodnik, oby nie zawitał w Realu, bo on tam pokaże pełen potencjał.
21
Eden Hazard dziś 10/10 udanych dryblingow. Magik!
3
Lukaku to jest czołg, jak on ruszy, to nie da się go zatrzymać.
20
Ale ten mecz jest genialny i jeszcze komentarz Laskowskiego. Coś pięknego, oby więcej takich meczów, a nie PKS-ów.
0
Own Goal!
0
Nie kop z dzioba.
3
Paulinho myślami w Chinach :D
4
Z jednej strony szkoda Paulinho, ale 50mln to świetna cena za 30-letniego piłkarza, jakby nie zaakceptowali, to nigdy ten transfer by się nam nie zwrócił a tak się zwróci i to z nawiązką.
19
Może bije jakiś rekord Guinnessa, za rok do nas wróci za 60mln, a później z powrotem do Chin za 70mln :D
Chce być w ciągłej grze.
0
Nie, masz słabe info, domu jeszcze nie kupił, dopiero jego "żona" z dziećmi ogląda katalogi :D
3
To był świetny mecz? Aha.
Bez żadnego kluczowego podania, żadnego wpływu na bramki nie miał, trochę pobiegł, przyaktorzył i tyle.
9
bo Mbappe dziś zagrał świetny mecz...
0
No jajca niezłe, tego to się nie spodziewałem, nie po roku gry, ale w końcu zarobimy na transferze 30-latka :D
2
Dobrze, że nie z Portugalią :D
19
Przez całą połowę się bronili, to Godinowi się coś pomyliło i zamiast dobić, to wybił piłkę aby oddalić zagrożenie.
7
Lloris najsłabszy punkt reprezentacji xD
0
Powiem wam, że jajca z tym Paulinho. Strasznie to dziwne, że po roku ma odejść, może na chleb brakuje, to te parę milionów więcej od Chinoli uratuje mu życie.
Kompletnie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, to się kupy nie trzyma.