3

@SuperPatsonFCB Brozović to sprawdzony piłkarz na arenie międzynarodowej, dobrze broni i potrafi rozprowadzić piłkę.
Zubimendi jest nadal daleko do klasy Brozovica.

0

@Cotutajsiedzieje Neymar prowadzi się jak emeryt, Messi za oceanem. Z kim on ma grać w PSG?
Poza kasą jest też ambicja sportowa, kiedy wyżej wymieniona dwójka była u jego boku mógł myśleć o triumfie w LM, przynajmniej nie byli bez szans.
Obecnie co on może wygrać z klubem z Paryża? Puchar Francji? Za to złotej piłki nie dostanie.
Bardziej niż kiedykolwiek może być zmotywowany do opuszczenia Francji na rzecz Realu w którym klaruje się mocna i już doświadczona ekipa. Z klubem ze stolicy Hiszpanii będzie mu bliżej do nagród indywidualnych, to znacznie bardziej medialny klub, lepiej prowadzony i gwarantujący poziom sportowy na najbliższe lata. Pieniądze też dobre zarobi.

1

@macio_944 Musiała mu wpaść w oko skoro dalej ciągnie temat.

2

@Bykunn Rosół z gołebia? Top.

3

@daniel32778 Gavi zagoni dziadka do roboty.

0

@Rewolucja123 Jeszcze kogoś sprowadzą, za dużo propagandy niejakiego Jarka S czytasz.
Na rynku nadal jest Brozović i jeszcze pewnie kilka ciekawych nazwisk.
Okienko jeszcze się nie zaczęło.

0

@lucca87 wątpię żeby Barca miała kasę na nadal niepewne inwestycje w sytuacji kiedy na dwóch pozycjach nie mają ani jednego piłkarza na już.
Prawa obrona i defensywny pomocnik bez nominalnego zawodnika w klubie który chce grać w LM. Trochę to parodia.

1

@Tomo1989 To kiedy to jezioro przenoszą i gdzie podpisać? Ponton już mam.

0

@paweldunajecfcb Dementi. U mnie nie było jeszcze dnia z temperaturą powyżej 25 stopni w tym roku. Nie licząc tego tygodnia kiedy to lało, jest zimno i sucho. Stepowa pogoda.

0

@lucca87 Brozović dałby radę, ale do niego trzeba brać kogoś na zmianę. Ze zdrowiem u chorwata bywa krucho.

0

@arasz1819 nie no Czesio nawet Lewego przekonał że jest drewnem i nie potrafi piłki przyjąć.
Biedak nie mógł klątwy zdjąć prawie pięć miesięcy.

0

@ranger3120 Nie prawica, nie liberał, nawet żaden faszysta Kowboj @Comentateiro to normalny komunista


1

@BorzyKrzys Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale od początku czytałem informacje o powiązaniu sprawy z narkotykami, podobno konkretnie chodziło o haszysz.
Rzekomy przyjaciel, a raczej oprawca, to miał być jej diler, a jej chłopak doskonale wiedział po co idzie, zresztą były informacje że został wezwany na przesłuchanie po przejrzeniu treści wiadomości na telefonie ofiary.
Mam swoją teorię co do tego dlaczego dziewucha raczyła się sama winem przed spotkaniem z dilerem ale zachowam dla siebie.

1

Mejweny w formie.

0

@partymaker W klubowych biurach portiera zmienili.

2

@cris2706 Nie lubię takich tragedii komentować ale muszę wskazać na pewne błędy logiczne w Twoim poście.
Ta dziewczyna też była w związku i również wybrała kameralne spotkanie odjeżdżając z jednym z podejrzanych.

0

@Emhyr Za trzy lata będzie z nich dobra drużyna.

1

@Kuba_1 to fakt, nikt im jeszcze Koemana nie podłożył.

17

Gitara, Lewy go jeszcze zdąży podszkolić w strzelaniu i pokaże kilka sztuczek. Młody w zamian da kilka lekcji samby Ance.

0

@Kuba_1 Lang, Gakpo i Malen z tej trójki tylko Gakpo przekroczył liczbę 10 goli w tym sezonie tylko dlatego że pół sezonu grał w holandii.
Trochę przypominają sytuację kiedy w Barcelonie grał Abde, Jutgla i De Jong. Można, tylko kto to będzie oglądał i o wyniki ciężko.

0

@Kuba_1 W ofensywie bieda aż piszczy.

0

@Jonyx Bez odejść z klubu nie będzie transferów.
Wszyscy to więdzą w Europie i kluby będą ten fakt wykorzystywać w negocjacjach zbijając cenę za naszych asów pokroju Dest czy Lenglet.

6

@DaPidejpi Chcą tolerancji dla swoich wybryków za które w przeszłości zamykano w zakładach zamkniętych.
Społeczeństwo dawno temu rozwiązało rzekomy problem, nikt się nie wtrącał w Twoje życie tak długo jak się z tym nie obnosiłeś.
Wiadomo że były wyjątki i w pewnych kręgach byli skreśleni, w niektórych kulturach delikatnie mówiąc nie byli i nie są mile widziani. Jednak rozmawiamy o cywilizowanym świecie.

1

@betonito Jego sprawa, rok temu rozwiązał kontrakt i jako piłkarz rywala zza miedzy będzie gnoił bramkarzy z drugiej ligi.

11

@adamLeo66 Stosunek? A i owszem.

3

@Comentateiro A ja lubie konkretne i uczciwe dziewczyny. Tylko te z kamerek to mnie niespecjalnie interesują.

0

@doc Niech ktoś to chuchro na siłownie zaprowadzi.

0

@Medium Sergi Roberto za 30 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?