3

Suarez!!!

0

Za dużo przebywa z Gomesem

1

Bo my lubimy się zachwycać przeciętnościa, to że nie traci piłek, to nie znaczy, ze gra dobrze, dał nam 0 do przodu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Messi niby najsłabszy dziś, a i tak stworzył najwięcej podbramkowych sytuacji z całej naszej drużyny. Ale by się przydał taki Coutinho z Dembele, żeby w końcu było czym straszyć.

1

Dobry strzał Leo! :D

0

Dobrze, że jest ten Benzema.

0

Mecz z Valencia Messi ratuje, mecz z Villarrealem: Messi ratuje, mecz z Juventusem: Messi wygrywa, no faktycznie nie błyszczy....

26

Modric swoim zwodem i przyspieszeniem gubi 4 zawodników Barcy a u nas Rakitic swoją dynamiką nawet sędziego nie jest wstanie zgubić

5

Żeby tu był Dembele a nie Rakitic na skrzydle, to by ladnie poszedl.

0

Ter Stegen Ty kocie!

0

Brakuje jakości na skrzydłach, wszystko w środku a tan tłok.

1

Gramy jak w B-klasie, 2 podania i laga...

0

W co oni grają? Masakra...

0

Rakitic miał piłkę przy nodze?

0

Po wojaku xDDDDDD

15

4 pomocników a dziura w środku pola jakby bombę zrzucili.

0

Ale ładnie Ronaldo zasygnalizowal spalonego, to się szanuję.

1

Nie dość, ze stres meczowy, to jeszcze stres, że zaraz ktoś zawola aby pomóc w przygotowaniu do świąt.

7

Nadszedł dzień głównego egzaminu, do tej pory wszystkie mniejsze testy były zdawane, nie raz w gorszym stylu z mniejszą ilością punktów, ale udało się je zaliczyć.

Dziś weryfikacja tego czy od nokautu w Superpucharze drużyna się rozwinęła i mimo gorszego stylu, dalej jest piekielnie groźna i potrafi wygrywać wszędzie i ze wszystkimi.

Osobiście obawiam się tego meczu, bo ta Barcelona ma dwa oblicza, potrafi zagrać genialną połowę a w II zmienić się o 180 stopni i grać totalną padake.

Obyśmy dziś ujrzeli genialną Barce w całych 90
minutach, tego sobie i wam życzę przed świętami ;)

2

A skąd wiesz, ze mają większą? Masz jakąś maszynę do mierzenia motywacji?

8

Gomes:
''Dostał ponad pół godziny, a mimo wszystko ograniczył się tylko do odgrywania.''

Podsumowanie gry Gomesa w Barcelonie....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

No i dobrze, nie ma co na siłę ryzykować.

0

Messi ogarnij się xD

5

Słupek 2 asysty dziś, Bartomeu dobry zakup!

0

Paulinho > Messi

0

Dzięki za czujność;)

4

Oby w sobotę mu piłka siedziała.

0

Może spojenie tym razem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?