1

Benzema xDDDDDDDDDDDDDDDD

4

Całe szczęście, ze jest Benzema.

1

No i poszło w drugą stronę...Juz Ty lepiej nic nie rób

0

W tym momencie żałuję, ze nie ma Romaldo, były by tylko dwie opcje(mur i trybuny)

1

Zrób to jeszcze raz!

5

Nie ma Moraty ani Ramosa, ciekawe kto wcisnie na 2:2 i 3:2

0

Krytykowany Misiaczek strzelił :)

2

Kondogbia!!!!!

1

On tak zawsze wygląda, raz na 5 spotkan ma jakiś przeblysk i da dobre podanie. Taki Fabregas na wiosne w Barcelonie.

0

Bejl i Benzema mnie rozwalaja dziś xD

1

Na głupotę się nie umiera

2

Reakcja po 5 sekundach

2

Dziwne że Monaco się na to zgodzi, bo nic przez rok nie dostaną kasy a tylko wzmocnią rywala za darmo*.

0

Który tylko nie strzela bramek

10

Benzema xDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Oficjalnie: Można włączyć!

19

Moze dlatego, ze kosztowal grosze a nasi Janusze, chcieli to rozłożyć na raty, po czym kupili Douglasa za większą kwotę xD

1

Zubi i Bartomeu: Dziękujemy!

1

Co to jest za pilkarz, to jest niepojęte...

1

Co za Janusz wymyślił to, ze Puchar dają na poczatku sezonu a nie na koniec...

3

Niezły sukces, mecz Towarzyski...To i Munir zagral.

4

Niech się zestarzeje na tej ławce, dobrze wiedział gdzie idzie i że będzie miał ciężko zagrać jeden pelny mecz w miesiącu.

0

Alexis na PO? xD

0

Nie wiem co Belotti jeszcze robi w tym Torino, byłby wzmocnieniem praktycznie kazdego topowego klubu.
A Torino jego pelnego potencjału nie wykorzystuję.

13

Wenger myślał, ze stworzyl jakąś genialną formacje z 5 obrońców a z obroną to tam niektórzy nie mają nic wspólnego.

Środek tworzy: Holding, młody jeszcze dużo nauki przed nim, błędy katastrofalne dziś. Monreal co ze srodkiem mało ma wspólnego i Koscielny jedyne dobry obrońca.

Boki obrony zrobil sobie z Oxlade i Bellerina, gdzie bronienie w ich słowniku nie występują.

Bardzo optymistycznie dziadek Wenger podchodził do tego, ze Klopp nie wykorzysta takiej patologi w obronie.

2

I po co im ten Coutinho jest potrzebny? Żeby wygrywać 5:0 zamiast 4:0?

0

4:0 xD.

4

Zdjęcie w stylu:
"Co tam krzyczysz, biedaku"

3

A on podobno ma kosztować 50mln, muszą z tego skorzystać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?