0

już widzę ich podsumowania finansowe na koniec sezonu i gadka jak ich genialna filozofia przyczyniła się do sukcesu kasy klubowej

2

Kurna chyba fax się zepsuł, bo nie ma transferu...

0

żeby tylko zdążyli...

20

a tu o 23:59 :
Coutinho fichado, Inigo fichado, Seri fichado a później wyłączyłem FM-a

1

Wyjdzie, ale z gotówką napchaną w swoich kieszeniach.

2

Jedza zawsze świetnie grał, Pazdan również, ale dziś to dramat był, jakby wszyscy niestrawność mieli jak Piszczek.

28

Na temat piłkarzy Legii:

"Każdy tak hejtuje tych piłkarzy Legii w kadrze, a ja dzięki nim chodze i żyję pełnią życia.
Było ze mną bardzo słabo miałem wypadek samochodowy leżałem w szpitalu bez jakichkolwiek szans na odzyskanie władzy w nogach - kompletnie ich nie czułem. Dzień przed wyjściem ze szpitala poprosiłem siostrę o włączenie mi telewizora, bo akurat leciał jakiś tam mecz - pierwsze co zobaczyłem to Mączyńskiego ,Jędrzejczyka i Pazdana w koszulce reprezentacji
Wstałem i wyłączyłem TV."

-znalezione w internetach

1

Laporta na bank i pewnie będzie mial największą szanse na wygraną.

0

Spokojnie z takimi wyrokami, ja wierzę że nadal będziemy walczyć o wszystko do końca. Nie ma co się załamywać.

17

To nieźle transfer domknięty xDDDD
https://zapodaj.net/45e962987a49d.png.html

0

Pozytyw, że naprawdę jest duża szansa ich wywalić na zbity pysk.

3

Nie ma szans, żeby Bartomeu nie byl kibicem Realu, przecież to jest taki sabotaż, że glowa mala.

Wywalomy Zubi, bo zrobił dobre transfery, zatrudniony Robert co mu 1 transfer wyszedl i to dzięki temu, ze Prezea Lyonu to ludzki czlowiek i sprzedał praktycznie za darmo.

0

Az dziwne, ze na taką"promocję" się nie zgodzili, kim jesteś i co zrobiłeś z Bartomeu?

0

Wątpię, ze się przyznają do błędu i powiedzą ze są ciency jak sik pająka, będzie jak z Zubim, który nie wiedział czemu prace stracil.

15

Według "Sportu" Robert i Albert Soler mają jutro ogłosić swoją dymisję, ale jakoś nie wierzę, że mają chociaż trochę honoru.

1

Spokojnie Panowie i Panie mamy czas jeszcze :D

2

Wedlug nich to pewnie za dużo xD

3

Jakoś Monaco Tielemansa tanio kupilo, jakoś City Bernardo Silve tanio kupilo, jakoś Juventus bardzo tanio kupil Matuidiego...

Oni są żenujący w tym co robią a właściwie nic nie robią, bo zapłacić klauzule za Paulinho i dac Borussi tyle kasy ile chcieli to zaden sukces.

19

Mieć 222mln + jakiś 100mln kasy klubowej na transfery i nie kupić KLASOWEGO pomocnika, to tylko nasz zarząd tak potrafi...

0

Na szybko: Tak.

21

"Ściągnięmy tylko klasowych piłkarzy"
"Przyjdzie jeden a moze nawet 2 piłkarzy, spokojnie mamy czas"

Co za kłamcy...

1

Tyle znaczy ten Ranking

0

O Matko Boska :o

2

Erikson, Sissoko w ilu oni grają?

1

Tak trzymaj szejku!

0

Oby! Szejku bądź twardy!

1

A to nie ten sam czas? :D

1

Wczoraj cały mecz w srodku boiska gral i zagral świetnie.

1

Na kiedy? xDDD.

0

Fabianski xDDDD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?