D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Suarez!!!
0
Za dużo przebywa z Gomesem
1
Bo my lubimy się zachwycać przeciętnościa, to że nie traci piłek, to nie znaczy, ze gra dobrze, dał nam 0 do przodu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Messi niby najsłabszy dziś, a i tak stworzył najwięcej podbramkowych sytuacji z całej naszej drużyny. Ale by się przydał taki Coutinho z Dembele, żeby w końcu było czym straszyć.
1
Dobry strzał Leo! :D
0
Dobrze, że jest ten Benzema.
0
Mecz z Valencia Messi ratuje, mecz z Villarrealem: Messi ratuje, mecz z Juventusem: Messi wygrywa, no faktycznie nie błyszczy....
26
Modric swoim zwodem i przyspieszeniem gubi 4 zawodników Barcy a u nas Rakitic swoją dynamiką nawet sędziego nie jest wstanie zgubić
5
Żeby tu był Dembele a nie Rakitic na skrzydle, to by ladnie poszedl.
0
Ter Stegen Ty kocie!
0
Brakuje jakości na skrzydłach, wszystko w środku a tan tłok.
1
Gramy jak w B-klasie, 2 podania i laga...
0
W co oni grają? Masakra...
0
Rakitic miał piłkę przy nodze?
0
Po wojaku xDDDDDD
15
4 pomocników a dziura w środku pola jakby bombę zrzucili.
0
Ale ładnie Ronaldo zasygnalizowal spalonego, to się szanuję.
1
Nie dość, ze stres meczowy, to jeszcze stres, że zaraz ktoś zawola aby pomóc w przygotowaniu do świąt.
7
Nadszedł dzień głównego egzaminu, do tej pory wszystkie mniejsze testy były zdawane, nie raz w gorszym stylu z mniejszą ilością punktów, ale udało się je zaliczyć.
Dziś weryfikacja tego czy od nokautu w Superpucharze drużyna się rozwinęła i mimo gorszego stylu, dalej jest piekielnie groźna i potrafi wygrywać wszędzie i ze wszystkimi.
Osobiście obawiam się tego meczu, bo ta Barcelona ma dwa oblicza, potrafi zagrać genialną połowę a w II zmienić się o 180 stopni i grać totalną padake.
Obyśmy dziś ujrzeli genialną Barce w całych 90
minutach, tego sobie i wam życzę przed świętami ;)
2
A skąd wiesz, ze mają większą? Masz jakąś maszynę do mierzenia motywacji?
8
Gomes:
''Dostał ponad pół godziny, a mimo wszystko ograniczył się tylko do odgrywania.''
Podsumowanie gry Gomesa w Barcelonie....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
No i dobrze, nie ma co na siłę ryzykować.
0
Messi ogarnij się xD
5
Słupek 2 asysty dziś, Bartomeu dobry zakup!
0
Paulinho > Messi
0
Dzięki za czujność;)
4
Oby w sobotę mu piłka siedziała.
0
Może spojenie tym razem?