D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paco to bardzo dobry piłkarz i jeszcze młody, gdyby grał częściej byłby jeszcze lepszym piłkarzem.
28
"Ter Stegen ostatnio 2 mecze bez bramki"
Co to za ekspert?
34
Znowu Fabregas na 9, a Bartra na ławce...
Fajnie, że Coutinho w pierwszym, zobaczymy co pokaże jak sam będzie brał ciężar gry na siebie, bo nie ma Leo.
3
Real tak często ostatnio gubi punkty, że człowiek nie wie już jak ma się z tego cieszyć, bo to stało się już przewidywalne.
1
Jerome Boateng strzela bramkę.
8
Czy lepiej to się okaże, Mourinho ma dar gaszenia dobrych zawodników w swojej defensywnej grze.
1
Kontuzja kolana chyba.
1
3 asysty Mkhitaryana, Mourinho płacze jak ogląda xD
0
Skład Vidala w Fifie:
https://zapodaj.net/1fdc148b74487.png.html
Ciekawe skąd wziął na to pieniążki?
1
Indywidualnie nie zdobędzie, ale drużynowo tak.
26
Trenerem tej drużyny jest Montella, więcej dodawać nie trzeba.
Eibar potrafi grać w piłkę, świetnie zagrali, a Sevilla dno. Nie wiem czemu trener Sevilli wystawił w pierwszym składzie wszystkich kupionych/wypozyczonych zawodników, którzy dołączyli do klubu 2 dni temu. No, ale jak już napisałem, typowy Montella...
0
Czo ten Stoch?! Kapitalny skok.
1
Trzeci? Chyba drugi.
6
Pewnie akurat wtedy wygrają xD
0
No to już masz spokój, dziwnym nie dziwnym, ale ostatnio Eibar nie zachwycał i u siebie zremisowali że słabą Malaga, która tkwi na końcu tabeli. Sevilla po wzmocnieniach, myślałem że przynajmniej remis wyciągnie.
64
Kurna, a ja myślałem że on czyta LA Ramble...
1
Eibar nie wygrał od 3 spotkań, Sevilla nie przegrała od 7, postawiłem X2, ale i tak niewiele to chyba dało.
0
Dzięki Sevilla, szybko kupon do kosza poszedł, nawet 14 nie ma...
25
Hahaha komentatorzy wspomnieli o fanie Realu Sociedad, który mocno przeżywa losy klubu xD
0
Nie postawiłem na nich to oczywiście wygrywają, nie musisz dziękować.
0
To niezły VAR.
9
xD
Przecież gościu zaliczył taki zjazd, że głowa mała, od pewnego czasu przestał się rozwijać
1 gol i 0 asyst przez 21 spotkań.
Poziom Denisa czy Gomesa.
Lepiej niech się zainteresują: Kaiem Havertzem z Bayeru, który jest perełka.
1
Zobacz na: https://sortitoutsi.net
Oni tam codziennie aktualizuja.
3
Obstawiam, że z Getafe.
20
Umtiti to transfer dekady (oczywiście biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości)
http://i.imgur.com/6QHLwow.jpg
3
Messi słaby mecz a i tak stworzył najwięcej zagrożenie i dogodnych sytuacji. Gdyby Gomes tak grał, to każdy by dawał ocene 10
8
No z Alaves mógł odpuścic, to jest Messi jemu w każdej chwili może wyjść strzał.
0
Umtiti jak ja go kocham! Dzik!
1
Messi Ty geniuszu.
16
Żegnaj Przyjacielu!