D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
bo tu jak ktoś powie coś o Realu i Ronaldo dobrego, to zaraz fala hejtu na niego, bo jak to można coś powiedzieć dobrego o Ronaldo. Co by nie mówić to on zawsze strzela w najważniejszych meczach, fart nie fart, ale strzela. Równie dobrze mógłby strzelać Benzema, ale jakimś przypadkiem nie strzela.
1
ze swoją zwrotnością i szybkością, to on może Bakayoko pilnować a nie Edena, który wykręca w ziemię najlepszych obrońców na świecie, to Gomes żadnym problemem dla niego nie będzie.
32
Młody się ogrywa, za 5 lat wróci do nas i będzie stanowił o sile naszego zespołu, razem z równie młodym Pique.
9
Jedna z ładniejszych ostatnio, dostał piłkę w polu karnym, zszedł na prawą nogę, uderzył w środek a bramkarz zapomniał że może bronić.
5
Nie wierzę, że będą mieli znów takiego farta i na remisach wygrają MS, jest za dużo dobrych drużyn.
10
A głównym architektem był Bartra...
4
Kluczem jest LM, jeśli Real by odpadł z PSG, to Ronaldo wypisuje się z walki o ZP.
25
Jak on wchodzi na 2 minuty i strzela bramkę, to aż strach pomyśleć ile strzeli jak Zidane da mu zagrać od początku.
4
Benzema na boisko, no to pozamiatane...
1
To niezły bramkarz xDDD
7
Co oni robią w II połowie, dramat, tyle błędów i miejsca..
28
Ucz się panie Emery od Setiena jak się gra w piłkę przeciwko Realowi.
Setien to kapitalny trener, już rok temu w Las Palmas robił robotę, grali przyjemnie dla oka, tylko sprzeczki z zarządem i piłkarzami popsuły wszystko na koniec sezonu.
44
Eibar kapitalnie gra w piłkę, wielki szacunek dla nich i trenera. Jednak można grać ofensywnie i miło dla oka, mimo że budżet nie pozwala na klasowych pilkarzy. Takie drużyny to ja szanuje.
1
Dembele nie wpuścił, bo wynik był na styku i Eibar cisnelo, wprowadzając Francuza zabrał by jedną opcje w obronie, Vidal wszedł, bo jest "pewniejszy" w grze defensywnej, bo raczej nie zdjął by Suareza czy Messiego, dlatego Ousmane nie zagrał, takie jest moje zdanie
0
Oby we wtorek mu piłka siedziała.
42
To sobie Roberto odpocznie xD
0
Messi co piłki dziś daje.
1
Prosimy się o strate bramki...
3
Ostatnio to same do zapomnienia.
2
Żeby Paulinho miał te 6 punktów tempa więcej.
0
Paulinho co za przyjęcie xD
12
Niby trudniej trafić w aluminium, a w tym sezonie częściej trafiał niż do bramki.
0
Słupek XDDDDDDD
0
ale to będzie ciężki mecz, oby szybko strzelić bramkę.
1
Co ten Suarez zrobił...
0
Żeby sędzia był taki dokładny w pozostałych decyzjach...
7
A Bartra w Betisie, młody powinien się ogrywac, ehhh szkoda słów...
2
Ustawione to, musiał skoczyć 138m, a nie skoczył. Zawsze posmarują...
4
Te ich wyliczenia xD
Brawo Stoch!!!
0
Dzięki panowie :)
Na letnich pamiętam, że amerykańscy koszykarze z NBA nie występują.