D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciekawe jak klauzula, Dembele powinni wpisać miliard i tak wszystko podpisze co będzie miało herb Barcelony, nie ma innego wyjścia.
1
No a nie? Od 2 tygodni nie trenuje z Borussia, wyjechał do Francji.
10
A Dembele ma gdzieś to wszystko i na wakacjach sobie gra w Mario Kart:
https://zapodaj.net/eeab0c137021a.png.html
2
xD.
0
Konarski...
1
Najśmieszniejsze jest to a raczej smutne, że to Arka najlepiej się prezentowała i odpadła pechowo w oststnich minutach.
Siła Polskiej Ligi, ciekawe czy za mojego życia w koncu się doczekam jakieś solidnej druzyny.
0
W Europie nie ma już słabych drużyn :D
Co za kompromitacja...
0
No, bo jakby Xaviego wrzucić do takiej Nicei, to by wygrywali LM...
19
Konferencje Borussi, to organizuję ten sam organizator co konferencje Verrattiego?
0
Jednak nie Celtic, coś się zepsuło
8
Pewnie Celtic będzie :D
Dawno ich nie było z nami w gupie
1
Ubaw po pachy...
1
No świetny jesteś! Nie ma jak porównywać cofnietego rozgrywającego do skrzydlowego...Brawo!
Ale Cię pieczę ten Seri...
32
Kupujemy zawodnika, który jest lepszym pilkarzem od Neymara gdy do nas przychodzil, ograny i pokazujący swoje umiejętności przeciw topowym drużynom. Jeśli nic mu nie odbije, zaaklimatyzuje się w drużynie i będzie uczyl się od Messiego jak to robił Brazylijczyk, to możemy mieć wielką pociechę z niego.
4
Brat wstawia Vamos i barwy Barcelony, od tak by sobie tego nie wstawial, no chyba ze na wakacje jadą.
7
XXI Wiek, a ludzie nadal wierzą ze wikipedia to jakaś wyrocznia i wszystko wie.
1
bo to Wacek jest
0
Raczej bym się nie martwił o jego klauzule, chlopak tyle zrobił aby tu przyjść, więc wątpię ze bedzie chciał odejść.
2
O cholera Bartomeu negocjuje, to spodziewajmy się z 200mln i Messi na wymiane.
2
Jeśli by się rozwijał jak teraz, to się zwróci, ale boję się ze coś moze pójść nie tak i będą to wywalone pieniądze w błoto.(Po raz kolejny)
0
Przecież już podobno sie z kolegami pożegnał
3
Ta... nie uwierzę dopóki nie ma oficjalki, już miała byc prezentacja przed Pucharem Gampera, później po itd.
28
Ja to nie rozumiem, czy my naprawde jesteśmy takimi Januszami biznesu, czy nikt nas nie lubi.
Atletico kupiło Jacksona Martineza za 37mln, okazał się kompletnym niewypałem, zagral w sumie 22 mecze i strzelił tylko 3 bramki. Atletico go sprzedało i jeszcze na nim zarobili, bo odszedl za 42mln..
A my Turanowu chcemy dac kartę do ręki...
14
Przecież Di Maria i Parejo to nie Francuzi?
0
Ponieważ Barcelona i Real nie mogą grać tego samego dnia, więc muszą być w innym przedziale grupowym.
0
Nie tylko Ciebie, został tydzień a nie zanosi się na to aby ten plan A przyszedł, pewnie będzie plan Z(Roberto poradzi sobie i na skrzydle, do środka pola Ter Stegen, bo dobrze gra nogami)
0
Przecież ten szejk powiedział, ze Di Maria zostaje, co oni wymyślają znowu.
3
Przeprasam, ze co? Mózgi? Od paru lat ich nie używają albo nie mają.
0
Jutro.
0
Podali powód, ze "przyczyny techniczne", o choinka z tym chodzi to nie wiem.