2

przecież ściągnęli Paulinho, według nich to była alternatywa dla Włocha...

7

ten Odszedł to jakiś ciekawy zawodnik, na wszystkich pozycjach zagra, może on do Barcy, Robert i Bartomeu lubią piłkarzy co zagrają na kilku pozycjach :p

4

nie ma szans, nie zostaniemy z 3 obrońców, bo my nikogo nie kupimy na ŚO

29

ooo darmowa, więc zarząd się zgodzi...Propozycja do zaakceptowania w ich stylu.

0

City chyba przechodzi na taktyke samych ofensywnych zawodników, gdzie oni ich pomieszczą

13

Jak Robercik dawno go skreślił, bo to nie piłkarz o charakterystyce jakiej potrzebujemy xD

5

co Ty, oni za sto lat by na taki pomysł nie wpadli, do samego końca będą robić dobrze Liverpoolowi a oni będą odrzucać oferty.

0

tylko, że my nie gramy typowym ŚPO a cofnięcie go głęboko i dać mu zadania defensywne to marnowanie potencjału.

3

tylko ta oferta musiałaby być na poziomie 200mln, Chelsea by go nie puściła, byłaby telenowela gorsza niż z Dembele i Coutinho.

0

Jeśli Liverpool nikogo nie kupi dziś, to raczej jutro nie pozbędą się Coutinho, takie moje zdanie.
Chyba, że Oxlade to ma być zastępstwo Coutinho.

0

z jakieś 2h temu, teraz pewnie w Londynie już jest

2

xD
Co ma Mahrez do Coutinho? Ten zarząd naprawde jest tak ograniczony?

1

Nie no, zaraz znajdą jakiegoś 26 letniego cracka z Brazylii, kupią za 100mln, dadzą pensję na poziomie Messiego na 5 lat i powiedzą, ze to zawodnik o profilu jakiego nam brakowalo.

0

Arsenal, oni zawsze po wszystkich idą, każdego mogli mieć a nic z tego nie wychodzi.

1

To jednak Lemar nie taki słaby, bo już chcą go 2 kluby z Anglii (a właściwie chcialy) xD

0

Helena mam zawał...

0

Coś mi się zdaje, że Turan zostanie i będziemy mieli najdroższego pilkara w utrzymaniu, który będzie siedział na trybunach.

1

Za 5 minut, ktoś zdementuje itd.

1

Okej, Mahrez spoko jeśli na ławkę, taki rezerwowy się przyda, lepiej taki niż płakać, ze nie mamy lawki, ale nadal potrzebujemy pomocnika klasy światowej.

3

Można tanio i dobrego zawodnika kupić? Można.

Jeśli z głową będzie u niego wszystko w porządku, to zastępstwo Walkera idealne.

1

Za ile Dougals? 60-70mln?

53

Podanie się do dymisji.

30

Ale gościa szanuję, cała prawda, bez owijania.
Kontrowersyjne o Coutinho, ale to nieprawda? 160mln za gościa, który jest naprawdę dobry, ale nie jest kosmita przecież. A taka kwota to przesada.
To, ze rynek zwariowal nie znaczy, że mamy dołączyć się do tej chorej sytuacji i przepłacać, bo Liverpool nie chcę sprzedać.

0

No chyba, że tak, nigdy nie widziałem go w roli środkowego pomocnika.

0

Takie coś pomiedzy, a'la Messi, nie jest przyspawany do pozycji i często się pojawia w różnych sektorach boiaka.

0

Przecież mówicie, ze Coutinho to srodkowy pomocnik, to co ma do niego skrzydlowy?

13

Idzie do Barcelony, pozniej jednak zostaje w Liverpoolu i tak milion pięćset razy.

0

Tylko on ma niewiele do powiedzenia, jeśli Liverpool chcę go trzymac na siłe, to go nie puszczą.

0

Fejk podobno to byl.

Reporter: Co sądzisz o braku najlepszego piłkarza na świecie?
Kondogbia: Nie wiedziałem, że Messi gra w Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?