7

"Kurła, żeby to na 40 milionowy kraj nie było 11 dobrych pilkarzów..."

5

To już tą żenująca Argentyna gra lepiej, bo chociaż celne strzały mają a tu 0... Jakiś dramat...

13

Pazdan to ma jakiś skrypt, bo on tylko co piłkę dostanie, to laga do przodu...

0

Laskowski

0

nie byłem do tego serialu przekonany, ale wymiata. Polecam bardzo.

10

Ty to potrafisz uspokoić Naród :)

17

What? Przecież on nic nie gral w tym meczu... Bramka na farcie i tyle jego w tym meczu.
Inui powinien dostać.

33

Dziś rozdarte serca, bo Mina gra. :D

15

"Cały czas do przodu, staramy się."

1

Jakbym miał na kuponie do wyjęcia 200k,to też bym grał na remis xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ale ta Japonia jest genialna, świetnie się ich ogląda.

1

Czyli taki jak w przewidywaniach, cieszy Kownacki w 1 składzie.

1

No tak, ale zawsze jakaś nadzieja jest, emocje do ostatniej kolejki i liczenie na cud. Tak to dziś się może wszystko skończyć.

1

Remis spoko jak wygramy, bo jak przegramy to ten wynik wysyła nas do domu.

61

Jak on już nie ma domu xD

0

Fair play.

0

Będzie miał Betis z niego pożytek.

9

Senegal to wykupił ten sam pakiet co Zidane. Wszystkie bramki na farcie.

0

Ta bramka doda im skrzydeł.

4

Ciekawe czy Messi sam się zmieni jak będzie słabo grał :D

0

No to stawiam dom, będę o was pamiętał, każdy z was ma jeden dom ode mnie :)

4

Jak myślicie Panama to wyciągnie? Bo nie wiem czy stawiać, że wygrają po kursie 2222?

Ta Anglia tak mocna czy Panama taka beznadziejna?

3

Lingard najlepszy piłkarz świata!

1

No racja, ale co nie zmienia faktu, że da się wyjść z 2pkt,bo wtedy Nigeria by wyszła lub Islandia.

5

bo 3 drużyny mogą mieć po 6pkt i wtedy jedna odpadnie, np. Teraz w grupie Niemców
1.Meksyk 6pkt
2.Szwecja 3
3.Niemcy 3

A jak Niemcy wygrają z Koreą maja 6pkt i Szwecja wygra z Meksykem też ma 6pkt.

2

Argentyna mogła wyjść nawet z 2pkt. Ale Nigeria wszystko popsuła.

2

Jeśli chodzi o magię, to Ronaldo z Brazylii, ale za całokształt to CR7.

0

No mowie, otwieranie paczek, zmarnowalem jakieś 300.000 coinsow.
TYLKO TAK SIĘ DA WZMOCNIĆ SKŁAD!

Czytaj co Ci piszemy, bo już 3 raz Ci pisze, że Tylko otwieranie paczek.
Xbox one.

0

No wchodzisz w Wyzwania budowania składu, wybierasz jakieś wyzwanie czy to o Legendę czy jakieś inne i wrzucasz tam piłkarzy niepotrzebnych, którymi nie grasz.

Ten tryb to głównie po to żeby wydawać Coinsy/Fifa points, ja zrezygnowałem z tego trybu po 1 dniu i wróciłem do normalnego trybu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?