0

Nie, chyba ze na jakimś zagranicznym, ale wątpię.

18

Komu się będzie dziś nudziło, to rozpiska najciekawszych meczów:
13:00 Real Madryt- Levante (Eleven)
13:30 Manchester City- Liverpool (Canal+Sport 2)
16:00 Leicester-Chelsea (Canal+Sport 2)
16:15 Valencia-Atletico ( Eleven)
17:00 Nice-Monaco (Chyba nie ma na Eleven :/)
20:40 Barcelona-Espanyol ( Eleven Sports)

1

O kurna Real zaraz gra, ale z drugą Valencia z rzędu chyba nie stracą punktów.

0

Deulofeu-Messi-Dembele taka linia ataku podobno, ale ile w tym prawdy się okaże

0

Typowy Cavani :D

4

Szkoda, ze Contador nie dogonił.

0

Żenada level hard...

4

Jaka tragiczna jest ta pomoc, Kupczak z Niecieczy, to przy nich wirtuoz...

7

Co za drewna tam są... Messi taka piłka a jemu się od sęka odbiło...

8

Banega to nawet na 2m nie potrafi podać a ja na Gomesa narzekam...

0

xDDDDD

0

Dybala uczy się od Ronaldo chyba.

2

Typowy Di Maria: kontuzja...

0

Ładnie porobił Di Maria

4

Ulala jaka bramka :o

3

Pies w piłkę przyszedł pograć xD

0

Bardzo przeciętnie, jak narazie.

16

On uważa, ze Lewandowski jest lepszy od Messiego a Robert tylko przez to jest gorszy, że nie gra w reklamach.

17

Bartomeu:
"Mamy lepszy zespół niż w tamtym roku"

Czy lepszy? Semedo dobry, ale Roberto na PO też dawał rade i dopóki Lucho go nie zajechał, to każdy się nim zachwycał.
Deulofeu i Paulinho, to będą solidne wzmocnienia, czyli trochę wzmocniona ławka.
Ale strata drugiego po Messim pilkarza na świecie, który potrafi indywidualnie zrobić coś z niczego osłabiła ten zespół, Dembele będzie dzikiem, ale narazie to nie poziom Neymara, jeszcze nie.

1

I Gomes pokera, jak wszyscy to wszyscy

12

xDDDDD.

-Sędzia z Litwy
-Z Łotwy

21

Co tu zostało napisane?

1

Ciekawe czy jak im strzeli bramke na wagę Mistrzostwa Świata, to tez będą gwizdac czy będą mieli krótką pamięć i zapomną, że mieli gwizdac.

13

Odpowiedź masz w swoim pytaniu.

4

Brawo Majka!

0

Gdzie tak mówili? Od razu powiedzieli, ze jak Barca da tyle ile oczekują to jest na sprzedaż. A Liverpool nawet nie chcial rozmawiać a jak chcial to cena 200mln. O ile Dembele za 100 ma jakis sens to dawanie 200 za Coutinho zadnego nie mialo a Liverpool z tej ceny zejść nie chcial, to jaki byl sens negocjowania?

1

Z Coutinho zrobili dobrze, ale po co przez 2 miesiące tracili na niego czas? Skoro Liverpool jasno powiedzial, ze za nic go nie puści?
A mogil w tym samym czasie popatrzeć i poszukać fajnych, tanich, mlodych z potencjalem zawodników.

7

Widziałeś jego podejscie do zawodu? I to co robil w presezonie? On wychodzil na boisko sobie pochodzić jak z dziewczyną.

0

Widze, ze nadal wierzysz w te bajki od Roberta czy Bartomeu a ja w tym sezonie co najmniej kilka razy słyszałem gwizdy na drużynę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?