D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
A ten Acuna co wymyślił? :D
1
Icardi piewszy za Messiego walczy :D
3
"Douglasowi trzeba dac czas a ja zrobię screeny aby wam przypomnieć komentarze, ktore byly negatywne na jego temat."
0
W Argentynie jest taki sam problem jak w Barcelonie: środek pola. Tam tylko Messi rzuca jakąś piłkę do przodu, reszta to klepie raz w prawo, raz w lewo itd.
4
Może o pogodzie albo murawie, sam nie wiem. Dziwne w sumie, ze dyskutujemy o pilkarzach i to jak się prezentują w trwającym meczu.
3
Leo najlepszy na boisku, Suarez dyskretny występ, raz strzelił na bramkę i tyle.
Brak Mascherano, to Chyba decyzja trenera.
1
Jest jeszcze 22h otwarte u nas, ale wierzysz że Liverpool nam go sprzeda? Jak przez tyle czasu nie sprzedali.
0
Di Maria jaki on jest beznadziejny, to już Cuenca wyglądał przy nim jak kosmita.
4
Messi to jest dzik, jak ruszy to jak czolg.
0
I tak by bylo w Barcelonie, Messi genialna pilka a Di Maria swoje ulubione zagranie: niecelne podanie.
0
Spokojnie, dopiero 30 minu on w 5 minut może2 bramki pyknąć.
5
90mln za piłkarza od wrzutek xD
0
Ja widzę, ale co kontakt to strata.
22
Jakim cudem, jak on mu do jajek nie dosięga.
0
Di Maria Standart...
>podać po ziemi
>wywalić w kosmos
Wybór prosty.
1
Di Maria potrafi cos innego niż bezsensowne wrzutki na pałę?
0
Wysłała? A to on kiedyś pracował? :D
0
bo nie gral w piłkę od miesiaca i nie zostal powołany a Francuzi mają kim grać.
0
Pewnie Robert i Braida szukają jakiegoś cracka w lidze Dżibuti.
1
Teoretycznie możemy go kupić jutro, ale w to wątpię, bo Liverpool przez tyle czasu odrzucał, więc nie wiem czemu mieliby jutro przyjąć oferte.
0
Na zwyklym, bez niczego.
15
Gdzie byl po za zasięgiem? Lige wygrali w ostatniej kolejce, klasyk przegrali z nami. Lepsze transfery, szersza ławka, nie wrzucanie na siłę do 1 skladu takiego Gomesa i byłoby inaczej.
9
Może gdyby nie kupowali Gomesow i Turanow a kupili jednego klasowego zawodnika to byłoby inaczej?
0
Weź nie wstawiaj zdjęć tego sabotażysty i to jeszcze na noc.
2
Tak, my możemy od kogo chcemy, inni już nie.
Mogą jedynie sprzedać.
1
Barcelona wycofuję się z negocjacji xD
1
jeszcze kiedyś może odpali w jakimś Pelikanie Łowicz
1
o cholera, to jeszcze Bartek i Robert mają co robić, żeby nam go tylko nie kupili, ale trzeba być spokojnym mamy specjalistów w tej dziedzinie...
7
Tottenham jednak tak głupi nie jest.
2
Turan, Gomes i Vermaelen(bo wątpię, że on będzie zdrowy i zagra z 3 mecze)