11

Wydaje mi się, że dwa. Kiedyś Furman jak w połowie sezonu odszedł do Toulouse z Legii a potem Legia wygrała Mistrza, to był na wręczaniu medali i go otrzymał. Toulouse mistrza nie miała, ale jednak nie był już zawodnikiem Legii.

Wydaje się logiczne to, że powinien być nagrodzony, bo jednak połowę sezonu grał i miał swój udział.

0

Jeśli już to po sezonie, albo po porażce w LM przez Conte. Wcześniej chyba nie ma szans. Na pewno byłby to ciekawy kierunek dla Lucho.

0

Z polskim lektorem nie ma, bo to nowy serial i nigdzie w Polsce go nie było. Jest on na Netflixie, pierwszy miesiąc jest za darmo, później możesz zrezygnować.

PS. Też nie rozumiem jak można oglądać seriale/filmy z lektorem, nieraz to gra aktorska i głos robi robotę
Np. oglądać Batmana z lektorem i popsuć kapitalna grę Jokera.

2

Pewnie trzeba bylo wsadzić do miski z ryżem?

4

Teraz spokojnie można się skupić na awansie do ligi Europy a później się zobaczy, może jakaś LM? Albo nawet mistrzostwo?

1

Messi, R10 może i robił sztuczki, ale nawet w połowie nie zbliżył się do statystyk Messiego. Messi jest efektowny i zabójczo skuteczny. Wybieram Messiego.

0

Ja gram takim i jest ok :)
https://www.futbin.com/18/squad/3578617

+Martial na ławce

1

Oby nie, bo oslabimy 2 pozycje.

0

No to Mina chyba od razu rzucony na głęboką wodę, ciężki mecz z Valencia, ale gdzie jak nie tam pokazać swoje umiejętności i dać znak, że jest się kozakiem i że można stawiać na niego w każdym meczu, niezależnie od klasy rywala.

60

Level Janusz poziom hard xD

0

Griezmann uciszył swoich kibiców xD

1

Przyzwoity występ, bez fajerwerków, ale na tej murawie nie dało się technicznie grać.
Szkoda, że ta bomba nie wpadła.

33

Ten Pol to ma tyle rozumu co włosów z przodu głowy...
Kiedyś dyskusje o tym czy Neymar swoimi sztuczkami nie ośmiesza rywali, a teraz idiotyczna dyskusja o tym czy usiczanie kibiców to prowokacja itd.
Gdyby to Lewy ucieszył kibiców jakiejś drużyny w Finale MŚ, to Pol miałby biało w kabinie, ale że to ten niedobry Pique, to trzeba o wszystko się przyczepić...

9

Ewidentnie liniowemu remis został na kuponie.

4

A Ronaldo nie powiększyli, bo ten drybling i 5 gwiazdek sztuczek, to za mało jak na Maszynę.

6

Bramka na konto Ter Stegena

0

Messi tam ich powkreca w murawę.

22

Xavi płaczę jak ogląda.

6

Co on tak długo czekał? Miałem zawał.

2

Mówisz o moim, opisałem tylko jego grę, gdzie go sprzedaje? Napisałem jak gra, dla tych co nie oglądają a chcieliby się dowiedzieć, przecież nie gra jakiś kosmicznego meczu?
Miałem napisać, że bez strat i dał 10 kluczowych podań? Wiadomo, że nie będzie grał po 2 tygodniach znakomicie, bo potrzebuję czasu.

1

Niech idzie na wypożyczenie do jakiegoś Levante ogra się z 5 lat i wtedy zobaczymy. A jak nie to sprzedać.

5

Coutinho narazie nic wielkiego nie pokazał. Miał jeden świetny strzał, szkoda że nie wpadł. A tak to sporo strat i niedokładnych podań. Oby po przerwie było lepiej.

10

Coutinho z distansu xD

0

Ten co wrzucił xD

0

Jaka szkoda...

2

ale Ronaldo by sie na tym boisku dobrze czuł.

1

Paco fajnie dziś gra.

7

Myślisz, że dziś będą grać tak ostrożniej?

0

Na Eleven jest napisane 24.

0

Paco to bardzo dobry piłkarz i jeszcze młody, gdyby grał częściej byłby jeszcze lepszym piłkarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?