D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakaś kontuzja.
1
To chyba ona :)
4
Messi, Suarez, Ter Stegen, Umtiti i jeszcze 500mln dopłaty.
27
Stare, ale zawsze śmieszy xD
https://giphy.com/gifs/5sqktFBeWqMXC
3
Ten ostatni mnie przekonał!
2
To Ty strasznie łatwowierny jesteś, podziwiam.
4
Nie, gdyż ponieważ oficjalnie tego numeru nie było i ludzie sami sobie wybrali taki numer, mogli poczekać aż oficjalnie będzie wiadomo. A nie sugerować się domyslami.
0
O 18,ktos tam pisał.
5
Ooo świeża sprawa, takie informacje to szanuje.
0
Oczywiście z Polskich ziemniaków!
1
Najlepiej to mają kibice San Marino, nie muszą mieć rozdartych serc.
0
Nie wiem co to za filmik i chyba nie chce wiedzieć :D
0
Jeśli dostanie pozwolenie od lekarzy i Valverde go powoła, to co za problem dać mu numer? Ma do wyboru 14, 12 i 7, wybiera, wpisują do rejestracji i Welcome!
0
Wiesz, to że komuś nie dają może być spowodowane tym, że obiecali dać komuś innemu a nie mają przy sobie milionów koszulek zapasowych.
Często też można zobaczyć, że piłkarz X do piłkarza Y mówi, że da mu w szatni.
0
Myślę, że oni mają codziennie nowe bluzy/koszulki, przychodzą i mają pachnące świeżością rzeczy.
0
Zobacz Jonathana Viere.
0
A tak serio już, to jak dobry Kebab, to ja bym wybrał Kebaba.
0
Szybko się męczy, mi się gra lepiej Modriciem.
53
Myślę, że lepiej jakbyś kupił coś polskiego, najlepiej od gospodarza, żeby wspomóc Polaka Rodaka, a nie jakiegoś Turka. Straszny z Ciebie antyPolak, nie smakują Ci Polskie posiłki? To przenieś się do Turcji...
6
To może ktoś się też nie interesuje piłką reprezentacyjną, woli oglądać tylko klubową. A że lubi Messiego to jemu będzie kibicowal?
Ja mam tak z koszykówka, NBA mogę oglądać bez przerwy a reprezentacji nigdy nie oglądałem.
4
Przecież w takiej np. Legii też grają Polacy, czemu im źle życzysz? To są Twoi rodacy. Jak można kibicować jakiemuś Argentynczykowi, w Legii masz Polaka Rodaka Kucharczyka.
44
Leo Messi na Instagramie:
"Arda w twoim kraju życzę Ci szczęścia, jestem pewny że Ci się uda. Rafinhia życzę Ci wielu sukcesów we Włoszech, będziemy trzymać za Ciebie kciuki. A ty Masche, po tylu meczach i spotkaniach razem, brakuje mi słów. Wiesz, że będę za tobą tęsknil.To będzie dziwne, wejść do szatni i zobaczyć puste miejsce obok mnie, ale niedługo się zobaczymy. Wielkie uściski dla wszystkich trzech. Życzę wam wszystkiego najlepszego. "
0
Z tanich? Bakambu, Ben Yedder
13
Nie wiem o co Ci chodzi, Roberto nie zasługuje na kapitana? Oczywiście mówię tu po erze Messiego, Iniesty, Pique, czy Busquetsa. Jest tu najdłużej, jest przykładem pracowitości i walecznosci dla młodych piłkarzy.
32
Sergi Roberto!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Raczej nie, bo pożegnanie w Barcelonie.
0
Trygonometrii i tych innych pierdół związanych z geometria.
10
Bardzo dobrze, że Atletico odpada, bo z Sevilla będzie łatwiej wygrać(jeśli awansujemy) w półfinale/finale. Atletico zawsze nam nie leżało i się z nimi meczylismy.
0
Już 3:2 :D