D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście kartka powinna być, ale co dodał od siebie do jego.
2
Co za dzban, lekko go dotknął...
1
xDDDDDDDDDDDDD.
0
Willian walczy o transfer do Barcelony, świetny mecz w jego wykonaniu. Moim zdaniem najlepszy na boisku.
0
Lahoz xDD.
0
Vela to był talent na top10, szkoda że tak się jego kariera potoczyła, bo nadal widać po nim olbrzymią jakość.
0
Paulinho sprzedać, póki coś wart.
2
Hirving Lozano 5 udanych dryblingow w 1 połowie.
Jeśli chodzi o szybkość, technikę i drybling, to on jest kotem.
3
Dawaj Meksyk, ten mecz jest do wygrania!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aktorka beznadzieja, ale z wyglądu może być.
0
Ja też, dziwnie będzie go widzieć w innej koszulce niż Miami i Cleveland.
19
Wszystkie pięknie, ale jakoś mnie rozwalilo to:" w gronie Oblaka czy np. Navasa"
1
Julen ich przygotowywał, Hierro na dzień przed mistrzostwami niczego nie zmienił przecież, grali to co ćwiczyli przez całe przygotowania. Najwyraźniej źle ich przygotował, bo wszyscy wyglądali strasznie ciężko.
2
No w końcu! :)
0
Tylko z nim taki problem, że nie mieści się w limicie piłkarzy spoza UE, jak przyjdzie Arthur a Coutinho nie dostanie obywatelstwa, to i tak nie będzie grał, bo go nie zarejestrujemy.
Chyba, że ma inne albo Meksyk jest jakimś wyjątkiem?
25
A o tym, że Iniesta skończy po Mundialu też każdy wiedział, więc to chyba nie dziwi nikogo.
1
W Rosji chyba Akinfeev.
1
Chyba od dźwigania Chorwacji na swoich plecach, dostał taki upgrade fizycznosci.
2
Moim zdaniem jest dobry, był najlepszym obrońcą Sevilli, bardzo dobrze się ustawia, zaimponowal mi w meczach z Bayernem i United, gdzie schował do kieszeni Lewego i Lukaku. Mógłby nabrać trochę więcej siły, ale myślę, że to będzie dobry transfer, dla mnie to drugi Umtiti będzie.
0
Trochę żałuję, że za 40mln maja takiego piłkarza, jak dla mnie to turbo promocja, bo on w Bordeaux wyglądał świetnie.
12 bramek i 7 asyst w tym sezonie, bardzo dobry drybling, wizja i kluczowe podanie.
100
Jak już było tyle tych karnych, to mogli powtórzyć karnego Błaszczykowskiego.
0
Co za przegrywy z Danii...
2
Aż się przypomniał Suarez z Ghana.
0
Czy będzie Suarezem Danii?
0
Kurła!!!
0
Wtedy jeszcze Nawałka nie dostał wylewu.
10
Typowy jugol.
0
Dobra, nie ważcie się teraz strzelić gola.
7
Po tych wczorajszych meczach, to dziś męczarnie dla oczu...