14

Taki tam zwykły dzień w pracy.

1

Jeden z lepszych, bez strat, brak niecelnych podań. MVP

0

Gdy Gomes wchodzi na ostatnie sekundy, to Barca nie przegrywa. Prawdziwy talizman.

3

Szkoda, że był taki wynik, bo przez to siedzialem jak na kaktusie i chciałem żeby mecz się skończył a z drugiej strony chciałem żeby trwał wiecznie, bo debiut Coutinho.

3

ale ten Coutinho to będzie kozak, ta jego lekkość i luz, coś pięknego!

0

Ooo Gomes, to się da jeszcze przegrać :D

1

Mecz bez słupka Messiego, meczem stracony...

1

Suarez... Boże...

2

Ale nerwy...

0

O kur...

1

Ale to jest kot! :D

2

Magik za magika!

0

Dawać go już! :D

0

Uśmiałem się nie powiem xD

2

Umtiti Ty dziku!

1

Genialne umysły myślą podobnie :D

11

To się zagraliśmy :D

37

Jest i on! :)

5

Micha mi się cieszy jak widzę Coutinho.

3

Jest sens? Za każdym razem będzie ocena 1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Vidal sędziego z bara xD

0

Bo sędzia nazywa się Lahoz, nie dziękuj :)

9

bo w tamtym meczu się upieklo mu xD

1

Tak, to Ten sam dzban

13

Ten Pau Lopez to niezły dzban jest...

0

A tu tyle defensywnych graczy Espanyolu , coś poszło chyba nie tak...

0

Dobry ten Vidal xDD

5

Co za Autobus xDD

1

Zbyt ofensywne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?