1

Zbyt ofensywne.

0

Espanyol 5 środkowych pomocników i jeden napastnik... Aha.
Mam nadzieję, że dostaną Manite...

0

Za Barceloną!

2

Wyjdź z tej strony, bo wyrzuci serwery! :D

1

To już bym wolał Gomesa, jego chociaż widać na boisku.

0

Dzięki, musiałem przegapić informacje ;)

0

A to ma być jakieś pożegnanie? Myślałem, że wczoraj było.

0

W połowie sezonu nikt poważny nie przyjdzie, Perez zapewne poczeka do końca sezonu.

5

Nie ma na co czekać, wystarczy przeczytać poprzednie konferencje

0

1

Po co Ci ona, powiem Ci już dziś co by bylo: "Real mobilizuje się na wielkie mecze, takie Leganes to nie jest wyzwanie, LM to jest coś, co Real chce wygrać"

1

Wielkie mi co, przecież każdy by stawiał na lepszą drużyne.

6

Została LM, ale jak utrzymają formę to z PSG nie mają po co wychodzić

0

Jednak dziś bez niespodzianek.

0

Ja w to nie wierzę xD

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Klaszczę xD

1

Asensio xD
Jaki on jest słaby...

0

3 xD
Nie idzie tego zdupić...

0

Mam dziwne przeczucie, że odpadna xD

3

Nie w tym roku.

0

Ok, dzięki nie będę oglądał skoro tak mówisz...

0

Dobry ten Szympans

0

Czemu? Przecież Leganes awans, 2 bramki na wyjeździe

1

Wczoraj niespodzianka i odpadniecie Atletico, dziś jednak może obyć się bez niespodzianek, chociaż Valencia miała problemy, Leganes też się męczy, ale może da rade.

72

Asensio od czasu poważniej kontuzji (zgolenie nóg) gra padake.
Edit. Więc jeśli mamy tu ambitnych sportowców, to pamiętajcie żeby nie golic nóg!

0

Dobrze, że jest Benzema

0

A ja się dziwilem czemu ten dzban strzela, a tu taka brama :o

1

A Deynn mi spokój z nimi...

0

Hahahaha jaki bilard xDDD

Bardziej komicznej bramki nie widziałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?