D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bardzo dobrze, miał drobne kontuzje, ale nadal poziom z tamtego sezonu. W statystykach kopia Verratiego. Jako jedyny trzyma poziom w Nicei, która obniżyła loty.
Jest to rozgrywający pełną gębą i poprzedni sezon nie był jednorazowym wybrykem.
4
28Luty?! Chyba Styczeń :)
13
Valverde jest geniuszem, wiedziałem że jest świetnym taktykiem, ale nie spodziewałem się, że aż takim. Za Enrique o Martino nie wspominając, to mieliśmy tylko plan A na mecz, gdy on nie wypalił, to często mecz kończył się nie po naszej myśli. A Ernesto? Kapitalnie reaguje na wydarzenia boiskowe, to nie jest przypadek, ze po raz kolejny gra drużyny potrafi się poprawić po przerwie.
Nasz Treneiro wyciąga wnioski na bieżąco i wciela kolejne plan rezerwowe w mecz.
Naprawdę jestem pod wrażeniem jego umiejętności, kiedyś po takiej połowie jak wczoraj, było pewne że taki mecz umoczymy (np. mecz z Malaga na wyjeździe za Enrique).
Mam nadzieję, że to wszystko się przełoży na trofea, na ten moment jest świetnie i oby tak było na koniec sezonu. :)
0
Tak już poprawiłem;)
33
Jeśli Eibar wygra dziś, to zbliży się na 2 punkty do Realu. Jaka to jest abstrakcja xD
16
Zidane czy to Ty?
No tak, bo mam teraz siedzieć płakać i z niczego się nie cieszyć. Chlopie życie jest za krótkie, żyje się chwilą a nie tym co będzie za pół roku.
13
Różnica między Messim a Ronaldo jest taka, że jak Argentyńczyk ma słabszy mecz, to chociaz próbuje pomóc w rozegraniu i nie przeszkadza a Portugalczyk jak nie strzeli bramki(bo tylko to jeszcze trzyma go na topie), to jest tak samo potrzebny Realowi jak rybie ręcznik.
0
Dziwisz się? Ja też bym za Leo chodzil xD
1
Dużo emocji na La Ramblii jak na drużyny walczące o LM.
4
Villarreal od krok był od niespodzianki, ale udało im się wcisnąć bramke.
0
To jest coś pięknego, nie spodziewałem się ze gra Realu może mi sprawiać tyle radości :D
9
Człowiek myśli przed meczem: "Nie no, dziś to muszą już wygrac." a tu taka piękna niespodzianka.
15
Zidane:
"Nic się nie dzieję, żaden kryzys, strata do Barcelony jest do odrobienia, nie potrzebujemy Napastnika. Ronaldo? Jest najlepszym pilkarzem na świecie."
3
Fornals Ty kozaku! Uwielbialem Cię w Maladze a teraz to miod dla oczu!
0
Jaka bramka xDDDDDDDD
2
Będzie jeezcze gadal 3 minuty po meczu.
0
Żeby to byl tamten sezon bym tez nie wierzył, ale w tym sezonie wydaję się bardziej prawdopodobne.
0
Chyba najbardziej podobny gracz na świecie do Iniesty. No, ale nic mamy teraz swojego cracka. Niech się kisi w tym Real Wrzutka Madryt.
6
Dzięki Bogu, juz mnie nudzilo te klepanie.
0
Wielka szkoda, ze wybral Real. Gdyby przyszedl do nas, gralby pierwsze skrzypce.
0
Ronaldo wygląda jak jakiś junior.
0
A mi nie xD.
0
Villarreal jest beznadziejny dziś, ale ciągle szansa na remis.
1
Ronaldo strzał numer 52727272 w tym meczu.
2
Wrzutka, wrzutka, wrzutka, Asenjo broni, wrzutka, wrzutka, rykoszet, ręka, wrzutka, Ronadlo pudłuje, wrzutka, Ronaldo kopie się po czole, wrzutka, Asenjo broni, wrzutka, Ronaldo hamuje kontry, wrzutka i wrzutka.
72
Gra Cristiano może się podobać dziś.
0
Co za wizja i podanie Ronaldo xDD
0
Zgadza się.
0
bo Pan Jacek Laskowski to najlepszy komentator. (Jedynie Twaro się z nim rowna.)
1
Asenjo to zawsze był kawał bramkarza, szkoda tych jego kontuzji, zrobiłby większą kariere.