D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja wiem, tylko mówię tym co piszą, ze to skrzydłowy.
1
Już gra w Nc+ na 43 kanale.
1
Patrzcie gdzie Lemar schodzi po piłkę, to nie jest typowy skrzydlowy, często jest w środku pola.
8
Zamiast siedzieć w tym biurze i nic nie robić, niech włączą mecz Francja-Holandia i popatrza sobie na Lemara, ale znając życie to im się Giroud spodoba...
0
Martinez klauzula, Lemara chcieli sprzedać za 90mln a Seri jest do wyciągnięcia za 40mln, moze 50.
0
Lepiej by zrobili, jakby dali te pieniądze biednym, jakiś pożytek by byl...
12
Douglas kupiony za 4mln+pensja za siedzenie na trybunach, oddany za darmo będzie, bo nikt go nie kupi.
Ile za ich kadencji, zostało wyrzuconych pieniędzy w błoto, to głowa mała...
1
Niech idzie i oby zagral te 60% spotkan, bo 40 mln przyda się nowemu Prezydentowi na transfery.
1
Czemu Gomesa wypożyczaja i to z opcją wykupu? Przecież Robert mówił, ze on jest świetny i się odblokuje, bo nawet polowy potencjału nie pokazuje. Jednak przestali w niego wierzyć?
10
My:
Kupujemy za 30mln
Sprzedajemy za 0mln
Itd./itp.
0
SuperPolsat chyba.
10
A niech temu szejkowi się tak ropa skończy...
0
Śmieszne, PSG ma w ataku: Draxlera, Di Marie, Cavaniego, Neymara, Lucasa, Goncalo Guedesa (który ma też potencjał) a teraz przychodzi jeszcze Mbappe.
Gdy my szukaliśmy zmiennika ofensywnego, to nikt nie chciał przyjść a tam pchają się wszyscy w ten ścisk.
1
Ciekawe gdzie ten Mbappe będzie grał, chyba na bramce, bo w ofensywie miejsca za bardzo nie ma.
5
Muchą, bo chciałeś sobie pobzykać? xd
0
nie zwolnią, dadzą mu jeszcze rok co najmniej
44
Ty idź lepiej na ten rower.
0
Sądząc po wypowiedziach, to nawet nie wie kto to jest.
A jego argumentem jest to, ze musi być slaby, bo tylko Liverpool go chciał kupić xD
0
Gdzie tu deal na poziomie Paulinho-Verratti?
Byśmy kupili bardzo młodego pilkarza o świetnych umiejetnosciach z dużym potencjałem.
Deal na poziomie Paulinho, to kupno Jesusa Navasaa nie Lemara.
1
Ta a prezentacja juz była przecież miesiąc temu...
1
Jak wyjdzie w pierwszym, to uda kontuzje w 2 minucie.
19
I co hejterzy? Są transfery.
1
Eleven ;)
1
xD
Co to za cyrki, dobrze ze to koniec.
2
Pewnie odejście Cracka Gomesa...
2
przecież to są sabotażyści, narobią kominów płacowych i później takich piłkarzy trzeba trzymać do końca kontraktu, bo nie chcą odejść, kolejny Prezydent będzie miał dużo sprzątania po nich
2
co on odwala właśnie, Jakoś nerwowo jedzie.
Ciekawe czy Marczyński dojedzie, powinien.
0
zarobili 226mln xD
Jak to śmiesznie wygląda, niby zarobili a jednak wszyscy wiem jak.
0
nie ma się co dziwić cenie, teraz już tak będzie,100mln to jak 50-60mln kiedyś.
2
bo są bogatsi, mają większe ambicje, trenerem jest Klopp a nie Rodgers itp.