14

D10S jest wszędzie:
https://zapodaj.net/645d545efd871.png.html

Cofniety rozgrywający, ofensywny pomocnik, prawoskrzydłowy, napastnik. Nigdy nie było bardziej kompletnego zawodnika na świecie, coś niesamowitego, że ziemia ma tyle lat a ja urodziłem się w erze Messiego.

0

Pewnie z połowa osób co miała podpisać zrezygnuje :D

0

Eleven.

11

Powtorka na Eleven, chyba obejrzę jeszcze raz, bo za krótki ten mecz byl.

4

Ale Rakitic dziś swietny mecz, chyba muszę go więcej hejtowac, wtedy lepiej gra.

2

Ciekawe czy Ci co się dziś podpisali wotum poszli się wykreślić z listy.

1

Dawno się tak nie cieszyłem jak z asysty Dembele.
I zapunktowal już u Suareza, bo mógł na pałę strzelić a wolał podać. Oj będzie dużo radości z chlopaka.

1

Nawet Gomes jakiś lepszy xD

3

Jest i on xD.

8

Dawać Paulinho teraz!

0

Kocham Cię Leo!

3

Wywalcie piłkę na aut :D

1

Semedo, ale to dzik jest.

0

W tej pierwszej okazji w piłę nie trafil.

0

Suarez... Jego wykończenie na początku sezonu to porażka

0

Kurna minuta minęła i Pan Patdyk nie wspomnial o bramce ze spalonego.

11

Dawać Dembele, już widzę te piłki od Leo do francuza.

32

Tyle lat juz minęło a Messi jak był genialny tak jest nadal.
Podania długie nogę ma tak genialne, ze nawet na PlayStation tego nie powtórzysz

0

Ale to była piękna akcja

3

Spalony...

0

Typowy Busquets...

0

Byly hejty, ze nie ma prawego, bo Messi w środku gra, to Valverde dał tam dwóch zawodników :D

0

Fajnie jakby mu się mikrofon zepsuł.

1

O mój "ulubieniec" z Espanyolu jest: Diop, ciekawe w której minucie kartkę dostanie...

4

Szkoda, ze Dembele nie w 1 skladzie, bo wejdzie pewnie kolo 65minuty i człowiek nie zdąży się nacieszyć jego grą.

0

Seri vs Monaco (ktoś pytal niżej)

Kontroluje środek pola Nicei, bierze na siebie gra, większość piłek przechodzi przez niego.

51 podań ze skutecznością 88%
3 kluczowe podania
1 stworzona 100% okazja
5 dlugich pilek
2 udane dryblingi

Typowy Seri z poprzedniego sezonu.

*Monaco 58% posiadania ma więc statystki podań na poziomie 100 nie będzie mial.
*Mecz jeszcze trwa 75 minuta.

0

Seri bardzo dobry mecz a podobno piłkarz jednego sezonu i nic nie gra z najlepszymi.

0

Stary dobry Contador, oby dojechal.
Szkoda, ze po raz ostatni taki atak... :(

1

Ta 100 od razy, po co się ograniczać.

3

Może trzeba mu powiedzieć, ze okienko się zamknęlo i nie ma szans na transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?