Dalhi
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kylian7 Chciałem mu pomóc i napisałem raz co myślę. Strzelil focha i usunęli mi post.
Zakładajac że w tym co pisze jest 10 procent prawdy, choć przyznam że nie czytam większości wpisów, raz że nie mam czasu a dwa muszę dbać o swoje zdrowie psychiczne, to musi dostać kopa w dupę od życia sam.
Wtedy może przejrzy na oczy. Dopóki tak się nie stanie, olać.
0
@Crystalline Figo odszedł do Realu w 2000 roku.
0
@Emhyr Słowo "contusion" oznacza stłuczenie. Prawdopodobnie pokuśtyki parę dni i do roboty.
Trzeba zaczekać jeszcze na oświadczenie po badaniach o ile konieczne.
4
@Gaz wczoraj kilka eazy prychnąłem śmiechem z naszej gry ofensywnej. To jeden z przykładów, Lewy i Roberto mieli podobne akcje.
MU zasłużył na awans i tyle. Przed Barcą jeszcze duzo pracy, ale jest dużo młodzieży i trzeba cierpliwości. Takie są realia.
0
@Medium "17% wyników testów DNA wykonywanych w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. wyklucza biologiczne ojcostwo"
Strzelam śmialo że jest to między 15 a 20 procent, choć mówi się o 10.
0
@19Riki20 Co wydarzy się w Vegas, zostaje w Vegas.
2
@Marti33 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12763183#comment-12763188
@kamyk_23 wzywany do tablicy.
8
@esem91 Nie bez powodu zakończył karierę na haśle "życie jak w Madrycie".
1
@Emhyr Dobry mecz, nawet bardzo dobry do oglądania
Trochę szkoda wyniku i urazu Pedriego, ale trzeba pamiętać że po drugiej stronie też grała bardzo solidna drużyna.
Ławkę mają skromniejszą od nas, jak wróci Busi i dojedzie Frenki i Kessie to wynik nadal otwarty.
Tylko niech Lewus zacznie te piłki przyjmować. Od niego należy oczekiwać impulsu w takim meczu jaki czeka Barcę za tydzień. Bez wymówek.
1
@Antimadridista_WR z Messim pograją w Miami.
10
@Antimadridista_WR Tak grał za Koemana że debiutował u Xaviego.
Mniejsza o to, wygląda że chłopak nie zrobi kroku w stronę pierwszej drużyny.
Swoją drogą ktokolwiek z obecnej rezerwy ma szansę ? Chyba nie ma nikogo kto by się na tyle wyróżniał, a kolejna gwiazdka w postaci Lamine Yamala ma 15 lat i długa droga przed nim.
3
@BulaKG Szkoda że kisił się w Atleti tyle czasu, to niesamowicie kreatywna 10.
0
@Rl9k1nG Bywałem lata temu na Ukrainie, to było jak do podróż w czasie do polski dzieciństwa.
Wszędzie dookoła zapijaczone mordy, co krok ktoś próbował wyłudzić haracz, a o łapówkach na wjeździe i wyjeździe nie wspominam nawet. Nie bez powodu ten kraj jest jaki jest choć startowali z wyższego pułapu niż Polska po upadku ZSRR.
1
@Slazzy Zmień hasło na stronce MS do swojego konta, usuń tamtą konsolę. Powinni go wylogować i poprosić o nowe dane do logowania
Daj znać czy działa.
0
@Faro w zasadzie nic ale nie mogłem się powstrzymać przed wbiciem szpilki w naszego byłego szkoleniowca.
Nie spodziewam się Kessiego w wyjściowym składzie na Villareal. Xavi wystawia go wyżej, a tam pewne miejsce mają Gavi i Pedri i oni zaczną.
Jako że nie ma Busiego to będziemy pewnie grać 4-3-3. Możliwe że wyjdzie Fati i Raphinia na skrzydłach.
Przeciwko MU prawdopodobnie zagramy z Gavim jako fałszywym skrzydłowym i w środku Kessie z Pedrim a za nimi Frenkie.
0
@Faro Setien może wpadnie do szatni po autograf Gaviego.
0
@konraden
Posłuchaj co naukowcy mają do powiedzenia na temat klimatu.
2
@Dironixu Zrób badania krwi, tylko konkretne, i idź z tym do lekarza. To podstawa.
Poza tym trzeba zrobić rachunek sumienia. Nie wiem jaką masz pracę, podejrzewam że jest sporo stresu, być może warto zastanowić się nad czasem przed ekranem i wieczorem odstawić to na rzecz książki. Jeżeli tego brakuje to warto się zmęczyć wieczorem lub w ciągu dnia, ćwiczenia, bieganie czy inne aktywności. Zależy od czasu i upodobań.
Na start trzeba sprawdzić czy ze zdrowiem i hormonami jest wszystko w normie. Bez tego niewiele można podpowiedzieć
0
@sonek sezon w MLS zaczyna się na przełomie lutego i marca.
2
Niech on się weźmie do roboty bo odstaje fizycznie.
1
@bartas97 jeżeli masz u nich telewizję satelitarną i dodatkowo chcesz wykupić canal plus online to musisz to zrobić na inny adres email.
Nie wiem czy to ten przypadek, ale tego nawet ich konsultanci nie wiedzieli kiedy pół roku temu korzystałem z ich oferty promocyjnej.
1
@kamyk_23 https://www.google.com/amp/s/metro.co.uk/2018/05/23/naked-cleanings-dark-underworld-of-masturbating-fondling-and-pressuring-young-women-into-sex-7551485/amp/
29
@kamyk_23 W przypadku art. 204 par. 1 i par. 2 (nakłanianie do prostytucji, czerpanie z niej korzyści sąd ma orzekać karę pozbawienia wolności w wysokości od 5 do 15 lat (obowiązujące kary to do pięciu lat pozbawienia wolności w przypadku nakłaniania i do 10 lat w przypadku czerpania korzyści).
0
@Kengo Dobrana para.
1
@IronSanHybrid widziałem kawałek "The Suicide Squad" żenujące g...o.
2
@Rust_Cohle Dobrze go wychowaj, to ojciec go kiedyś odwiedzi.
0
@Encore Araujo będzie miał godnego rywala.
3
@LS Nie bezpośrednio, ale związek jest w przypadku nadużywania obu zdobyczy technologii.
O tym ze media społecznościowe robią siano z mózgu to nawet nie ma co się spierać, ale na głupotę sie nie umiera... Zazwyczaj.
Natomiast długie godziny spędzone przed ekranami nikomu nie służą w dłuższej perspektywie. Jak się wychowywałem to grubasków wśród rówieśników znałem niewielu, a były to jedynie uwarunkowania genetycznie bądź byli w trakcie leczenia i tak reagowali na leki sterydowe.
O korelacji między nadwagą a chorobami krążenia nie muszę przekonywać, samooceny to też nie poprawia a ta ma konsekwencje bardzo poważne.
Obecnie nie dbanie o swoje zdrowie i kondycję to wręcz heroizm. Nie każdy musi przerzucać tony żelaza, ale dbania o dietę i ruch na świeżym powietrzu to podstawa której warto uczyć od najmłodszych lat. Przy zachowaniu równowagi nie ma nic złego w korzystaniu technologii, ale trzeba mieć świadomość że to pułapka w którą łatwo wpaść.
0
@jackdaniels Pewnie bujda, co nie znaczy że La Liga odpusci sprawę i będzie z tego jeszcze cyrk.
Barca nadal ma ogromne długi i podejrzewam że dalej będą zmuszeni do sprzedaży kolejnych aktywów żeby uciec katu spod topora i funkcjonować na sprzyjających zasadach.
0
@zenoowity Racjonalne argumenty jak widzę.