D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co pamiętam to pamiętnay mecz z Sociedad na Anoeta był na początku Stycznia i wtedy zebrała się najwieksza fala hejtu na Lucho, Messi który opuścił trening itd.
Piszesz, że im się zdarzały słabsze mecze, to co Valverde nie mogą się przytrafić? Spokojnie, oceniać będziemy na koniec sezonu, teraz Valverde niech włoży Coutinho i Dembele do swojej układanki i niech wycisnie z nich maksa.
Nadal Możemy wszystko wygrać jak i przegrać wszystko.
17
Ta maszyny, w styczniu to Lucho już zwijal bagaż. Przed meczem z City w LM przegraliśmy z Malaga na Camp Nou, po fatalnej grze, gdzie też nie stworzyliśmy żadnej okazji. Za Lucho nie było kolorowo w tym okresie i też często mecze wygrywalismy po słabej grze. Więc spokojnie, na fajerwerki przyjdzie czas.
0
Ale bym sobie teraz obejrzał Podbeskidzie takie z Łęczną...
0
Podsumowal ten mecz...
4
Luis "Spalony" Suarez...
0
Pojawiam się i znikam.
4
Jak mnie irytuje sedziowanie przez piłkarzy, zamiast grać to stoi i macha ręką...
4
Pierwszy raz od dawna się cieszę, że I połowa się skończyła, fatalna gra.
3
Na Plus Coutinho? :D
Jakby to był Gomes, to nie oszukujmy się już byłby wyzywany.
0
Ten Bruno to jest normalny?
1
Gomesa niby nie ma, a wydaje się jakby co najmniej z 3 w ataku biegało.
4
Paco świetnie gra z klepki.
6
Coutinho bardzo słabo dziś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I znowu Gomesa w pierwszym składzie nie ma, a idź mnie z tym Valverde...
Składzik fajny, Digne był najlepszą opcją na ŚO.
3
bo on gra tak:
5 meczów padaka, kopanie się po czole, 1 mecz zagra dobry strzeli 3/4 bramki i statystyki się wyrównuja. I tak cały sezon obecny.
10
Nie zdążyłem włączyć, bo pilota szukałem xD
34
"Mamy jeszcze dla państwa rozmowę ze Stefanem Horngacherem, trenerem Polskich siatkarzy." - studio TVP
No to nieźle, jednak nie Heynen.
4
13:30
11
1.Messi
2.Kontuzjowany Messi
3. Messi bez formy
4. Pele
5. Maradona
1
13:30 jutro.
14
Już jest:
https://d3ltpfxjzvda6e.cloudfront.net/2015/05/27/Cristiano_Ronaldo_joins_PokerStars_today.jpg
7
Szkoda chłopie, zawsze coś mądrego/śmiesznego napisałeś. Nie usuwaj konta, kiedyś może przyjdzie czas i będziesz chciał wrócić.
Powodzenia przyjacielu w życiu!
17
Najbardziej niedoceniany piłkarz świata, gdyby był doceniony zawsze byłby w top5 piłkarzy. To jest Leo Messi na swojej pozycji. Jego geniuszu nie da się wyrazić w statystykach, to trzeba oglądać i podziwiać.
45
Trzeba było zapytać czy transfer defintywny czy z opcją powrotu.
1
Gomes dobrze wypełnia zadania taktyczne, których Ty nie zrozumiesz, on jest ważnym elementem, gdyby nie on meczów byśmy nie wygrywali. Na magię przyjdzie czas, myślę że jeszcze z 10 lat i zacznie coś kopać kreatywnego. Spokojnie, trzeba dać mu czas.
115
Mina tylko o 1cm wyższy od Pique, a wrażenie jakby z 30cm. Jak wieża.
0
Busquets układ nerwowy zostawia w domu.
5
Pique bym zmienił, nie ma co ryzykować.
194
Taki hejt na Gomesa, a bramka dzięki niemu, bo jakby nie zszedł, to tej bramki by nie było.