D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Taki tam zwykły dzień w pracy.
1
Jeden z lepszych, bez strat, brak niecelnych podań. MVP
0
Gdy Gomes wchodzi na ostatnie sekundy, to Barca nie przegrywa. Prawdziwy talizman.
3
Szkoda, że był taki wynik, bo przez to siedzialem jak na kaktusie i chciałem żeby mecz się skończył a z drugiej strony chciałem żeby trwał wiecznie, bo debiut Coutinho.
3
ale ten Coutinho to będzie kozak, ta jego lekkość i luz, coś pięknego!
0
Ooo Gomes, to się da jeszcze przegrać :D
1
Mecz bez słupka Messiego, meczem stracony...
1
Suarez... Boże...
2
Ale nerwy...
0
O kur...
1
Ale to jest kot! :D
2
Magik za magika!
0
Dawać go już! :D
0
Uśmiałem się nie powiem xD
2
Umtiti Ty dziku!
1
Genialne umysły myślą podobnie :D
11
To się zagraliśmy :D
37
Jest i on! :)
5
Micha mi się cieszy jak widzę Coutinho.
3
Jest sens? Za każdym razem będzie ocena 1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Vidal sędziego z bara xD
0
Bo sędzia nazywa się Lahoz, nie dziękuj :)
9
bo w tamtym meczu się upieklo mu xD
1
Tak, to Ten sam dzban
13
Ten Pau Lopez to niezły dzban jest...
0
A tu tyle defensywnych graczy Espanyolu , coś poszło chyba nie tak...
0
Dobry ten Vidal xDD
5
Co za Autobus xDD
1
Zbyt ofensywne.