D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozytyw, że naprawdę jest duża szansa ich wywalić na zbity pysk.
3
Nie ma szans, żeby Bartomeu nie byl kibicem Realu, przecież to jest taki sabotaż, że glowa mala.
Wywalomy Zubi, bo zrobił dobre transfery, zatrudniony Robert co mu 1 transfer wyszedl i to dzięki temu, ze Prezea Lyonu to ludzki czlowiek i sprzedał praktycznie za darmo.
0
Az dziwne, ze na taką"promocję" się nie zgodzili, kim jesteś i co zrobiłeś z Bartomeu?
0
Wątpię, ze się przyznają do błędu i powiedzą ze są ciency jak sik pająka, będzie jak z Zubim, który nie wiedział czemu prace stracil.
15
Według "Sportu" Robert i Albert Soler mają jutro ogłosić swoją dymisję, ale jakoś nie wierzę, że mają chociaż trochę honoru.
1
Spokojnie Panowie i Panie mamy czas jeszcze :D
2
Wedlug nich to pewnie za dużo xD
3
Jakoś Monaco Tielemansa tanio kupilo, jakoś City Bernardo Silve tanio kupilo, jakoś Juventus bardzo tanio kupil Matuidiego...
Oni są żenujący w tym co robią a właściwie nic nie robią, bo zapłacić klauzule za Paulinho i dac Borussi tyle kasy ile chcieli to zaden sukces.
19
Mieć 222mln + jakiś 100mln kasy klubowej na transfery i nie kupić KLASOWEGO pomocnika, to tylko nasz zarząd tak potrafi...
0
Na szybko: Tak.
21
"Ściągnięmy tylko klasowych piłkarzy"
"Przyjdzie jeden a moze nawet 2 piłkarzy, spokojnie mamy czas"
Co za kłamcy...
1
Tyle znaczy ten Ranking
0
O Matko Boska :o
2
Erikson, Sissoko w ilu oni grają?
1
Tak trzymaj szejku!
0
Oby! Szejku bądź twardy!
1
A to nie ten sam czas? :D
1
Wczoraj cały mecz w srodku boiska gral i zagral świetnie.
1
Na kiedy? xDDD.
0
Fabianski xDDDD.
1
Ciekawe co powie Di Maria jak przyjdzie:
Zawsze chcialem tu grać, do Realu trafiłem przypadkiem. Visca Barca a Visca Catalunya.
0
Przytocz mi ten komentarz, nie przypominam sobie.
0
"Seriego nie brać, Lemara nie brać, brać Coutinho"
A teraz piszesz:
Nie ma transferów- no brawo zarząd nieudacznicy
Są MOŻLIWE transfery- haha nie tego tamtego brać
Zdecyduj się Januszku ;)
2
Jak nam ściągną Rasiak, to tez się mamy cieszyć?
Trochę hipokryta z Ciebie, bo jak była plota z Serim, to sam mówiłeś żeby brać innego....
0
xD
Dobrze, że tylko 2h zostały.
3
PSG chce pewnie sprzedać Di Maryje zeby UEFA się nie przyczepila o FFP, szukają frajera na jego kupno i akurat u nas znajdą.
0
Najlepiej jak się czepial gościa ze kosi równo z trawą a om sam jeszcze gorzej wchodził :D
2
Kazdy z niego robi gwiazdę swiatowej klasy a on narazie nie potrafi utrzymać poziomu dluzej niz 2 mecze. Może kiedyś, ale na wielki klub, to jeszcze nie ten format gracza.
22
Zieliński I połowa
8 podan ze skutecznością 67%
0 kluczowych podan
0 dryblingu
Bardzo słabo jak na taką gwiazdę i zbawienie środka pola Barcelony.
1
Zieliński dzisiaj: strata, strata, niecelne podanie, strata, strata...