D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
"Kurła, żeby to na 40 milionowy kraj nie było 11 dobrych pilkarzów..."
5
To już tą żenująca Argentyna gra lepiej, bo chociaż celne strzały mają a tu 0... Jakiś dramat...
13
Pazdan to ma jakiś skrypt, bo on tylko co piłkę dostanie, to laga do przodu...
0
Laskowski
0
nie byłem do tego serialu przekonany, ale wymiata. Polecam bardzo.
10
Ty to potrafisz uspokoić Naród :)
17
What? Przecież on nic nie gral w tym meczu... Bramka na farcie i tyle jego w tym meczu.
Inui powinien dostać.
33
Dziś rozdarte serca, bo Mina gra. :D
15
"Cały czas do przodu, staramy się."
1
Jakbym miał na kuponie do wyjęcia 200k,to też bym grał na remis xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ale ta Japonia jest genialna, świetnie się ich ogląda.
1
Czyli taki jak w przewidywaniach, cieszy Kownacki w 1 składzie.
1
No tak, ale zawsze jakaś nadzieja jest, emocje do ostatniej kolejki i liczenie na cud. Tak to dziś się może wszystko skończyć.
1
Remis spoko jak wygramy, bo jak przegramy to ten wynik wysyła nas do domu.
61
Jak on już nie ma domu xD
0
Fair play.
0
Będzie miał Betis z niego pożytek.
9
Senegal to wykupił ten sam pakiet co Zidane. Wszystkie bramki na farcie.
0
Ta bramka doda im skrzydeł.
4
Ciekawe czy Messi sam się zmieni jak będzie słabo grał :D
0
No to stawiam dom, będę o was pamiętał, każdy z was ma jeden dom ode mnie :)
4
Jak myślicie Panama to wyciągnie? Bo nie wiem czy stawiać, że wygrają po kursie 2222?
Ta Anglia tak mocna czy Panama taka beznadziejna?
3
Lingard najlepszy piłkarz świata!
1
No racja, ale co nie zmienia faktu, że da się wyjść z 2pkt,bo wtedy Nigeria by wyszła lub Islandia.
5
bo 3 drużyny mogą mieć po 6pkt i wtedy jedna odpadnie, np. Teraz w grupie Niemców
1.Meksyk 6pkt
2.Szwecja 3
3.Niemcy 3
A jak Niemcy wygrają z Koreą maja 6pkt i Szwecja wygra z Meksykem też ma 6pkt.
2
Argentyna mogła wyjść nawet z 2pkt. Ale Nigeria wszystko popsuła.
2
Jeśli chodzi o magię, to Ronaldo z Brazylii, ale za całokształt to CR7.
0
No mowie, otwieranie paczek, zmarnowalem jakieś 300.000 coinsow.
TYLKO TAK SIĘ DA WZMOCNIĆ SKŁAD!
Czytaj co Ci piszemy, bo już 3 raz Ci pisze, że Tylko otwieranie paczek.
Xbox one.
0
No wchodzisz w Wyzwania budowania składu, wybierasz jakieś wyzwanie czy to o Legendę czy jakieś inne i wrzucasz tam piłkarzy niepotrzebnych, którymi nie grasz.
Ten tryb to głównie po to żeby wydawać Coinsy/Fifa points, ja zrezygnowałem z tego trybu po 1 dniu i wróciłem do normalnego trybu.