0

Paco to bardzo dobry piłkarz i jeszcze młody, gdyby grał częściej byłby jeszcze lepszym piłkarzem.

28

"Ter Stegen ostatnio 2 mecze bez bramki"

Co to za ekspert?

34

Znowu Fabregas na 9, a Bartra na ławce...

Fajnie, że Coutinho w pierwszym, zobaczymy co pokaże jak sam będzie brał ciężar gry na siebie, bo nie ma Leo.

3

Real tak często ostatnio gubi punkty, że człowiek nie wie już jak ma się z tego cieszyć, bo to stało się już przewidywalne.

1

Jerome Boateng strzela bramkę.

8

Czy lepiej to się okaże, Mourinho ma dar gaszenia dobrych zawodników w swojej defensywnej grze.

1

Kontuzja kolana chyba.

1

3 asysty Mkhitaryana, Mourinho płacze jak ogląda xD

0

Skład Vidala w Fifie:
https://zapodaj.net/1fdc148b74487.png.html

Ciekawe skąd wziął na to pieniążki?

1

Indywidualnie nie zdobędzie, ale drużynowo tak.

26

Trenerem tej drużyny jest Montella, więcej dodawać nie trzeba.
Eibar potrafi grać w piłkę, świetnie zagrali, a Sevilla dno. Nie wiem czemu trener Sevilli wystawił w pierwszym składzie wszystkich kupionych/wypozyczonych zawodników, którzy dołączyli do klubu 2 dni temu. No, ale jak już napisałem, typowy Montella...

0

Czo ten Stoch?! Kapitalny skok.

1

Trzeci? Chyba drugi.

6

Pewnie akurat wtedy wygrają xD

0

No to już masz spokój, dziwnym nie dziwnym, ale ostatnio Eibar nie zachwycał i u siebie zremisowali że słabą Malaga, która tkwi na końcu tabeli. Sevilla po wzmocnieniach, myślałem że przynajmniej remis wyciągnie.

64

Kurna, a ja myślałem że on czyta LA Ramble...

1

Eibar nie wygrał od 3 spotkań, Sevilla nie przegrała od 7, postawiłem X2, ale i tak niewiele to chyba dało.

0

Dzięki Sevilla, szybko kupon do kosza poszedł, nawet 14 nie ma...

25

Hahaha komentatorzy wspomnieli o fanie Realu Sociedad, który mocno przeżywa losy klubu xD

0

Nie postawiłem na nich to oczywiście wygrywają, nie musisz dziękować.

0

To niezły VAR.

9

xD
Przecież gościu zaliczył taki zjazd, że głowa mała, od pewnego czasu przestał się rozwijać
1 gol i 0 asyst przez 21 spotkań.

Poziom Denisa czy Gomesa.
Lepiej niech się zainteresują: Kaiem Havertzem z Bayeru, który jest perełka.

1

Zobacz na: https://sortitoutsi.net
Oni tam codziennie aktualizuja.

3

Obstawiam, że z Getafe.

20

Umtiti to transfer dekady (oczywiście biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości)
http://i.imgur.com/6QHLwow.jpg

3

Messi słaby mecz a i tak stworzył najwięcej zagrożenie i dogodnych sytuacji. Gdyby Gomes tak grał, to każdy by dawał ocene 10

8

No z Alaves mógł odpuścic, to jest Messi jemu w każdej chwili może wyjść strzał.

0

Umtiti jak ja go kocham! Dzik!

1

Messi Ty geniuszu.

16

Żegnaj Przyjacielu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?