1

Jakaś kontuzja.

1

To chyba ona :)

4

Messi, Suarez, Ter Stegen, Umtiti i jeszcze 500mln dopłaty.

27

Stare, ale zawsze śmieszy xD
https://giphy.com/gifs/5sqktFBeWqMXC

3

Ten ostatni mnie przekonał!

2

To Ty strasznie łatwowierny jesteś, podziwiam.

4

Nie, gdyż ponieważ oficjalnie tego numeru nie było i ludzie sami sobie wybrali taki numer, mogli poczekać aż oficjalnie będzie wiadomo. A nie sugerować się domyslami.

0

O 18,ktos tam pisał.

5

Ooo świeża sprawa, takie informacje to szanuje.

0

Oczywiście z Polskich ziemniaków!

1

Najlepiej to mają kibice San Marino, nie muszą mieć rozdartych serc.

0

Nie wiem co to za filmik i chyba nie chce wiedzieć :D

0

Jeśli dostanie pozwolenie od lekarzy i Valverde go powoła, to co za problem dać mu numer? Ma do wyboru 14, 12 i 7, wybiera, wpisują do rejestracji i Welcome!

0

Wiesz, to że komuś nie dają może być spowodowane tym, że obiecali dać komuś innemu a nie mają przy sobie milionów koszulek zapasowych.
Często też można zobaczyć, że piłkarz X do piłkarza Y mówi, że da mu w szatni.

0

Myślę, że oni mają codziennie nowe bluzy/koszulki, przychodzą i mają pachnące świeżością rzeczy.

0

Zobacz Jonathana Viere.

0

A tak serio już, to jak dobry Kebab, to ja bym wybrał Kebaba.

0

Szybko się męczy, mi się gra lepiej Modriciem.

53

Myślę, że lepiej jakbyś kupił coś polskiego, najlepiej od gospodarza, żeby wspomóc Polaka Rodaka, a nie jakiegoś Turka. Straszny z Ciebie antyPolak, nie smakują Ci Polskie posiłki? To przenieś się do Turcji...

6

To może ktoś się też nie interesuje piłką reprezentacyjną, woli oglądać tylko klubową. A że lubi Messiego to jemu będzie kibicowal?

Ja mam tak z koszykówka, NBA mogę oglądać bez przerwy a reprezentacji nigdy nie oglądałem.

4

Przecież w takiej np. Legii też grają Polacy, czemu im źle życzysz? To są Twoi rodacy. Jak można kibicować jakiemuś Argentynczykowi, w Legii masz Polaka Rodaka Kucharczyka.

44

Leo Messi na Instagramie:

"Arda w twoim kraju życzę Ci szczęścia, jestem pewny że Ci się uda. Rafinhia życzę Ci wielu sukcesów we Włoszech, będziemy trzymać za Ciebie kciuki. A ty Masche, po tylu meczach i spotkaniach razem, brakuje mi słów. Wiesz, że będę za tobą tęsknil.To będzie dziwne, wejść do szatni i zobaczyć puste miejsce obok mnie, ale niedługo się zobaczymy. Wielkie uściski dla wszystkich trzech. Życzę wam wszystkiego najlepszego. "

0

Z tanich? Bakambu, Ben Yedder

13

Nie wiem o co Ci chodzi, Roberto nie zasługuje na kapitana? Oczywiście mówię tu po erze Messiego, Iniesty, Pique, czy Busquetsa. Jest tu najdłużej, jest przykładem pracowitości i walecznosci dla młodych piłkarzy.

32

Sergi Roberto!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Raczej nie, bo pożegnanie w Barcelonie.

0

Trygonometrii i tych innych pierdół związanych z geometria.

10

Bardzo dobrze, że Atletico odpada, bo z Sevilla będzie łatwiej wygrać(jeśli awansujemy) w półfinale/finale. Atletico zawsze nam nie leżało i się z nimi meczylismy.

0

Już 3:2 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?