7

A ten Acuna co wymyślił? :D

1

Icardi piewszy za Messiego walczy :D

3

"Douglasowi trzeba dac czas a ja zrobię screeny aby wam przypomnieć komentarze, ktore byly negatywne na jego temat."

0

W Argentynie jest taki sam problem jak w Barcelonie: środek pola. Tam tylko Messi rzuca jakąś piłkę do przodu, reszta to klepie raz w prawo, raz w lewo itd.

4

Może o pogodzie albo murawie, sam nie wiem. Dziwne w sumie, ze dyskutujemy o pilkarzach i to jak się prezentują w trwającym meczu.

3

Leo najlepszy na boisku, Suarez dyskretny występ, raz strzelił na bramkę i tyle.

Brak Mascherano, to Chyba decyzja trenera.

1

Jest jeszcze 22h otwarte u nas, ale wierzysz że Liverpool nam go sprzeda? Jak przez tyle czasu nie sprzedali.

0

Di Maria jaki on jest beznadziejny, to już Cuenca wyglądał przy nim jak kosmita.

4

Messi to jest dzik, jak ruszy to jak czolg.

0

I tak by bylo w Barcelonie, Messi genialna pilka a Di Maria swoje ulubione zagranie: niecelne podanie.

0

Spokojnie, dopiero 30 minu on w 5 minut może2 bramki pyknąć.

5

90mln za piłkarza od wrzutek xD

0

Ja widzę, ale co kontakt to strata.

22

Jakim cudem, jak on mu do jajek nie dosięga.

0

Di Maria Standart...
>podać po ziemi
>wywalić w kosmos

Wybór prosty.

1

Di Maria potrafi cos innego niż bezsensowne wrzutki na pałę?

0

Wysłała? A to on kiedyś pracował? :D

0

bo nie gral w piłkę od miesiaca i nie zostal powołany a Francuzi mają kim grać.

0

Pewnie Robert i Braida szukają jakiegoś cracka w lidze Dżibuti.

1

Teoretycznie możemy go kupić jutro, ale w to wątpię, bo Liverpool przez tyle czasu odrzucał, więc nie wiem czemu mieliby jutro przyjąć oferte.

0

Na zwyklym, bez niczego.

15

Gdzie byl po za zasięgiem? Lige wygrali w ostatniej kolejce, klasyk przegrali z nami. Lepsze transfery, szersza ławka, nie wrzucanie na siłę do 1 skladu takiego Gomesa i byłoby inaczej.

9

Może gdyby nie kupowali Gomesow i Turanow a kupili jednego klasowego zawodnika to byłoby inaczej?

0

Weź nie wstawiaj zdjęć tego sabotażysty i to jeszcze na noc.

2

Tak, my możemy od kogo chcemy, inni już nie.
Mogą jedynie sprzedać.

1

Barcelona wycofuję się z negocjacji xD

1

jeszcze kiedyś może odpali w jakimś Pelikanie Łowicz

1

o cholera, to jeszcze Bartek i Robert mają co robić, żeby nam go tylko nie kupili, ale trzeba być spokojnym mamy specjalistów w tej dziedzinie...

7

Tottenham jednak tak głupi nie jest.

2

Turan, Gomes i Vermaelen(bo wątpię, że on będzie zdrowy i zagra z 3 mecze)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?