1

W sumie, to dobrze że jutro odpoczynek od meczów, bo to co dziś oglądam, to samookaleczanie się.

0

No, ale później już lepiej grać Szwecja/Szwajcaria niż Brazylia

12

W Brazylii dziś Prima Aprilis?

33

Stanowski:
"Założyliśmy Japonii niski pressing, oni nie wiedzieli co się dzieje w ostatnich minutach" xDD

0

Tam to mogą pójść nawet samobóje xD

12

Stan Mundialu to bardziej kabaretowe, jadą z góry na dół po wszystkich xD

4

Dobry niski pressing xDDDDDD

4

Cyrk na kółkach...

2

Czemu my stoimy i się patrzymy?!

1

Nasi też Pressing mistrzowski...

0

Tak.

0

Dawaj Senegal, strzelaj bramkę!

0

Jak Senegal strzeli, to Japonia odpada?

1

Ale Patologia...

0

Żałosna ta Japonia, niech odpada...

0

Źle mu podał...

0

A może bardzie Löwy?

0

Tak,bo liczą się bramki.

0

Zieliński już siły nie ma, ale w końcu akcja w stylu Polski.

0

Tak samo, tylko Japonia gorzej od reszty i dlatego nie przegrywamy.

1

Naszym najlepszym piłkarzem w ofensywie jest gościu z Ekstraklasy, to chyba coś nie tak.

3

Teraz będzie :
Nasi nie grają, to pieniądze nie wracają xD

2

Mierzejewski by był, ale siedzi w studiu, bo Peszko robi atmosferę.

0

Tak jak myślałem, za mało drużyn jest w grupie, zrobić grupy 20 drużynowe i my się wtedy rozkręcimy.

0

No niepotrzebnie wychodził w meczu z Senegalem, przy sytuacji z Miną też powinien się lepiej zachować

6

Jak od sęka xD

2

Pjoter, tate by to lepiej podał.

0

Bereszynski to jest dramat...

0

Co to za Tsubasa w bramce?

5

I w tych japonkach co mieli grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?