D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już lepiej jak nikogo nie będzie, niż cracki typu Parejo(na którego kibice Valencii gwizdzą, bo czlapie)
1
O Coutinho wiedzieli od miesięcy, ze Liverpool jest nie do przekonania, to oni woleli traci czas niż szukać jakiejś sensownej alternatywy dla niego.
2
Ofensywnego pomocnika wkręcil w ziemię., co z bronieniem ma mało wspólnego. WOW
To się nie zdarza w piłce nożnej.
2
Kiedyś, on ma 29 lat, tani by nie byl, pensja duża i jedynie wrzutki do zaoferowania...
Jeffren kiedyś Realowi na 5:0 strzelił juz zapomnieliśmy o tym?
1
A to niespodzianka...
0
Świetny!
Ale kalendarze najlepsze robi użytkownik:
fc_barcelona_1899 xD
7
Przecinki tam postaw (2,5 i 3,5) - cena idealna dla zarządu.
3
To już nawet nie będzie na konferencji: "Roberto jest naszym transferem do pomocy", bo będzie musiał grać znowu na PO...
0
Najlepiej taka, na której ogłaszają dymisję...
1
W Pakiecie z Turanem i Gomesem.
1
O kurna, nie no jednak to są specjaliści, wyciągają wnioski, późno bo późno, ale zawsze.
0
To co Vidal za darmo do Valencii a Montoya do nas za 100mln? :D
28
Valverde: Mam nadzieję, że 31 sierpnia będę mieć lepszy zespół
W sumie ma lepszy, bo odszedl Douglas...
2
Też mam taką nadzieję, że na siłę nie będzie gral Gomes, bo kosztowal więcej.
A Denis świetnie się rozumie z Messim, gramy teraz z ogórkami w lidze, więc niech on gra wszystko.
19
Dembele tez avatar zostawil do samego konca.
0
Komentarz usunięty
25
xD.
To ja wolę żeby Alena grał więcej.
0
A najgorzej boli mnie, ze w klubie zostali piłkarze, co nie zagrają więcej niż 1 spotkanie na miesiąc a będą brać ogromną pensje za nic. I zamiast zarobić, to stracimy wiele milionów na ich utrzymanie a oni nawet diety nie trzymają.
Taka świetna polityka transferowa i dawanie takich dużych kontraktów, wlasnie się tak kończy...
0
Ale kto w Hiszpanii domyka? Real-nie, Atletico-ban a reszta nie kupi zawodników klasy światowej, bo nie mają na to pieniędzy.
A w najlepszych ligach okienko zamknięte.
0
Teraz już nam nikt nie sprzeda z zagranicy, kto będzie się chciał osłabić bez możliwości wzmocnienia się?(no chyba że kupimy jakiegoś zbędnego zawodnika)
0
Ooo Perfecto!
0
A ja myślę, że będzie tranafer, tylko kupią jakiegoś dziadka, którego klub nie potrzebuje, wyrzucą na niego 60 mln i będą kazać się cieszyć, ze tak tanio przy obecnym rynku.
0
Ufff, całe szczęście skończył.
24
Ale czerwo powinno byc dla Suareza
1
Uwielbiam rajdy Messiego
1
Co za warzywna pomoc w Argentynie, Gomes to jednak crack jeat.
Stoją jak kłody i się patrzą, co Messi zrobi...
0
No już nie xD.
1
Dybałe.
1
Dybala też swietnie gra...
4
bo chociaż by zniknął i niczego nie zepsuł.