D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to mu zmienili, bo przed upgradem miał średnia i średnia.
0
If jego też będzie kozak, zwykła karta jest już przyzwoita. Ciekawe, Kondogbia też zasłużył dziś na If-a, mi brakuje SPD z La Liga, oby dostał.
0
Kondogbia pewnie dostanie If-a w Fifie, będzie kozak SPD z La Liga.
1
Nie wiem na jakiej podstawie, kompletnie inny styl gry. Najbardziej Busquetsa przypomina Weigl, chociaż też obniżył poziom ostatnio.
54
PSG już prowadzi, cóż za drużyna, zdominowali ligę, aż strach będzie z nimi zagrać w LM, niesamowity skład, 500mln nie poszło na marne.
2
Mi szkoda, bo Mou wygrał. Oby odpadł z Sevilla, tylko że tam jest Montella...
0
Coś Ci ostatnio dobrze idzie xD
5
Jeśli chodzi o ustawianie się, kapitalnie wyczucie i strzelanie bramek, to jest topka światowa. Nikt niech nie mówi, że to przypadek, bo 600+ bramek nie było przypadkiem i tylko zasługą kolegów, bo czemu zawsze strzela Cristiano a nie Benzema? Umiejętnościami indywidualnymi, jak drybling, wizja gry, podania jest daleko za Messim, ale wiadomo w piłce chodzi o bramki i może się kopać po czole w meczu a strzeli 2 bramki i nikt o grze nie będzie pamiętał.
0
A co to ich obchodzi wstążka, każdy ma prawo nosić to co chcę. Jak rurki założy to też karę dostanie?
6
Co do tej plotki, to myślę że jest trochę prawdy, może nie w tym, że chciałby wrócić, ale w tym że odejście do PSG, to była zła decyzja i krok w tył jego karierze.
Może pieniędzy ma więcej, ale piłkarsko stracił dużo, bo w Lidze francuskiej nie ma żadnej rywalizacji, największe hity meczowe to mecz z OM czy Monaco. Nikt się tymi meczami nie emocjonuje, każdy fan piłki nożnej(prócz kibiców PSG) przychodzi obojętnie obok tych meczów. Pod względem emocji, to pewnie najgorsza liga(no może jeszcze niemiecka).
Wolał być w cieniu Messiego niż być w cieniu wszystkich innych lig, bo żeby się o nim mówiło, to musiałby co mecz 5 bramek walić z przewtotki z połowy boiska, robiąc przy tym 4 salta.
Wrócić już tu nie wróci, bo koszt transferu byłby za duży, a i zarząd by go nie chciał, po tym co odwalał po transferze, ale transfer do Realu? Perez może wyłożyć taki pieniądz, ostatnio oszczędzali, więc coś tam mają w kieszeni.
1
Przecież indywidualnie to najlepszy piłkarz po Messim, a to że ma charakter dzieciaka, to już inna kwestia.
0
Sorry Gattuso, to moja wina, postawiłem na Milan
2
MVP:
Szymon Marciniak
1
Sędziowie to dziś na ocenę 1.
1
Śmierdzi bramką na 2:2, ale autobus będzie w ostatnich minutach.
2
W tamtym roku też mieli.
6
Żeby na Mundialu tak grał.
1
Kapitalnie to wykończyl Paweł.
0
Jakby grał dla Polski, to by weszło kuhwa...
0
Takie Monaco z tamtego roku. Namieszają w tym roku w LM.
0
Dembele z Tottenhamu to pomocnik kompletny.
Kapitalnie się ustawia, jest silny, ma świetny drybling, dzięki czemu potrafi znakomicie wyjść spod pressingu, gra na świetnej skuteczności podań. Świetnie się go ogląda.
4
"Żefren, Żefren 5:0, La Manta"
7
Jeden z tych meczów, który chciałbyś aby trwał wiecznie. Kapitalne widowisko i Laskowski robi robotę również.
9
Jak SON dostanie MOTM w Fifie, to jesteśmy zagubieni.
0
Z Iwańskim xD
10
Dopiero 20 minut meczu, a emocje lepsze niż we wczorajszym hicie.
0
Tottenham na biało, to mu się pomyliło.
0
Marciniak...
1
Na plus:
-Cuenca
-Mina
-Cillessen
Na minus :
-Paco
-Dembele
-Aleix
-Palencia
4
Paco Alcacer.