D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś do sedziowania wzięli chłopaka z podstawówki, fakt gorzej machać chorągiewka nie będzie.
1
I jeb 0:1 w plecy xD
Kiedyś tak było z Malaga na Camp Nou, każdy szczęśliwy, bo ileś tam meczów nie przegraliśmy, skład też był dobry a tu porażka, bo Alves wylewu dostał a Kameni jak to Kameni bronił wszystko :D
0
Mówił, że nie Perfect, ale wszytko rozumie.
1
Kurła, kiedyś to były hejty, teraz to się nawet nie chce im hejtowac... Dokąd zmierza ten świat?
0
Szkoda go, bo zapowiadał się na bardzo dobrego piłkarza, ale chyba te kontuzje były głównym czynnikiem, przez które nie zrobił większej kariery.
0
Mi Barca z Handi - 2.5, ale teraz to już wywalone...
3
ebac to, zostały mi 2 mecze i oczywiście musieli strzelić w 90+...Biednemu to zawsze wiatr w oczy i choinka w tylek...
35
Niech gaz założą, to będzie jeszcze taniej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ronaldo jest skrzydłowym i gra z kontuzją.
0
Widzialem że nie wytrzymam... Szkoda.
5
Peter Prevc skoczył a Szaranowicz: "Dwa równe skoki dziś Semenica"...
9
Przecież cała 10 skakała w takich warunkach, przestańmy się doszukiwać niewiadomyo czego...
15
Pewnie bracia Golec dmuchali mu w plecy...
35
Ja to mówiłem, że Stoch to słaby skoczek tylko miał farta, kurła.
1
Ale lipa... Żałoba w TVP
3
Tragedia a nie skoki...
2
Można to nasz michal_20? :D
0
Ale Narcos, Stranger Things, Dark, House of Cards to topka seriali.
2
Ja to nie wiem jaki wpływ ma nasze gadanie do tego czy Barca wygra czy nie. Rozumiem żeby piłkarze się tak wypowiadali, ale jak kibic ma dużą pewność i spekuluje o przyszłości, to jaki ma to wpływ na dyspozycje drużyny? My jedynie możemy się rozczarować.
Niektórzy to starają być się tak poprawni, że jak wygramy tryplet, to będą uspokajać ludzi, bo za rok przecież możemy już nie wygrać.
1
Netflix robi genialne seriale.
0
Ok, dzięki :)
0
Nie jestem od początku w temacie, czemu Mackiewicz i Revol się rozdzieli i znajdują się w innych miejscach?
0
Tak, bez niego Real tego meczu nie miał prawa wygrać. 25 udanych dryblingow, 20 stworzonych 100% okazji, 2 bramki po kapitalnych uderzeniach z karnego, jednym słowem kosmita.
Mecz wyrównany w I połowie i do bramki dla Valencii, później paradoksalnie to Valencia oslabla i nic nie grała a Montoya 12 zawodnik Realu.
25
Ale podanie Ronaldo, co to jest za geniusz.
1
Bramka dzięki Ronaldo, gdyby nie stał w polu karnym, to ta bramka by nie padła.
1
Real zawsze gubi punkty gdy się nie spodziewamy, a gdzie się nastawiamy na strate punktów, to wygrywają.
10
Można wyłączyć...
0
Ooo Benzema się zdenerwował, za tydzień pewnie hattrick.
0
W sensie do indywidualnych? To nie. Do generalki drużynowej.