D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, chyba ze na jakimś zagranicznym, ale wątpię.
18
Komu się będzie dziś nudziło, to rozpiska najciekawszych meczów:
13:00 Real Madryt- Levante (Eleven)
13:30 Manchester City- Liverpool (Canal+Sport 2)
16:00 Leicester-Chelsea (Canal+Sport 2)
16:15 Valencia-Atletico ( Eleven)
17:00 Nice-Monaco (Chyba nie ma na Eleven :/)
20:40 Barcelona-Espanyol ( Eleven Sports)
1
O kurna Real zaraz gra, ale z drugą Valencia z rzędu chyba nie stracą punktów.
0
Deulofeu-Messi-Dembele taka linia ataku podobno, ale ile w tym prawdy się okaże
0
Typowy Cavani :D
4
Szkoda, ze Contador nie dogonił.
0
Żenada level hard...
4
Jaka tragiczna jest ta pomoc, Kupczak z Niecieczy, to przy nich wirtuoz...
7
Co za drewna tam są... Messi taka piłka a jemu się od sęka odbiło...
8
Banega to nawet na 2m nie potrafi podać a ja na Gomesa narzekam...
0
xDDDDD
0
Dybala uczy się od Ronaldo chyba.
2
Typowy Di Maria: kontuzja...
0
Ładnie porobił Di Maria
4
Ulala jaka bramka :o
3
Pies w piłkę przyszedł pograć xD
0
Bardzo przeciętnie, jak narazie.
16
On uważa, ze Lewandowski jest lepszy od Messiego a Robert tylko przez to jest gorszy, że nie gra w reklamach.
17
Bartomeu:
"Mamy lepszy zespół niż w tamtym roku"
Czy lepszy? Semedo dobry, ale Roberto na PO też dawał rade i dopóki Lucho go nie zajechał, to każdy się nim zachwycał.
Deulofeu i Paulinho, to będą solidne wzmocnienia, czyli trochę wzmocniona ławka.
Ale strata drugiego po Messim pilkarza na świecie, który potrafi indywidualnie zrobić coś z niczego osłabiła ten zespół, Dembele będzie dzikiem, ale narazie to nie poziom Neymara, jeszcze nie.
1
I Gomes pokera, jak wszyscy to wszyscy
12
xDDDDD.
-Sędzia z Litwy
-Z Łotwy
13
Czemu?
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/21230875_1837258729636134_7240108073347651380_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=c2a25402556680907dab06c55790feb0&oe=5A1BF715
Raczej nie ma co wierzyć we wszytko co piszą w mediach.
21
Co tu zostało napisane?
1
Ciekawe czy jak im strzeli bramke na wagę Mistrzostwa Świata, to tez będą gwizdac czy będą mieli krótką pamięć i zapomną, że mieli gwizdac.
13
Odpowiedź masz w swoim pytaniu.
4
Brawo Majka!
0
Gdzie tak mówili? Od razu powiedzieli, ze jak Barca da tyle ile oczekują to jest na sprzedaż. A Liverpool nawet nie chcial rozmawiać a jak chcial to cena 200mln. O ile Dembele za 100 ma jakis sens to dawanie 200 za Coutinho zadnego nie mialo a Liverpool z tej ceny zejść nie chcial, to jaki byl sens negocjowania?
1
Z Coutinho zrobili dobrze, ale po co przez 2 miesiące tracili na niego czas? Skoro Liverpool jasno powiedzial, ze za nic go nie puści?
A mogil w tym samym czasie popatrzeć i poszukać fajnych, tanich, mlodych z potencjalem zawodników.
7
Widziałeś jego podejscie do zawodu? I to co robil w presezonie? On wychodzil na boisko sobie pochodzić jak z dziewczyną.
0
Widze, ze nadal wierzysz w te bajki od Roberta czy Bartomeu a ja w tym sezonie co najmniej kilka razy słyszałem gwizdy na drużynę.