D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby puchar ogórkowy a nagrody lepsze niż w niektórych pucharach z top5 lig.
29
Najlepszym podsumowaniem tego meczu jest faul w konkursie rzutów karnych.
0
Najlepszy komentator obok Twarowskiego.
0
Mina mówi Cilessenowi jaki towar załatwi jak wybroni karne.
0
Przeblyski ma, jest to piłkarz na pewno o sporym potencjale, ale brakuje mu stabilności a na ten moment w drużynie Valverde takiej nie ma. Mam nadzieję, że zacznie grać znacznie częściej niż raz na 3 mecze, bo tak formy nie złapie.
0
Ten komentator to przeżywa, jakby finał LM komentował.
Obejrzałby karne, jakieś emocje by były w końcu.
2
Oby nie, mimo młodego wieku bardzo fajnie gra w Barcy B, oby się dalej rozwijał.
2
Cuenca po nieudanej przygodzie w roli skrzydłowego, postanowił zrobić drugie podejście, tym razem jako obrońca.
Liczę na jego dobry występ, żeby pokazał się z jak najlepszej strony i dał Valverde sygnał, że w przyszłości ma dobrego obrońcę w rezerwach.
0
Nawet zaliczył regres, bo Mascherano więcej strzelił niż Gomes w tym sezonie.
8
Tą zmianą Emery podsumowal siebie jako trenera w PSG.
8
Real przechodzi, Ronaldo i bałwan strzelają bramki, wieczór idealny xD
0
Świetny mecz jak na defensywnego napastnika.
0
Poszedł się pakować, bo ma lot do Barcelony.
6
Co za dzban...
0
Bo on chce mieć taką mentalność chociaż w książce.
16
Real obronił LM a PSG obroniło tytuł frajer roku.
500mln nie poszło na marne .
0
23 lata.
2
Granie na 92% skuteczności, to faktycznie złe zagrania. Naprawdę oglądasz inny mecz, wszystko co do przodu to on gra z pomocy PSG...
3
Polecam obejrzeć aktualny mecz, a nie jakiś mecz Pescary z 2009 roku...
0
Ostatni Element do naszej układanki, zastępca Iniesty już jest, teraz brakuje tylko nowego Xaviego, szkoda że gra w takim klubie.
3
Kopia Xaviego.
0
Czytaj ze zrozumieniem, "To kolejny mecz z lepszym rywalem niż Dijon"
Miał słabe mecz z Lyonem, OM, Monaco, Nicea.
0
Dużo osób pisało, że Mbappe to lepszy piłkarz od Dembele i to jego trzeba było kupić, a kolejny mecz z lepszą drużyną niż Dijon i widać go tyle co nic. Oczywiście nie oczekuję, że będzie gwiazdą meczu mając 19lat, ale pragnę przypomnieć, że Dembele też w tej ogórkowej lidze błyszczal.
31
ale mi się dziś marzy by Real przegrał 2:0, po bramce ze spalonego i niesłusznym karnym w 90 minucie, ale to by było piękne.
Real podobno bez Modriciem i Kroosa, więc jak nie dziś, to już chyba nigdy Emery nie wygra z Realem.
0
Życzeniowo 2:0 dla PSG, ale myślę że Real nie przegra. Śmierdzi mi remisem bramkwoym, takie 2:2.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
35
Polska Ekstraklasa, czyli jedyna liga na świecie gdzie mogą przegrać 2 drużyny :D
47
Za 3 kolejki City może być już oficjalnie mistrzem.
Pep Guardiola, którego liga angielska miała zweryfikować może wygrać ligę w połowie marca. Kosmos.
United z Mourinho pokazuje, że można mieć pieniądze a wyniki nie idą w parze z tym, nie mówiąc o stylu, bo różnica między United a City jest kolosalna.
1
Według statystyk Gomes był najsłabszym piłkarzem na boisku, zresztą nie tylko w tym meczu, ale pewnie ten co robi statystyki też się na niego uwziął.
1
Pytanie, co to jest udana interwencja obronna? Co się do takiego czegoś zalicza? Bo to brzmi jak jakaś statystyka bramkarza.