9

Ostatnio po słupkach strzelał, ale jak widać gdzie indziej celność znakomita ;)

5

Szkoda, ze takich przyczyn technicznych nie mieli jak nam ten szrot sprowadzali...

Co raz bardziej ten zarząd się kompromituje.

0


>Transfer bezsensowny za dużą kase
>Do kupienia fajny zawodnik za rozsądne cenę

Jak myślisz co wybierze Bartomeu i jego brygada?

20

Willian idealny profil pilkarza dla Bartomeu:
-ma 29 lat
No i to wystarczy.

0

Stwierdzony: Braki mózgowe

4

Jestem pewien, że to oni namówili Dembele aby nie pojawił się na treningu, bo mu wmówili że są mistrzami negocjacji i zamkną ten transfer w 2h. A chłopak ma teraz klopoty, bo jak go nie kupimy, to on jest w Borussi spalony, nawet przeprosiny nie pomogą...

A swoją drogą tydzień temu mówili, ze tranafery juz na ostatniej prostej a tu ani widu ani słychu.

49

Agent Seriego:
"Byliśmy dogadani z Barceloną w sprawie kontraktu, wczoraj przyjechali do Nicei i powiedzieli, że rezygnują z powodu technicznych. Coś bardzo rzadkiego."
[Viva Barca FB]

Co za patologia...

0

Wierzysz w to? Przez tyle czasu nie wzmocnili obrony, to teraz by to zrobili? Znowu by jakiegoś napastnika kupili

4

Bo pewnie caly czas byl w środku?

4

3:1 już, cena wzrosła do 100mln

0

Też tego nie rozumiem, dostaliby duzo kasy a lukę po Cou można wypełnić, bo to nie jest pilkarz nie do zastapienia.

0

David Luiz nie byl pilkarzem kluczowym i niezastąpionym dla PSG, więc go puścili bez bólu a Coutinho nie chcą puścić od 2 miesięcy, nie wierze ze w ostatnim dniu by się złamali i go puścili

0

Szkoda, ze tak chętnie z Paulinho nie zrezygnowali...

13

Jak już myślę, ze nic gorszego nie wymyślą, to jednak mnie zaskakują
Przeciez Parejo, to przez caly sezon gral tak jak Seri w najgorszych swoich wystepach.

4

Niemiecki Jędrzejczyk xD

10

Mundo Deportivo(wtorek rano):
"Seri dziś rozegra swój ostatni mecz w barwach Nicei"

Mundo Deportivo(Po meczu z Napoli)
"Nie dla Seriego"

Wybitne dziennikarstwo!

28

Łączcie siły z Laporta i wywalicie tych nieudaczników na zbity pysk

4

Messi może jest spokojny, ale gdy on coś powie, to wszyscy za nim pójdą.

34

Pewnie każdy tam beke z nich ma a oni uważają, że są świetni.

Szkoda, ze Messi publicznie tego nie powie, bo socios by w 5 minut podpisy zebrali.

Laporta miał swoje wady, ale mial dobry kontakt z zawodnikami a z Bartomeu? Po tym co słychać w mediach, to nikt ich nie chce tu.

0

Po choinke ten Di Maria? Zakladam jakis klub graczy 29+ ? I tak go nam nie puści szejk.

0

Z 5 komentarze niżej od BarcyInfo (RAC1/Gerard Romero)

2

Widzę, że wreszcie tyłki podniesli i pojechali coś załatwić osobiście a nie przez "naszą klasę"...

57

Pociesze was: Za nieco ponad tydzień kończy się ten cały cyrk a Benedito zbiera podpisy.
Mam nadzieję, że to ostatnie okienko transferowe z tymi geniuszami na czele (Bartomeu i Robert)

0

Okej, ja bym więcej nie dal za niego, jak nie przyjmą to niech się walą.

0

Kierunek dobry, bo mają dużo zawodników techniczny w zespole, Samper powinien pasować, na pewno lepiej niż do drewnianej Granady.

0

Po tym wszystkim, to skłaniam się ku 2 opcji

2

Mamy Paulinho i Gomesa!
Całe szczęście, że ich nie odrzucili...

3

Według Mediów:
Zarząd chciał kupic Seriego ze względu na opinie przeczytane na Twitterze, ale po meczu z Napoli jednak postanowili zrezygnować z jego kupna.

Jeśli to prawda, to ten zarząd jest nienormalny, już jest, ale to będzie kwintesencją ich głupoty.

1

Co odwalil? Jest 23 Sierpnia a nadal nie mamy 2-3 zawodników do pierwszego składu i masę niepotrzebnych zawodników w klubie, którzy będą się zapoznawać z trybunami i pobierać gigantyczną pensję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?