D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie, to dobrze że jutro odpoczynek od meczów, bo to co dziś oglądam, to samookaleczanie się.
0
No, ale później już lepiej grać Szwecja/Szwajcaria niż Brazylia
12
W Brazylii dziś Prima Aprilis?
33
Stanowski:
"Założyliśmy Japonii niski pressing, oni nie wiedzieli co się dzieje w ostatnich minutach" xDD
0
Tam to mogą pójść nawet samobóje xD
12
Stan Mundialu to bardziej kabaretowe, jadą z góry na dół po wszystkich xD
4
Dobry niski pressing xDDDDDD
4
Cyrk na kółkach...
2
Czemu my stoimy i się patrzymy?!
1
Nasi też Pressing mistrzowski...
0
Tak.
0
Dawaj Senegal, strzelaj bramkę!
0
Jak Senegal strzeli, to Japonia odpada?
1
Ale Patologia...
0
Żałosna ta Japonia, niech odpada...
0
Źle mu podał...
0
A może bardzie Löwy?
0
Tak,bo liczą się bramki.
0
Zieliński już siły nie ma, ale w końcu akcja w stylu Polski.
0
Tak samo, tylko Japonia gorzej od reszty i dlatego nie przegrywamy.
1
Naszym najlepszym piłkarzem w ofensywie jest gościu z Ekstraklasy, to chyba coś nie tak.
3
Teraz będzie :
Nasi nie grają, to pieniądze nie wracają xD
2
Mierzejewski by był, ale siedzi w studiu, bo Peszko robi atmosferę.
0
Tak jak myślałem, za mało drużyn jest w grupie, zrobić grupy 20 drużynowe i my się wtedy rozkręcimy.
0
No niepotrzebnie wychodził w meczu z Senegalem, przy sytuacji z Miną też powinien się lepiej zachować
6
Jak od sęka xD
2
Pjoter, tate by to lepiej podał.
0
Bereszynski to jest dramat...
0
Co to za Tsubasa w bramce?
5
I w tych japonkach co mieli grać.