14

A ten lepszy od Messiego gra, czy zapomniał wyjść?

5

42 minuta i Hiszpania 0 strzałów, bardzo dobrze, że Ruski strzelily, może się ogarną.

0

Fatalna jest ta Hiszpania...

4

Pociesze Cię, nie trafił Ramos :)

0

Przecież piętką strzelił :D

0

Bramka turnieju?

0

Co to było? xDD

1

No, że Rosja jest u siebie a gospodarzem jednak jest Hiszpania.

0

Hiszpania gospodarzem meczu, śmiesznie to brzmi.

21

Laskowski, ten mecz nie może być kiepski!

4

Chyba nie, decyzja trenera. Nic nie widziałem żeby miał kontuzje jakąś.

18

Ronaldo według TVP pożegnał się wczoraj dobrze z Mundialem, bo zagrał świetny mecz :D

0

"Znakomite towarzystwo w studiu TVP" xD

0

Chyba canal+ ma jeszcze

0

Max Meyer bardzo słaby sezon, bez bramki, bez asysty w tym sezonie. Bardzo obniżył loty. Nie wiem czy byłby zbawca naszej pomocy, tym bardziej że mamy Alenie, który umiejętnościami nieszcegolnie mu ustępuje.
Jeśli kogoś z Bundesligi, to Kai Havertz zapowiada się genialnie.

127

"Ronaldo pomógł Cavaniemu opuścić boisko, Cavani pomógł Ronaldo opuścić turniej." xD

4

Lubie go, ale za taką kwotę powinni go sprzedać. Młodszy nie będzie a 50mln piechotą nie chodzi.
Ale uważam, że sam piłkarz się nie zgodzi, tak długo czekał na spełnienie marzenia, że nie odejdzie po sezonie dla kasy, bo przecież z tej kasy zrezygnował, kiedy dołączył do nas.

0

Poprawił sobie średnią dzisiejszym meczem, bo miał aż 5 udanych.

6

Ktoś pytał o statystyki Ronaldo vs Messi z Mundialu:

Messi
1 bramka
2 asysty
43 podania na mecz ze skutecznością (80%)
2.5 kluczowego podania na mecz
5.8 udanego dryblingu na mecz
2.3 strzałów na mecz
0.3 Przechwytow na mecz
3.8 strat na mecz


Ronaldo:
4 bramki
0 asyst
24 podania na mecz ze skutecznością (81%)
1 kluczowe podanie na mecz
2.3 udanego dryblingu na mecz
3 strzały na mecz
0 Przechwytow
1.5 straty na mecz

(Sofascore.com)

4

Pogba :
"Kiedy gram z najlepszym piłkarzem ostatnich 10 lat, to go obserwuje i uczę się od niego. Messi sprawia że kocham piłkę nożną. On zawsze będzie moim idolem.." "

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

I tak wygra Ronaldo, trzeba się z tym oswoić powoli. Będzie mniej bolało później.

4

Gdzie ten kolega co dał Cristiano króla strzelców po 1 meczu? :D

5

Tylko człowiek zaczął Portugalii kibicować i od razu odpadli xD

24

No to można już spokojnie, bez nerwów oglądać Mundial. :)

7

Pakiet szczęścia się skończył. Brawo Urugwaj!

4

Śmierdzi mi bramką dla Portugalii w 93minucie

6

Godin = Profesor
Co to jest za obrońca, to nie mam pytań. Klasa!

1

Zaraz będzie "5" za Patricio wybijal.

6

Kontuzja kluczowego gracza, skąd ja to znam? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?