23

Real oczekuje publicznego wystąpienia Ronaldo.

Onda Cero i COPE, które odwołują się do własnych źródeł. Obie rozgłośnie twierdzą, że Real będzie otwarty na rozmowy w sprawie odejścia Cristiano i zejścia z miliardowej klauzuli, tylko wtedy, gdy Portugalczyk publicznie jasno poda powody swojego gniewu i chęci odejścia.

Pique wiesz co robić, masz teraz aktora do zdobycia Oscara, najlepszego piłkarza ostatnich 20 lat. Po prostu The Best!

0

Jeśli naprawdę Juventus będzie sprzedawał Dybale i Higuaina, tylko po to żeby pokryć transfer Ronaldo, to oficjalnie zostaną Januszami biznesu i chyba nas wyprzedza w glupotach transferowych.

4

Słabszy, ale nadal trzymał poziom, jako jeden z nielicznych w Nicei, która strasznie obniżyła loty w ostatnim sezonie.

1

Dobra panowie sorry, może ta cena była w jenach cyganskich, faktycznie sprawdziłem i kosztuje 90€ Mój błąd, wybaczcie :)

1

A ile kosztuje orginala? No to załóżmy że 200€, to i tak znaczna część kwoty się zwróci, nie napisał przecież, że cała.

0

Edit.
Moja teoria obalona :D

0

Jakość ma i nad tym nie ma co dyskutować, ale w porównaniu do tej 3, to już "dziadek" i pogra 2-3 sezony na najwyższym poziomie a jak ma kosztować 60mln, to trochę dużo.

0

On tak gra, raz zagra mecz życia, by potem zagrać katastrofalne spotkanie.

0

Warto było strzelić te 3 bramki, teraz pół Europy będzie się o niego biło :D

5

Odriozola podobno w Realu, coś czuję że skończy jak Ceballos, bo przy Carvajalu sobie nie pogra,ktory jest od niego lepszy i w najlepszym wieku dla piłkarza. Chyba, że Lopetegui woli Odriozole od Daniego.

0

Mają świetnego trenera, plus te transfery, oj mogą namieszać w tym sezonie.

5

Tak to jest na tych turniejach po za Polską, u nas to na każdym meczu praktycznie komplet, nawet na tych mniej atrakcyjnych.

1

Na Ipli masz wszystkie, włączysz adblocka i oglądasz bez reklam.

2

Mojica bardzo fajny Lewy obrońca, przyjemnie się go ogląda.

0

ale te bramki dodaly mu pewności siebie. Czyści wszytko.

1

Lingardinho jakby dopiero wszedł, kondycja niesamowita.

7

No to Umtiti może wracać do Rosji, Szpaku mu pozwolił dalej grać.

0

Kolumbia zdecydowanie lepsza.

5

Czemu on ciągle gada, że Umtiti odpadł?!

2

Właśnie, wiecznie strzelać nie będzie a w meczu z Levante popełnił tyle błędów, że głowa mała i straciliśmy 5 bramek.

2

Mina > Messi

Fakt, nie opinia.

0

Raczej nie zostawią, bo nie będzie miejsca.

1

Zszedł dzban Mistrzostw...

1

Zaraz wyjdę z siebie i wyłącze ten mecz, nie da się go oglądać, co 10 sekund faul i kłótnia...

0

Szacun dla Miny, że się nie przewalil.

0

Dobrze tej Kolumbii

1

To jest typ, co nabija statystyki jednym zagraniem, a przez cały mecz nic nie robi i jest niewidoczny.

0

Kłótnie jak na boisku za młodego xD

1

Henderson, włącza się do walki o Oscara xD

0

*Quintero.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?