1

Ja wiem, tylko mówię tym co piszą, ze to skrzydłowy.

1

Już gra w Nc+ na 43 kanale.

1

Patrzcie gdzie Lemar schodzi po piłkę, to nie jest typowy skrzydlowy, często jest w środku pola.

8

Zamiast siedzieć w tym biurze i nic nie robić, niech włączą mecz Francja-Holandia i popatrza sobie na Lemara, ale znając życie to im się Giroud spodoba...

0

Martinez klauzula, Lemara chcieli sprzedać za 90mln a Seri jest do wyciągnięcia za 40mln, moze 50.

0

Lepiej by zrobili, jakby dali te pieniądze biednym, jakiś pożytek by byl...

12

Douglas kupiony za 4mln+pensja za siedzenie na trybunach, oddany za darmo będzie, bo nikt go nie kupi.

Ile za ich kadencji, zostało wyrzuconych pieniędzy w błoto, to głowa mała...

1

Niech idzie i oby zagral te 60% spotkan, bo 40 mln przyda się nowemu Prezydentowi na transfery.

1

Czemu Gomesa wypożyczaja i to z opcją wykupu? Przecież Robert mówił, ze on jest świetny i się odblokuje, bo nawet polowy potencjału nie pokazuje. Jednak przestali w niego wierzyć?

10

My:
Kupujemy za 30mln
Sprzedajemy za 0mln

Itd./itp.

0

SuperPolsat chyba.

10

A niech temu szejkowi się tak ropa skończy...

0

Śmieszne, PSG ma w ataku: Draxlera, Di Marie, Cavaniego, Neymara, Lucasa, Goncalo Guedesa (który ma też potencjał) a teraz przychodzi jeszcze Mbappe.

Gdy my szukaliśmy zmiennika ofensywnego, to nikt nie chciał przyjść a tam pchają się wszyscy w ten ścisk.

1

Ciekawe gdzie ten Mbappe będzie grał, chyba na bramce, bo w ofensywie miejsca za bardzo nie ma.

5

Muchą, bo chciałeś sobie pobzykać? xd

0

nie zwolnią, dadzą mu jeszcze rok co najmniej

44

Ty idź lepiej na ten rower.

0

Sądząc po wypowiedziach, to nawet nie wie kto to jest.
A jego argumentem jest to, ze musi być slaby, bo tylko Liverpool go chciał kupić xD

0

Gdzie tu deal na poziomie Paulinho-Verratti?

Byśmy kupili bardzo młodego pilkarza o świetnych umiejetnosciach z dużym potencjałem.

Deal na poziomie Paulinho, to kupno Jesusa Navasaa nie Lemara.

1

Ta a prezentacja juz była przecież miesiąc temu...

1

Jak wyjdzie w pierwszym, to uda kontuzje w 2 minucie.

19

I co hejterzy? Są transfery.

1

Eleven ;)

1

xD
Co to za cyrki, dobrze ze to koniec.

2

Pewnie odejście Cracka Gomesa...

2

przecież to są sabotażyści, narobią kominów płacowych i później takich piłkarzy trzeba trzymać do końca kontraktu, bo nie chcą odejść, kolejny Prezydent będzie miał dużo sprzątania po nich

2

co on odwala właśnie, Jakoś nerwowo jedzie.
Ciekawe czy Marczyński dojedzie, powinien.

0

zarobili 226mln xD
Jak to śmiesznie wygląda, niby zarobili a jednak wszyscy wiem jak.

0

nie ma się co dziwić cenie, teraz już tak będzie,100mln to jak 50-60mln kiedyś.

2

bo są bogatsi, mają większe ambicje, trenerem jest Klopp a nie Rodgers itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?