0

Jest to info od dobrej godziny na głównej.

7

Zasłużył na ocenę wyjściową, nic nie zrobił i nic nie zepsuł,pobiegał, powalczył trochę. Po prostu był na boisku, tak samo jak sędzia.

9

Standardowy dzień w życiu Hernandeza.

0

*niezły mecz jak na Gomesa, bo nadal nie wyglądał jak piłkarz, za którego się płaci 40mln,a w tamtym czasie to było sporo.

0

O całokształt.
Dostał brawa, ale nie wiem czy to nie były ironiczne brawa, wygwizdali go jak wchodził, przy niecalnych zagraniach czy stratach można było usłyszeć również gwiazdy.

10

Tak jeszcze do tego Gomesa, traktują go niektórzy go jak jakiegoś 14 latka, który potrzebuje wsparcia, bo jest wielkim talentem i po każdym nawet przeciętnym meczu mówić, że nawet dobry mecz, bo podał raz do przodu. (Oczywiście niektórzy też przesadzaja w drugą stronę.)

Gomes przez dobry rok miał okres ochronny, kibice nie gwizdali, dawali oklaski na zachętę. Miał dobry rok aby się pokazać z dobrej strony i co? Dobre występy to można policzyć na palcach jednej ręki, większość meczów była przeciętna. To nie tak, że kibice na Camp Nou się na niego uwzieli, na taką opinię sobie ciężko zapracowal beznadziejna grą.Paulinho był w gorszej sytuacji, bo od początku miał pod górkę, a dał sobie radę i Camp Nou z niego nie śmieszkuje.

Kibice płacą jego pensje i dali pieniądze na ten transfer, więc mają prawo wymagać jakiegoś poziomu. A to czy on nie może pokazać umiejętności z powodu stresu, to jest równoznaczne z brakiem umiejętności, bo głowa jest tak samo ważna jak umiejętności czysto piłkarskie.

Jest niewypałem transferowym i nie ma się co oszukiwać, bo oczekiwania była większe po nim a stał się zawodnikiem od zadań specjalnych, który ma biegać i przeszkadzać i to nie zawsze przeciwnikowi.

0

xDD
Co z tego? Mógł mieć nawet 0 dziś dobrych zagrań, w innych meczach daje nam wiele a Gomes kiedy nam coś dobrego dał? 1 asysta przez cały sezon i jego "kosmiczna praca w defensywie", ok nie zagrał tak źle jak tu ludzie piszą, ale proszę Cię, to poziom piłkarza środka tabeli a nie Barcelony.

1

A mi tam nie szkoda, chłop gra w najlepszej drużynie na świecie, chodzi na treningi z Messim, zarabia miliony, czasem pogra na Camp Nou. Co ja bym dał aby być w jego sytuacji, mogli by wtedy na mnie gwizdac.

0

Ten Superpuchar Katalonii, to trofeum porównywalne do Pucharu Tymbarka, nawet tam pierwszy skład nie wyjdzie.

2

Cel uświęca środki, pięknej gry nie ma, ale póki wyniki są trzeba się cieszyć.
Valverde obrał taką taktykę i po za małymi wypadkami, wyniki robią wrażenie, bo nadal jesteśmy jako jedyni z topowych lig niepokonani.

Jak wygra nam tryplet, to każdy o stylu zapomni, trzeba ufać, że będzie dobrze, bo narazie większy powodów do niepokoju nam nie dał, wygrywamy praktycznie każdy ważny mecz, 2 trofea na wyciągnięcie ręki mamy, oby tylko jego minimalizm nas kiedyś nie zgubił.

0

W defensywie bardzo dobry mecz, Atletico sobie nie pograło, ale ofensywa nadal kuleje, 2 mecz w którym nie strzelamy bramki z gry, tylko geniusz Messiego dał nam ostatnio punkty.

0

Śmierdzi bramką dla Atletico...

8

Gomes świetnie by się nadawał do reklamy Stoperanu.

0

No to on niech najlepiej karierę zakończy, bo po co ma grać? Dostanie kose i może stracić życie...

9

A ludzie tu pisali, że pustki xD

1

Dembele chyba nie wejdzie, bo za kogo? Jedynie za Coutinho, ale jak on zejdzie, to rozgrywanie trzeba oddać Gomesowi, a jemu to aż strach.

14

Gomes pół czlowiek, pół mem.

20

Iniesta aż ozdrowiał jak zobaczył grę Gomesa.

2

Nie dość, że i tak mecz nerwowy, to on jeszcze Gomesa wpuszcza.

0

To jest crack!

3

Gomes xDDDDDDDDD

0

Wolny dla Messiego to jak karny.

1

Jakby Dembele sam na ławce siedział, to Valverde pewnie i tak by wolał kibica jakiegoś wpuścić niż Francuza...

0

Żeby ławka za tania nie była xD

0

Iniesta masz grać!

0

O nie!
Paulinho xDDD

0

Porobił jak pacholki

1

Griezmann co Ty Robisz?

0

Griezmann :D

1

Robią 50 studiów a dźwięku nie sprawdzą przed meczem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?