0

Oczywiście kartka powinna być, ale co dodał od siebie do jego.

2

Co za dzban, lekko go dotknął...

1

xDDDDDDDDDDDDD.

0

Willian walczy o transfer do Barcelony, świetny mecz w jego wykonaniu. Moim zdaniem najlepszy na boisku.

0

Lahoz xDD.

0

Vela to był talent na top10, szkoda że tak się jego kariera potoczyła, bo nadal widać po nim olbrzymią jakość.

0

Paulinho sprzedać, póki coś wart.

2

Hirving Lozano 5 udanych dryblingow w 1 połowie.
Jeśli chodzi o szybkość, technikę i drybling, to on jest kotem.

3

Dawaj Meksyk, ten mecz jest do wygrania!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Aktorka beznadzieja, ale z wyglądu może być.

0

Ja też, dziwnie będzie go widzieć w innej koszulce niż Miami i Cleveland.

19

Wszystkie pięknie, ale jakoś mnie rozwalilo to:" w gronie Oblaka czy np. Navasa"

1

Julen ich przygotowywał, Hierro na dzień przed mistrzostwami niczego nie zmienił przecież, grali to co ćwiczyli przez całe przygotowania. Najwyraźniej źle ich przygotował, bo wszyscy wyglądali strasznie ciężko.

2

No w końcu! :)

0

Tylko z nim taki problem, że nie mieści się w limicie piłkarzy spoza UE, jak przyjdzie Arthur a Coutinho nie dostanie obywatelstwa, to i tak nie będzie grał, bo go nie zarejestrujemy.
Chyba, że ma inne albo Meksyk jest jakimś wyjątkiem?

25

A o tym, że Iniesta skończy po Mundialu też każdy wiedział, więc to chyba nie dziwi nikogo.

1

W Rosji chyba Akinfeev.

1

Chyba od dźwigania Chorwacji na swoich plecach, dostał taki upgrade fizycznosci.

2

Moim zdaniem jest dobry, był najlepszym obrońcą Sevilli, bardzo dobrze się ustawia, zaimponowal mi w meczach z Bayernem i United, gdzie schował do kieszeni Lewego i Lukaku. Mógłby nabrać trochę więcej siły, ale myślę, że to będzie dobry transfer, dla mnie to drugi Umtiti będzie.

0

Trochę żałuję, że za 40mln maja takiego piłkarza, jak dla mnie to turbo promocja, bo on w Bordeaux wyglądał świetnie.
12 bramek i 7 asyst w tym sezonie, bardzo dobry drybling, wizja i kluczowe podanie.

100

Jak już było tyle tych karnych, to mogli powtórzyć karnego Błaszczykowskiego.

0

Co za przegrywy z Danii...

2

Aż się przypomniał Suarez z Ghana.

0

Czy będzie Suarezem Danii?

0

Kurła!!!

0

Wtedy jeszcze Nawałka nie dostał wylewu.

10

Typowy jugol.

0

Dobra, nie ważcie się teraz strzelić gola.

7

Po tych wczorajszych meczach, to dziś męczarnie dla oczu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?