1

bo tu jak ktoś powie coś o Realu i Ronaldo dobrego, to zaraz fala hejtu na niego, bo jak to można coś powiedzieć dobrego o Ronaldo. Co by nie mówić to on zawsze strzela w najważniejszych meczach, fart nie fart, ale strzela. Równie dobrze mógłby strzelać Benzema, ale jakimś przypadkiem nie strzela.

1

ze swoją zwrotnością i szybkością, to on może Bakayoko pilnować a nie Edena, który wykręca w ziemię najlepszych obrońców na świecie, to Gomes żadnym problemem dla niego nie będzie.

32

Młody się ogrywa, za 5 lat wróci do nas i będzie stanowił o sile naszego zespołu, razem z równie młodym Pique.

9

Jedna z ładniejszych ostatnio, dostał piłkę w polu karnym, zszedł na prawą nogę, uderzył w środek a bramkarz zapomniał że może bronić.

5

Nie wierzę, że będą mieli znów takiego farta i na remisach wygrają MS, jest za dużo dobrych drużyn.

10

A głównym architektem był Bartra...

4

Kluczem jest LM, jeśli Real by odpadł z PSG, to Ronaldo wypisuje się z walki o ZP.

25

Jak on wchodzi na 2 minuty i strzela bramkę, to aż strach pomyśleć ile strzeli jak Zidane da mu zagrać od początku.

4

Benzema na boisko, no to pozamiatane...

1

To niezły bramkarz xDDD

7

Co oni robią w II połowie, dramat, tyle błędów i miejsca..

28

Ucz się panie Emery od Setiena jak się gra w piłkę przeciwko Realowi.
Setien to kapitalny trener, już rok temu w Las Palmas robił robotę, grali przyjemnie dla oka, tylko sprzeczki z zarządem i piłkarzami popsuły wszystko na koniec sezonu.

44

Eibar kapitalnie gra w piłkę, wielki szacunek dla nich i trenera. Jednak można grać ofensywnie i miło dla oka, mimo że budżet nie pozwala na klasowych pilkarzy. Takie drużyny to ja szanuje.

1

Dembele nie wpuścił, bo wynik był na styku i Eibar cisnelo, wprowadzając Francuza zabrał by jedną opcje w obronie, Vidal wszedł, bo jest "pewniejszy" w grze defensywnej, bo raczej nie zdjął by Suareza czy Messiego, dlatego Ousmane nie zagrał, takie jest moje zdanie

0

Oby we wtorek mu piłka siedziała.

42

To sobie Roberto odpocznie xD

0

Messi co piłki dziś daje.

1

Prosimy się o strate bramki...

3

Ostatnio to same do zapomnienia.

2

Żeby Paulinho miał te 6 punktów tempa więcej.

0

Paulinho co za przyjęcie xD

12

Niby trudniej trafić w aluminium, a w tym sezonie częściej trafiał niż do bramki.

0

Słupek XDDDDDDD

0

ale to będzie ciężki mecz, oby szybko strzelić bramkę.

1

Co ten Suarez zrobił...

0

Żeby sędzia był taki dokładny w pozostałych decyzjach...

7

A Bartra w Betisie, młody powinien się ogrywac, ehhh szkoda słów...

2

Ustawione to, musiał skoczyć 138m, a nie skoczył. Zawsze posmarują...

4

Te ich wyliczenia xD
Brawo Stoch!!!

0

Dzięki panowie :)
Na letnich pamiętam, że amerykańscy koszykarze z NBA nie występują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?