D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Benzema xDDDDDDDDDDDDDDDD
4
Całe szczęście, ze jest Benzema.
1
No i poszło w drugą stronę...Juz Ty lepiej nic nie rób
0
W tym momencie żałuję, ze nie ma Romaldo, były by tylko dwie opcje(mur i trybuny)
1
Zrób to jeszcze raz!
5
Nie ma Moraty ani Ramosa, ciekawe kto wcisnie na 2:2 i 3:2
0
Krytykowany Misiaczek strzelił :)
2
Kondogbia!!!!!
1
On tak zawsze wygląda, raz na 5 spotkan ma jakiś przeblysk i da dobre podanie. Taki Fabregas na wiosne w Barcelonie.
0
Bejl i Benzema mnie rozwalaja dziś xD
1
Na głupotę się nie umiera
2
Reakcja po 5 sekundach
2
Dziwne że Monaco się na to zgodzi, bo nic przez rok nie dostaną kasy a tylko wzmocnią rywala za darmo*.
0
Który tylko nie strzela bramek
10
Benzema xDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Oficjalnie: Można włączyć!
19
Moze dlatego, ze kosztowal grosze a nasi Janusze, chcieli to rozłożyć na raty, po czym kupili Douglasa za większą kwotę xD
1
Zubi i Bartomeu: Dziękujemy!
1
Co to jest za pilkarz, to jest niepojęte...
1
Co za Janusz wymyślił to, ze Puchar dają na poczatku sezonu a nie na koniec...
3
Niezły sukces, mecz Towarzyski...To i Munir zagral.
4
Niech się zestarzeje na tej ławce, dobrze wiedział gdzie idzie i że będzie miał ciężko zagrać jeden pelny mecz w miesiącu.
0
Alexis na PO? xD
0
Nie wiem co Belotti jeszcze robi w tym Torino, byłby wzmocnieniem praktycznie kazdego topowego klubu.
A Torino jego pelnego potencjału nie wykorzystuję.
13
Wenger myślał, ze stworzyl jakąś genialną formacje z 5 obrońców a z obroną to tam niektórzy nie mają nic wspólnego.
Środek tworzy: Holding, młody jeszcze dużo nauki przed nim, błędy katastrofalne dziś. Monreal co ze srodkiem mało ma wspólnego i Koscielny jedyne dobry obrońca.
Boki obrony zrobil sobie z Oxlade i Bellerina, gdzie bronienie w ich słowniku nie występują.
Bardzo optymistycznie dziadek Wenger podchodził do tego, ze Klopp nie wykorzysta takiej patologi w obronie.
2
I po co im ten Coutinho jest potrzebny? Żeby wygrywać 5:0 zamiast 4:0?
0
4:0 xD.
4
Zdjęcie w stylu:
"Co tam krzyczysz, biedaku"
3
A on podobno ma kosztować 50mln, muszą z tego skorzystać.