0

Niby puchar ogórkowy a nagrody lepsze niż w niektórych pucharach z top5 lig.

29

Najlepszym podsumowaniem tego meczu jest faul w konkursie rzutów karnych.

0

Najlepszy komentator obok Twarowskiego.

0

Mina mówi Cilessenowi jaki towar załatwi jak wybroni karne.

0

Przeblyski ma, jest to piłkarz na pewno o sporym potencjale, ale brakuje mu stabilności a na ten moment w drużynie Valverde takiej nie ma. Mam nadzieję, że zacznie grać znacznie częściej niż raz na 3 mecze, bo tak formy nie złapie.

0

Ten komentator to przeżywa, jakby finał LM komentował.

Obejrzałby karne, jakieś emocje by były w końcu.

2

Oby nie, mimo młodego wieku bardzo fajnie gra w Barcy B, oby się dalej rozwijał.

2

Cuenca po nieudanej przygodzie w roli skrzydłowego, postanowił zrobić drugie podejście, tym razem jako obrońca.

Liczę na jego dobry występ, żeby pokazał się z jak najlepszej strony i dał Valverde sygnał, że w przyszłości ma dobrego obrońcę w rezerwach.

0

Nawet zaliczył regres, bo Mascherano więcej strzelił niż Gomes w tym sezonie.

8

Tą zmianą Emery podsumowal siebie jako trenera w PSG.

8

Real przechodzi, Ronaldo i bałwan strzelają bramki, wieczór idealny xD

0

Świetny mecz jak na defensywnego napastnika.

0

Poszedł się pakować, bo ma lot do Barcelony.

6

Co za dzban...

0

Bo on chce mieć taką mentalność chociaż w książce.

16

Real obronił LM a PSG obroniło tytuł frajer roku.

500mln nie poszło na marne .

0

23 lata.

2

Granie na 92% skuteczności, to faktycznie złe zagrania. Naprawdę oglądasz inny mecz, wszystko co do przodu to on gra z pomocy PSG...

3

Polecam obejrzeć aktualny mecz, a nie jakiś mecz Pescary z 2009 roku...

0

Ostatni Element do naszej układanki, zastępca Iniesty już jest, teraz brakuje tylko nowego Xaviego, szkoda że gra w takim klubie.

3

Kopia Xaviego.

0

Czytaj ze zrozumieniem, "To kolejny mecz z lepszym rywalem niż Dijon"
Miał słabe mecz z Lyonem, OM, Monaco, Nicea.

0

Dużo osób pisało, że Mbappe to lepszy piłkarz od Dembele i to jego trzeba było kupić, a kolejny mecz z lepszą drużyną niż Dijon i widać go tyle co nic. Oczywiście nie oczekuję, że będzie gwiazdą meczu mając 19lat, ale pragnę przypomnieć, że Dembele też w tej ogórkowej lidze błyszczal.

31

ale mi się dziś marzy by Real przegrał 2:0, po bramce ze spalonego i niesłusznym karnym w 90 minucie, ale to by było piękne.

Real podobno bez Modriciem i Kroosa, więc jak nie dziś, to już chyba nigdy Emery nie wygra z Realem.

0

Życzeniowo 2:0 dla PSG, ale myślę że Real nie przegra. Śmierdzi mi remisem bramkwoym, takie 2:2.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

35

Polska Ekstraklasa, czyli jedyna liga na świecie gdzie mogą przegrać 2 drużyny :D

47

Za 3 kolejki City może być już oficjalnie mistrzem.

Pep Guardiola, którego liga angielska miała zweryfikować może wygrać ligę w połowie marca. Kosmos.

United z Mourinho pokazuje, że można mieć pieniądze a wyniki nie idą w parze z tym, nie mówiąc o stylu, bo różnica między United a City jest kolosalna.

1

Według statystyk Gomes był najsłabszym piłkarzem na boisku, zresztą nie tylko w tym meczu, ale pewnie ten co robi statystyki też się na niego uwziął.

1

Pytanie, co to jest udana interwencja obronna? Co się do takiego czegoś zalicza? Bo to brzmi jak jakaś statystyka bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?