D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ostatnio po słupkach strzelał, ale jak widać gdzie indziej celność znakomita ;)
5
Szkoda, ze takich przyczyn technicznych nie mieli jak nam ten szrot sprowadzali...
Co raz bardziej ten zarząd się kompromituje.
0
>Transfer bezsensowny za dużą kase
>Do kupienia fajny zawodnik za rozsądne cenę
Jak myślisz co wybierze Bartomeu i jego brygada?
20
Willian idealny profil pilkarza dla Bartomeu:
-ma 29 lat
No i to wystarczy.
0
Stwierdzony: Braki mózgowe
4
Jestem pewien, że to oni namówili Dembele aby nie pojawił się na treningu, bo mu wmówili że są mistrzami negocjacji i zamkną ten transfer w 2h. A chłopak ma teraz klopoty, bo jak go nie kupimy, to on jest w Borussi spalony, nawet przeprosiny nie pomogą...
A swoją drogą tydzień temu mówili, ze tranafery juz na ostatniej prostej a tu ani widu ani słychu.
49
Agent Seriego:
"Byliśmy dogadani z Barceloną w sprawie kontraktu, wczoraj przyjechali do Nicei i powiedzieli, że rezygnują z powodu technicznych. Coś bardzo rzadkiego."
[Viva Barca FB]
Co za patologia...
0
Wierzysz w to? Przez tyle czasu nie wzmocnili obrony, to teraz by to zrobili? Znowu by jakiegoś napastnika kupili
4
Bo pewnie caly czas byl w środku?
4
3:1 już, cena wzrosła do 100mln
0
Też tego nie rozumiem, dostaliby duzo kasy a lukę po Cou można wypełnić, bo to nie jest pilkarz nie do zastapienia.
0
David Luiz nie byl pilkarzem kluczowym i niezastąpionym dla PSG, więc go puścili bez bólu a Coutinho nie chcą puścić od 2 miesięcy, nie wierze ze w ostatnim dniu by się złamali i go puścili
11
W końcu się przyznał:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/20988444_1574593442603697_1537837407823239307_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=65bbdb61606af23dda52ab791995489c&oe=5A312428
[Stajnia Dissblastera]
0
Szkoda, ze tak chętnie z Paulinho nie zrezygnowali...
13
Jak już myślę, ze nic gorszego nie wymyślą, to jednak mnie zaskakują
Przeciez Parejo, to przez caly sezon gral tak jak Seri w najgorszych swoich wystepach.
4
Niemiecki Jędrzejczyk xD
10
Mundo Deportivo(wtorek rano):
"Seri dziś rozegra swój ostatni mecz w barwach Nicei"
Mundo Deportivo(Po meczu z Napoli)
"Nie dla Seriego"
Wybitne dziennikarstwo!
28
Łączcie siły z Laporta i wywalicie tych nieudaczników na zbity pysk
4
Messi może jest spokojny, ale gdy on coś powie, to wszyscy za nim pójdą.
34
Pewnie każdy tam beke z nich ma a oni uważają, że są świetni.
Szkoda, ze Messi publicznie tego nie powie, bo socios by w 5 minut podpisy zebrali.
Laporta miał swoje wady, ale mial dobry kontakt z zawodnikami a z Bartomeu? Po tym co słychać w mediach, to nikt ich nie chce tu.
0
Po choinke ten Di Maria? Zakladam jakis klub graczy 29+ ? I tak go nam nie puści szejk.
0
Z 5 komentarze niżej od BarcyInfo (RAC1/Gerard Romero)
2
Widzę, że wreszcie tyłki podniesli i pojechali coś załatwić osobiście a nie przez "naszą klasę"...
57
Pociesze was: Za nieco ponad tydzień kończy się ten cały cyrk a Benedito zbiera podpisy.
Mam nadzieję, że to ostatnie okienko transferowe z tymi geniuszami na czele (Bartomeu i Robert)
0
Okej, ja bym więcej nie dal za niego, jak nie przyjmą to niech się walą.
0
Kierunek dobry, bo mają dużo zawodników techniczny w zespole, Samper powinien pasować, na pewno lepiej niż do drewnianej Granady.
0
Po tym wszystkim, to skłaniam się ku 2 opcji
2
Mamy Paulinho i Gomesa!
Całe szczęście, że ich nie odrzucili...
3
Według Mediów:
Zarząd chciał kupic Seriego ze względu na opinie przeczytane na Twitterze, ale po meczu z Napoli jednak postanowili zrezygnować z jego kupna.
Jeśli to prawda, to ten zarząd jest nienormalny, już jest, ale to będzie kwintesencją ich głupoty.
1
Co odwalil? Jest 23 Sierpnia a nadal nie mamy 2-3 zawodników do pierwszego składu i masę niepotrzebnych zawodników w klubie, którzy będą się zapoznawać z trybunami i pobierać gigantyczną pensję