D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Real oczekuje publicznego wystąpienia Ronaldo.
Onda Cero i COPE, które odwołują się do własnych źródeł. Obie rozgłośnie twierdzą, że Real będzie otwarty na rozmowy w sprawie odejścia Cristiano i zejścia z miliardowej klauzuli, tylko wtedy, gdy Portugalczyk publicznie jasno poda powody swojego gniewu i chęci odejścia.
Pique wiesz co robić, masz teraz aktora do zdobycia Oscara, najlepszego piłkarza ostatnich 20 lat. Po prostu The Best!
0
Jeśli naprawdę Juventus będzie sprzedawał Dybale i Higuaina, tylko po to żeby pokryć transfer Ronaldo, to oficjalnie zostaną Januszami biznesu i chyba nas wyprzedza w glupotach transferowych.
4
Słabszy, ale nadal trzymał poziom, jako jeden z nielicznych w Nicei, która strasznie obniżyła loty w ostatnim sezonie.
1
Dobra panowie sorry, może ta cena była w jenach cyganskich, faktycznie sprawdziłem i kosztuje 90€ Mój błąd, wybaczcie :)
1
A ile kosztuje orginala? No to załóżmy że 200€, to i tak znaczna część kwoty się zwróci, nie napisał przecież, że cała.
0
Edit.
Moja teoria obalona :D
0
Jakość ma i nad tym nie ma co dyskutować, ale w porównaniu do tej 3, to już "dziadek" i pogra 2-3 sezony na najwyższym poziomie a jak ma kosztować 60mln, to trochę dużo.
0
On tak gra, raz zagra mecz życia, by potem zagrać katastrofalne spotkanie.
0
Warto było strzelić te 3 bramki, teraz pół Europy będzie się o niego biło :D
5
Odriozola podobno w Realu, coś czuję że skończy jak Ceballos, bo przy Carvajalu sobie nie pogra,ktory jest od niego lepszy i w najlepszym wieku dla piłkarza. Chyba, że Lopetegui woli Odriozole od Daniego.
0
Mają świetnego trenera, plus te transfery, oj mogą namieszać w tym sezonie.
5
Tak to jest na tych turniejach po za Polską, u nas to na każdym meczu praktycznie komplet, nawet na tych mniej atrakcyjnych.
1
Na Ipli masz wszystkie, włączysz adblocka i oglądasz bez reklam.
2
Mojica bardzo fajny Lewy obrońca, przyjemnie się go ogląda.
0
ale te bramki dodaly mu pewności siebie. Czyści wszytko.
1
Lingardinho jakby dopiero wszedł, kondycja niesamowita.
7
No to Umtiti może wracać do Rosji, Szpaku mu pozwolił dalej grać.
0
Kolumbia zdecydowanie lepsza.
5
Czemu on ciągle gada, że Umtiti odpadł?!
2
Właśnie, wiecznie strzelać nie będzie a w meczu z Levante popełnił tyle błędów, że głowa mała i straciliśmy 5 bramek.
2
Mina > Messi
Fakt, nie opinia.
0
Raczej nie zostawią, bo nie będzie miejsca.
1
Zszedł dzban Mistrzostw...
1
Zaraz wyjdę z siebie i wyłącze ten mecz, nie da się go oglądać, co 10 sekund faul i kłótnia...
0
Szacun dla Miny, że się nie przewalil.
0
Dobrze tej Kolumbii
1
To jest typ, co nabija statystyki jednym zagraniem, a przez cały mecz nic nie robi i jest niewidoczny.
0
Kłótnie jak na boisku za młodego xD
1
Henderson, włącza się do walki o Oscara xD
0
*Quintero.