5

Bardzo dobrze, miał drobne kontuzje, ale nadal poziom z tamtego sezonu. W statystykach kopia Verratiego. Jako jedyny trzyma poziom w Nicei, która obniżyła loty.

Jest to rozgrywający pełną gębą i poprzedni sezon nie był jednorazowym wybrykem.

4

28Luty?! Chyba Styczeń :)

13

Valverde jest geniuszem, wiedziałem że jest świetnym taktykiem, ale nie spodziewałem się, że aż takim. Za Enrique o Martino nie wspominając, to mieliśmy tylko plan A na mecz, gdy on nie wypalił, to często mecz kończył się nie po naszej myśli. A Ernesto? Kapitalnie reaguje na wydarzenia boiskowe, to nie jest przypadek, ze po raz kolejny gra drużyny potrafi się poprawić po przerwie.
Nasz Treneiro wyciąga wnioski na bieżąco i wciela kolejne plan rezerwowe w mecz.
Naprawdę jestem pod wrażeniem jego umiejętności, kiedyś po takiej połowie jak wczoraj, było pewne że taki mecz umoczymy (np. mecz z Malaga na wyjeździe za Enrique).
Mam nadzieję, że to wszystko się przełoży na trofea, na ten moment jest świetnie i oby tak było na koniec sezonu. :)

0

Tak już poprawiłem;)

33

Jeśli Eibar wygra dziś, to zbliży się na 2 punkty do Realu. Jaka to jest abstrakcja xD

16

Zidane czy to Ty?

No tak, bo mam teraz siedzieć płakać i z niczego się nie cieszyć. Chlopie życie jest za krótkie, żyje się chwilą a nie tym co będzie za pół roku.

13

Różnica między Messim a Ronaldo jest taka, że jak Argentyńczyk ma słabszy mecz, to chociaz próbuje pomóc w rozegraniu i nie przeszkadza a Portugalczyk jak nie strzeli bramki(bo tylko to jeszcze trzyma go na topie), to jest tak samo potrzebny Realowi jak rybie ręcznik.

0

Dziwisz się? Ja też bym za Leo chodzil xD

1

Dużo emocji na La Ramblii jak na drużyny walczące o LM.

4

Villarreal od krok był od niespodzianki, ale udało im się wcisnąć bramke.

0

To jest coś pięknego, nie spodziewałem się ze gra Realu może mi sprawiać tyle radości :D

9

Człowiek myśli przed meczem: "Nie no, dziś to muszą już wygrac." a tu taka piękna niespodzianka.

15

Zidane:

"Nic się nie dzieję, żaden kryzys, strata do Barcelony jest do odrobienia, nie potrzebujemy Napastnika. Ronaldo? Jest najlepszym pilkarzem na świecie."

3

Fornals Ty kozaku! Uwielbialem Cię w Maladze a teraz to miod dla oczu!

0

Jaka bramka xDDDDDDDD

2

Będzie jeezcze gadal 3 minuty po meczu.

0

Żeby to byl tamten sezon bym tez nie wierzył, ale w tym sezonie wydaję się bardziej prawdopodobne.

0

Chyba najbardziej podobny gracz na świecie do Iniesty. No, ale nic mamy teraz swojego cracka. Niech się kisi w tym Real Wrzutka Madryt.

6

Dzięki Bogu, juz mnie nudzilo te klepanie.

0

Wielka szkoda, ze wybral Real. Gdyby przyszedl do nas, gralby pierwsze skrzypce.

0

Ronaldo wygląda jak jakiś junior.

0

A mi nie xD.

0

Villarreal jest beznadziejny dziś, ale ciągle szansa na remis.

1

Ronaldo strzał numer 52727272 w tym meczu.

2

Wrzutka, wrzutka, wrzutka, Asenjo broni, wrzutka, wrzutka, rykoszet, ręka, wrzutka, Ronadlo pudłuje, wrzutka, Ronaldo kopie się po czole, wrzutka, Asenjo broni, wrzutka, Ronaldo hamuje kontry, wrzutka i wrzutka.

72

Gra Cristiano może się podobać dziś.

0

Co za wizja i podanie Ronaldo xDD

0

Zgadza się.

0

bo Pan Jacek Laskowski to najlepszy komentator. (Jedynie Twaro się z nim rowna.)

1

Asenjo to zawsze był kawał bramkarza, szkoda tych jego kontuzji, zrobiłby większą kariere.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?