Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bananowysong Diaz to może być Pan pilkarz za dwa, trzy lata. Amrabat prezentuje pewien solidny poziom już teraz. Taka subtelna różnica.
W kadrze nie ma ani jednego piłkarza o defensywnym usposobieniu na tej pozycji i trzeba zawodnika na już.
Optymalnie byłoby sprowadzić obu i młodego wysłać na rok czy dwa do portugalii na ogranie, ale to raczej w grę nie wchodzi. Tebas czuwa nad wydatkami.
1
@koksik2700 Wylewka betonowa, łatwiej sprzątać, gryzonie będą miały trudniej się zagnieździć. Trzeba stosować ściółkę tak czy inaczej.
Kury lubią spać na wysokości więc trzeba im zorganizować grzędę. Nawet prosta drabinka z kilku żerdzi zda egzamin.
Do tego miejsce gdzie się będą niosły, dla Twojej wygody zbierania jaj i w trosce o to żeby były czyste, coś na wzór kilku półek, koniecznie wyścielanych słomą bądź sianem wtedy chętniej tam zaglądają.
No i przede wszystkim miejsce na wybieg, im więcej tym lepiej. Do tego z głowy koszenie trawy na tym obszarze.
0
@ObiwanKenobi pewnie wchodzą stąd te drobne ruchy jak z tym młodym Senegalczykiem.
0
@kakusus Gundogan, Roque i nowy dm razem nie zarobią tyle co wyniosła oferta dla Leo, mimo to gaża od Barca wyglądała śmiesznie przy ofertach z Miami i nie wspominając o Arabii.
Poza tym nadal są daleko od nowych zakupów. Wszyscy na świecie dzięki Tebasowi wiedzą że Barca musi sprzedawać i będą odwlekać w czasie negocjacje licząc że Barca zejdzie z wymaganiami, a zapewne nie będzie miała wyjścia.
To będzie długie okienko a przez zwłokę pewnie ucieknie nam dwa, czy trzy nazwiska.
0
@Bart1 Roberto 1/3 sezonu na L4, 1/3 ławka a reszta to łapanie ogonów.
Nie będzie miał wiele okazji do biegania z opaską.
1
@KrwawiaceoczyVEB Riad najpewniej odejdzie na wypożyczenie, podobno mają zainteresowanych.
Jak chce zrobić karierę w dorosłej piłce to czas pozwiedzać i zagrać sezon lub dwa na peryferiach.
Jak udowodni charakter i umiejętności na wyższym poziomie to może będzie z niego pożytek.
Nic Barcelonie po obrońcy bez doświadczenia i z perspektywą na grzanie ławy.
0
@Herato Jeżeli ma nie zagrać przez cztery kolejne sezony w el classico to proszę.
0
@Emhyr https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/news/57932699.amp
Nie mogę znaleźć artykułu który kiedyś czytałem a był dużo konkretniejszy w tej sprawie.
Pewnie wyparował bo " mówić o tym to niedobra jest"
4
@xvcWinterSoldier Po czym dwa sezony grał srakę plącząc się Messiemu pod nogami.
5
@FcPortoFan1999 najlepszym obrońcą City wybrano Romelu Lukaku.
1
@clyde o ludu kochany.
0
@dominiczek12 na apple tv+ jest dobry "Silos". Często można trafić na promocje z miesiącem czy dwoma gratis.
Swoją drogą to moje ulubione VOD które warto miewać od czasu do czasu. Może nie robią tam dużo materiałów, ale za to seriale stoją na naprawdę wysokim poziomie produkcyjnym i aktorskim.
PS myślałem ze podrzucę link z dwoma miesiącami subskrypcji gratis, ale promocja zakończyła się 2 czerwca.
0
@Emhyr spłacają, owszem. Jednak to nadal ponad miliard euro.
Kolejne 1,5 miliarda to nowy stadion ale to osobna historia i jego spłata to już kwestia osobnej umowy.
0
@Emhyr Problem Barcy to duże zadłużenie. Dopóki tego nie zredukują to la liga będzie rzucać kłody pod nogi.
0
@kuz Fatiego też bym nie skreślał. Chłopak ma 20 lat i był prawie dwa sezony poza piłką. Potrzebuje czasu, poza tym i tak nikogo nie ma na jego pozycji.
Jedyny problem Fatiego to wysokość kontraktu która neguje niezwykle ważny czynnik cierpliwości w jego przypadku. Jeżeli wykaże się dyscypliną i cierpliwością w pracy nad sobą to nadal materiał na gracza dla którego ludzie przychodzą na stadion.
3
@kuz Raphinia nie zasłużył na umieszczenie jego skromnej osoby w tym zestawieniu.
Jego cegiełka dołożona do mistrzostwa zwłaszcza zaraz po mundialu nie jest bez znaczenia.
0
@Sysia11 CA 2024 zaczyna się w czerwcu. Zimowa przerwa na dobre mu wyjdzie.
1
@FcWiciu Jeden i drugi lubi zaczynać wakacje w lutym.
0
Moja szklana już o tym doniosła https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12742682#comment-12742704
1
@Limit_l3ss Oferty Barcy to pewnie 10 procent tego co dostał z Arabii i myślę że w Miami rozmowa była o podobnej kwocie skoro Apple i Adidas bezpośrednio włączyły się do tej operacji oferując Leo procent od zysków ze wzrostu liczby subskrybentów na platformie ze strumykami meczów.
0
@Nazio87 jak nie Leo to chociaż Leao.
0
@P33ck Aouar to dobry chłopak, ale nie ma kulek na dużą piłkę.
1
@Wizz777 skąd pomysł że trzeba szukać złego. Kwestia Interu Miami przewija się od dawna. Trzeba zdać sobie sprawę że Messi jest już coraz bliżej końca kariery, mimo swojej klasy czasu nie oszuka i zostało mu góra trzy, cztery sezony zanim ciało da o sobie znać.
Do tego ma rodzinę i zrozumiałe że chce sprawę ewentualnej przeprowadzki domknąć przed startem sezonu.
Są jeszcze kwestie finansowe w których Barcelona nie jest w stanie konkurować, do tego nadal nie ma rzetelnej informacji jak dużo Barcelonie brakuje do rejestracji Messiego ilu jeszcze piłkarzy musi odejść.
Dobrze byłoby zobaczyć Messiego w koszulce Barcy, ale realia są takie że to nie do końca się spina w jedną całość i za dużo tu niewiadomych.
Nadal nie ma jasności czy będzie wola z obu stron na zamknięcie teansferu do Barcy "za wszelką cenę". Nie zapominajmy o La Lidze która rzuca co chwilę kłody pod nogi narzucając dość mocno wyśrubowane wymogi finansowe zupełnie negując korzyści z wizerunkowe z gry zawodnika jak Messi.
Jestem ciekaw jak to się rozstrzygnie ostatecznie ale jak pisałem wyżej szanse na powrót Leo są mizerne z wielu przyczyn a najpoważniejsza przeszkoda to finanse.
0
@arasz1819 Ja bym najchętniej to całe partyjniactwo wysłał do gułagu, od lewej do prawej.
Problem jest taki że na miejsce każdej cwanej gnidy w strukturach partyjnych jest setka następców w kolejce. Trzeba by urządzić świniobicie większe niż to przy okazji ASF.
0
@clyde bądźmy szczerzy, obok takiej oferty jaką mają od szejków trudno przejść obojętnie.
0
@AFA90 Viniemu spadnie głowa wraz z odejściem Benzemy.
0
@Rhaan Cyrk to będzie dopiero w poniedziałek jak Tebas ogłosi że potrzebują więcej czasu na zatwierdzenie planu finansowego bo im się dwieście euro nie zgadza.
Messi i Gundogan nie będą wiecznie czekać. Co jest zupełnie zrozumiałe.
1
@tristan87 póki co to afera nakręcona przez mejwenów. Choć sam fakt że ktoś może takie zgłoszenie brać poważnie pod uwagę to już niezły cyrk.
Jeżeli faktycznie zostanie odsunięty od sędziowania finału to Marciniak powinien szykować pozew o zniesławienie, który bez trudu wygra, a ta fundacja niech buli kasę przez 10 kolejnych pokoleń.
0
@Comentateiro https://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/USA-na-skraju-bankructwa-Negocjacje-ws-limitu-zadluzenia-utknely-w-martwym-punkcie-8544048
0
@Kapiczek do fanklubu się zapisał?