0

Już lepiej jak nikogo nie będzie, niż cracki typu Parejo(na którego kibice Valencii gwizdzą, bo czlapie)

1

O Coutinho wiedzieli od miesięcy, ze Liverpool jest nie do przekonania, to oni woleli traci czas niż szukać jakiejś sensownej alternatywy dla niego.

2

Ofensywnego pomocnika wkręcil w ziemię., co z bronieniem ma mało wspólnego. WOW

To się nie zdarza w piłce nożnej.

2

Kiedyś, on ma 29 lat, tani by nie byl, pensja duża i jedynie wrzutki do zaoferowania...

Jeffren kiedyś Realowi na 5:0 strzelił juz zapomnieliśmy o tym?

1

A to niespodzianka...

0

Świetny!
Ale kalendarze najlepsze robi użytkownik:
fc_barcelona_1899 xD

7

Przecinki tam postaw (2,5 i 3,5) - cena idealna dla zarządu.

3

To już nawet nie będzie na konferencji: "Roberto jest naszym transferem do pomocy", bo będzie musiał grać znowu na PO...

0

Najlepiej taka, na której ogłaszają dymisję...

1

W Pakiecie z Turanem i Gomesem.

1

O kurna, nie no jednak to są specjaliści, wyciągają wnioski, późno bo późno, ale zawsze.

0

To co Vidal za darmo do Valencii a Montoya do nas za 100mln? :D

28

Valverde: Mam nadzieję, że 31 sierpnia będę mieć lepszy zespół

W sumie ma lepszy, bo odszedl Douglas...

2

Też mam taką nadzieję, że na siłę nie będzie gral Gomes, bo kosztowal więcej.

A Denis świetnie się rozumie z Messim, gramy teraz z ogórkami w lidze, więc niech on gra wszystko.

19

Dembele tez avatar zostawil do samego konca.

0

Komentarz usunięty

25

xD.
To ja wolę żeby Alena grał więcej.

0

A najgorzej boli mnie, ze w klubie zostali piłkarze, co nie zagrają więcej niż 1 spotkanie na miesiąc a będą brać ogromną pensje za nic. I zamiast zarobić, to stracimy wiele milionów na ich utrzymanie a oni nawet diety nie trzymają.

Taka świetna polityka transferowa i dawanie takich dużych kontraktów, wlasnie się tak kończy...

0

Ale kto w Hiszpanii domyka? Real-nie, Atletico-ban a reszta nie kupi zawodników klasy światowej, bo nie mają na to pieniędzy.
A w najlepszych ligach okienko zamknięte.

0

Teraz już nam nikt nie sprzeda z zagranicy, kto będzie się chciał osłabić bez możliwości wzmocnienia się?(no chyba że kupimy jakiegoś zbędnego zawodnika)

0

Ooo Perfecto!

0

A ja myślę, że będzie tranafer, tylko kupią jakiegoś dziadka, którego klub nie potrzebuje, wyrzucą na niego 60 mln i będą kazać się cieszyć, ze tak tanio przy obecnym rynku.

0

Ufff, całe szczęście skończył.

24

Ale czerwo powinno byc dla Suareza

1

Uwielbiam rajdy Messiego

1

Co za warzywna pomoc w Argentynie, Gomes to jednak crack jeat.
Stoją jak kłody i się patrzą, co Messi zrobi...

0

No już nie xD.

1

Dybałe.

1

Dybala też swietnie gra...

4

bo chociaż by zniknął i niczego nie zepsuł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?