D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Wydaje mi się, że dwa. Kiedyś Furman jak w połowie sezonu odszedł do Toulouse z Legii a potem Legia wygrała Mistrza, to był na wręczaniu medali i go otrzymał. Toulouse mistrza nie miała, ale jednak nie był już zawodnikiem Legii.
Wydaje się logiczne to, że powinien być nagrodzony, bo jednak połowę sezonu grał i miał swój udział.
0
Jeśli już to po sezonie, albo po porażce w LM przez Conte. Wcześniej chyba nie ma szans. Na pewno byłby to ciekawy kierunek dla Lucho.
0
Z polskim lektorem nie ma, bo to nowy serial i nigdzie w Polsce go nie było. Jest on na Netflixie, pierwszy miesiąc jest za darmo, później możesz zrezygnować.
PS. Też nie rozumiem jak można oglądać seriale/filmy z lektorem, nieraz to gra aktorska i głos robi robotę
Np. oglądać Batmana z lektorem i popsuć kapitalna grę Jokera.
2
Pewnie trzeba bylo wsadzić do miski z ryżem?
4
Teraz spokojnie można się skupić na awansie do ligi Europy a później się zobaczy, może jakaś LM? Albo nawet mistrzostwo?
1
Messi, R10 może i robił sztuczki, ale nawet w połowie nie zbliżył się do statystyk Messiego. Messi jest efektowny i zabójczo skuteczny. Wybieram Messiego.
0
Ja gram takim i jest ok :)
https://www.futbin.com/18/squad/3578617
+Martial na ławce
1
Oby nie, bo oslabimy 2 pozycje.
0
No to Mina chyba od razu rzucony na głęboką wodę, ciężki mecz z Valencia, ale gdzie jak nie tam pokazać swoje umiejętności i dać znak, że jest się kozakiem i że można stawiać na niego w każdym meczu, niezależnie od klasy rywala.
60
Level Janusz poziom hard xD
0
Griezmann uciszył swoich kibiców xD
1
Przyzwoity występ, bez fajerwerków, ale na tej murawie nie dało się technicznie grać.
Szkoda, że ta bomba nie wpadła.
33
Ten Pol to ma tyle rozumu co włosów z przodu głowy...
Kiedyś dyskusje o tym czy Neymar swoimi sztuczkami nie ośmiesza rywali, a teraz idiotyczna dyskusja o tym czy usiczanie kibiców to prowokacja itd.
Gdyby to Lewy ucieszył kibiców jakiejś drużyny w Finale MŚ, to Pol miałby biało w kabinie, ale że to ten niedobry Pique, to trzeba o wszystko się przyczepić...
9
Ewidentnie liniowemu remis został na kuponie.
4
A Ronaldo nie powiększyli, bo ten drybling i 5 gwiazdek sztuczek, to za mało jak na Maszynę.
6
Bramka na konto Ter Stegena
0
Messi tam ich powkreca w murawę.
22
Xavi płaczę jak ogląda.
6
Co on tak długo czekał? Miałem zawał.
2
Mówisz o moim, opisałem tylko jego grę, gdzie go sprzedaje? Napisałem jak gra, dla tych co nie oglądają a chcieliby się dowiedzieć, przecież nie gra jakiś kosmicznego meczu?
Miałem napisać, że bez strat i dał 10 kluczowych podań? Wiadomo, że nie będzie grał po 2 tygodniach znakomicie, bo potrzebuję czasu.
1
Niech idzie na wypożyczenie do jakiegoś Levante ogra się z 5 lat i wtedy zobaczymy. A jak nie to sprzedać.
5
Coutinho narazie nic wielkiego nie pokazał. Miał jeden świetny strzał, szkoda że nie wpadł. A tak to sporo strat i niedokładnych podań. Oby po przerwie było lepiej.
10
Coutinho z distansu xD
0
Ten co wrzucił xD
0
Jaka szkoda...
2
ale Ronaldo by sie na tym boisku dobrze czuł.
1
Paco fajnie dziś gra.
7
Myślisz, że dziś będą grać tak ostrożniej?
0
Na Eleven jest napisane 24.
0
Paco to bardzo dobry piłkarz i jeszcze młody, gdyby grał częściej byłby jeszcze lepszym piłkarzem.