0

Szkoda tego Maroko, bo w 1 i 2 meczu byli lepsi, mieli wielkie szansę na awans.

0

Ten z Sergio na koszulce, to właśnie Busquets xD

1

Przecież Gomesa nie ma na Mundialu?

0

Nie, Jonca z Trzeciakiem :D

17

Najlepiej do własnej bramki :D

6

Vamos Iran!!!

0

Znowu po substancjach odurzających? :D

3

U mnie tak samo, w razie odpadniecie, to już tylko zostanie mi kibicowanie Portugalii a raczej ich przeciwnikom.

0

Urugwaj nic nie gra, więc powinno wejść, ale to Co zawsze się wydaje oczywiste, po meczu już tak nie jest

14

Jakby to powiedział Cristiano, mamy małą mentalność, jeśli po takiej porażce wychodzą i gadają, że trzeba było się tego spodziewać, bo grupa trudna i jesteśmy piłkarsko słabsi od nich....

Powiedzcie to Meksykowi, Islandii, czy Iranowi.

3

Pewnie dlatego, że jest uważany za najlepszego napastnika, sam po 10 miejscu w Złotej piłce pisze o kabarecie, a na wielkim turnieju nie zrobił nic, skoro Messi jest krytykowany, to czemu nie Lewy? A wczoraj nawet jak miał jednego obrońce przy sobie, to nie potrafił utrzymać się przy piłce, co kontakt to strata piłki, był w słabej formie na tych Mistrzostwach, bo Lewy w formie potrafiłby przytrzymać piłke.

2

To jak tam, kiedy ten finał z Ruskimi?

9

Jesteśmy chyba jedyną drużyną na MŚ, która kompletnie nie ma żadnego stylu. Taki Iran czy Islandia postawią autobus, a my ani autobus, ani ofensywne, kompletnie bezplciowa gra... Tak jak Laskowski powiedział, po nas nikt płakać nie będzie, bo nie pokazaliśmy nic, za co by nasz kibice innych zespołów polubił.

Co autor miał na myśli, to nadal nie wiem. Jaki był plan? Laga i do przodu to ten tajny plan?

0

Messi się zastanawiał czy nadaje się na trenera po zakończeniu kariery, teraz ma okazję się przekonać :D

2

Mogą być podwójnie smutne te MŚ, bo 2 drużyna której kibicuje zaraz może odpaść.

2

I to są kibice, a nie wyzywać drugiego....

0

I szyny były złe.

1

Nie uważacie, że naszym chłopakom brakuje luzu?

3

Z Sampaolim Nawałka może sobie ręce podać, taktyczny kryminał...

14

Alternatywa, ulubione słowo naszego zarządu xDDD

2

Widzicie, a jakby Senegal wygrał, to byłaby matematyczna szansa jeszcze, a tak to po emocjach

8

Najwyższa prędkość : 0km/h

No szybkie te chłopaki xD

4

Gra nasza wygląda jak na Polskiej budowie, jeden coś próbuje, reszta stoi i się patrzy.

11

Zieliński technicznie lepszy niż Messi.

40

Laskowski jedynie godnie reprezentuje nas graj, komentarz genialny!

0

Glik wchodzi, będą bronić wyniku, będzie jeszcze ciekawie.

0

Jak przez cały mecz jest taktyka laga i do przodu, to z czym do ludzi.

0

Lewy.

0

"Dla Niemców to strzela, bo mu Niemcy płacą"

0

A Grosikowi się Turbo popsuło, bo wszedł i go nie widać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?